Проекти 100-ліття

В рамках святкування 100-ліття Пласту в Україні відбудуться наступні проекти:

День Першої Пластової Присяги

Захід  триватиме два дні у Львові - місті, де був заснований Пласт і має на меті зібрати якомога більшу кількість  пластунів із усієї України, щоб разом відсвяткувати 100 років з того дня (12.04.1912 року), коли вперше було складено пластову присягу.

Програма включатиме як розважальні елементи (квест містом, ярмарку, ватру), так і ідеологічні (вимарш, молебень і звичайно саму присягу).

Тож запрошуємо усіх до Львова 28-29 квітня 2012 р.

Детальніше тут

Крайове Свято Весни

6 травня - іменини святого Юрія, а оскільки він є патроном Пласту, то щороку пластуни вшановують його та проводять Свято Весни.

У всіх регіонах України  Свято Весни відбуватиметься одночасно, із єдиним гаслом, тематикою та деякими спільними елементами програми.

Дати заходу : 11-13 травня 2012 р.

Детальніше тут

Акції, приурочені святкуванню 100-річчяя Пласту-скаутингу в Києві

Київ як столиця України є основним напрямом на збільшення інформації про Пласт поза межами Пласту. У зв’язку з цим буде проведено низку акцій, приурочених 100-літтю організації.

Детальніше тут

Ювілейна Міжкрайова Пластова Зустріч

У серпні буде проведено Ювілейну Міжкрайову Пластову Зустріч як підсумок всіх літніх таборів за участі пластунів з України та діаспори, а також запрошених гостей з інших скаутських організацій. Під час першого етапу зустрічі пластуни зі всього світу зможуть побувати на різноманітних таборах: морських, летунських, мандрівних, мистецьких, роверових тощо. Після закінчення 1 етапу всі табори та всі пластуни, що не були на таборах приїдуть до Львова для участі в 2 етапі. 

В програмі заплановано захоплюючих квест Львовом, чарівні пластові ватри та запальні концерти, святкову ярмарку та участь у міському святкуванні Дня Незалежності України.  

А 23-го серпня 2012 р. в рамках ЮМПЗ-2012 відбудеться Міжнародна пластова конференція, приурочена 100-літтю Пласту, на яку запрошені видатні науковці, керівники відомих міжнародних структур, а також політики з України та діаспори.

Дати заходу: 9 - 25 серпня 2012 р.

Детальніше тут

 
Марафон "100 заходів по всій Україні"

Долучитись до цього марафону може кожна округа, станиця, курінь, гурток та навіть гніздо. Для цього потрібно придумати якийсь захід, чи зголосити вже існуючий, котрий має бути приурочений 100-літтю Пласту, а також зробити фотографію із числом 100. Усі акції будуть висвітлені на сайті 100-ліття Пласту.

Детальніше тут

Соціальний проект "100 добрих справ до 100-ліття"

Цей проект має на меті популяризувати Другий Пластовий Обов’язок - Допомагати іншим, а також дає можливість пластунам принести радість оточуючим. Кожен бажаючий долучитись до проекту робить якесь добре діло - самостійно, спільно із гуртком, куренем, станицею чи роєм. 

Детальніше тут  

Проект "100 кроків історії - Крок за кроком до сторіччя Пласту"

Цей проект спрямований на популяризацію історії Пласту, становлення, розвитку осередків, пластових відділів – роїв, гуртків, куренів. Наша ціль - маленькими «кроками-публікаціями» розказувати та показувати історію Пласту, пластунів, пластових акцій тощо. Це мало б стати свого роду доказом того, що історія буває не тільки офіційною та доволі часто нудною. 

Детальніше тут
Номер гарячої лінії
+380931900333

Варто знати...
До завершення 2 етапу ЮМПЗ залишилось
днів
:
:
годин
хвилин
секунд
Миттєвий доступ

Сайт 100-ліття Канади