25 грудня відбулося урочисте закриття Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів | Пласт – український скаутинг

25 грудня відбулося урочисте закриття Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів

Рік церемоній, очікувань, наших спільних переживань та успіхів, рік нашого поступу вперед. Кожен наступний це рік сподівань і мрій, рік впевненості в майбутньому. 

Уже понад сім років львівські пластуни беруть участь у річних церемоніальних вишколах – Школа впоряду та Почесна варта під проводом Крайової референтури Почесної варти Пласту при КБ УПЮ. Як колись писав ст.пл.скоб Тарас Іщик, ЛЧ : «Їхнє “струнко” – це престиж Пласту, їхній крок та зосередженість – репрезентація станиці в громаді. Кожен з них витратив якусь кількість часу і кожен вклав частину своєї душі».

25 грудня Почесна варта та Школа впоряду станиці Львів зібралися для урочистого закриття цих вишколів аби підвести підсумки 2016 року та визначитися з цілями на наступний рік.

До завершення вишколів дійшли 12 учасників ШВ та 13 учасників вишколу бунчужних. Щорічно збільшується й кількість членів станичної Булави Почесної варти – організаторів та координаторів усієї станичної церемоніальної структури, які переходять туди з лав випускників ПВ.

Впродовж року Почесна Варта і Школа Впоряду станиці Львів взяли участь у понад 30 пластових, протокольних та масових заходах за участі високих пластових та державних посадових осіб, тож настала пора зітхнути з полегшенням, як учасникам, так і проводу.

Цьогорічними першунками Почесної варти стали пл. розв. Христя Бортник (36 курінь ім. Анни Ярославни) та пл. розв. Христина Галайко (2 курінь ім. Олени Степанів), які до того ж отримали ІІ Відзначення УПЮ за непересічний чин в репрезентації Пласту в суспільстві з рук станичного Львова Матвія Духа.

Від імені Крайової референтури, її голова – ст. пл. скоб Володимир Литвин, ЛЧ – щиро привітав всіх учасників із завершенням вишколу та запросив до переходу наступних рівнів у новому та багатообіцяючому 2017 році.

Провід Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів щиро дякують за співпрацю:

  • Крайовій пластовій раді, Крайовій булаві УПЮ, Станичній пластовій раді Львова та Булаві УПЮ станиці Львів;
  • Зв’язковим куренів, чиє юнацтво щорічно бере активну участь у церемоніальних вишколах Крайової референтури Почесної варти;
  • Львівській обласній державній адміністрації, зокрема Управлінню організації масових заходів та комунікації з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю в особі начальника управління Богдана Ониська;
  • Львівській академічній гімназії за щорічне надання приміщення на проведення Вишколу Впоряду;
  • Львівському музею історії релігії за надання приміщення на закриття Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів;
  • Львівській обласній раді.

Запрошуємо всіх охочих пластунів та пластунок станиці Львів долучатися до Школи впоряду станиці Львів 2017 року, набір до якої скоро буде оголошено.

Автор: пл. розв. Уляна Сеньків
Фото: пл. розв. Наталя Дунай

2017-03-09T20:23:13+00:00