Для осередків 2017-06-29T20:07:47+00:00

На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію для створення та розвитку вашого осередку.

  • 7 кроків створення осередку – У створенні і розвитку станиці найголовніше – залучення дорослих волонтерів до виховної і адміністративної діяльності, створення юнацьких куренів.
  • Розподіл адміністративний ролей – У створенні і розвитку станиці найголовніше – залучення дорослих волонтерів до виховної і адміністративної діяльності, створення юнацьких куренів.

EPlast – це он-лайн система обліку членів організації. Має на меті полегшити організаційні та документаційні процеси в організації.

Реєструються всі старші пластуни станиці. При створенні осередку відповідальний член КПС має створити сторінку для станиці.

Всі станиці і округи окрім реєстрації в крайових органах Пласту через ЕПласт також можуть зареєструватись в Міністерстві Юстиції як відокремлений підрозділ організації, після мінімум 6 місяців активної діяльності.

  • Звітність в КПС: 1 раз в рік (вересень-листопад) статистичний звіт через ЕПласт (посилання доступне в період звітності)
  • Звітність в Крайові Булави: індивідуально заявити про існування одиниці в конкретну булаву: УПН, УПЮ, УСП, УПС

Безповоротна фінансова благодійна допомога, фіксує членство кожного члена організації в незалежності від віку.

  • внески в край – з 1 січня 2016 року згідно резолюції КПЗ (у 2012 р.) щомісячний розмір членського внеску становить 5 грн; сплачуються щокварталу за всю станицю.
  • внески в округу і станицю визначається відповідно на місцевому рівні, в залежності від потреб тощо.

“Ментор – це як посох сліпому при мандрах довгою тернистою дорогою.”

Інформація про менторство і реєстрація для пластунів-наставників

Ментори – це пластуни, які вже тривалий час в організації та мають досвід в розвитку осередку Пласту, залучення волонтерів. Вони добре знають специфіку нашої організації і є добрими наставниками для новостворених осередків.

Рекомендовано для новостворених осередків. Ви можете узгодити ментора і взяти участь у програмі через пошту: rozvytok@plast.org.ua.