Радіо Свобода розповіла про пластування в Бахмуті - Пласт
EN

Наші друзі з Радіо Свобода підготували матеріал про діяльність осередку Пласту в Бахмуті. Осередок заснувався в 2017 році й місцеві пластуни поділилися чим вони займаються. 

«Мене мама записала до «Пласту». Мені сподобалось, коли ми були на ставку і розпалювали вогнище, палатки розставляли. Мене обрали «правою рукою» Головної, я відповідаю за ігри», – розповідає новачка Руслана.

Щотижневі занятті – сходини – проводить виховниця Анастасія Соколова.

«Є різні складові цих занять. Наприклад, гутірка – ми розглядаємо додаткову інформацію, не те, що в школі розбирається, а щось, що знадобиться у повсякденному житті і буде цікаво. Також ми проводимо ігри, співаємо разом пластові пісні, сучасні. Окрім цього, ми щось робимо своїми руками – це майстерка. Ми залучаємо знавців із різних сфер і просимо їх допомогти, поділитися своїм талантом і навчити дітей чомусь оригінальному. Також ми мандруємо, протягом всього року ми готуємось до таборування, і ці табори відбуваються як по всій Україні, так і в по всьому світу», – розповідає Анастасія Соколова.

Усього до Бахмутського осередку «Пласту», за словами станичної («станична» – голова осередку Пласту – ред.) Вікторії Шуміловської, входять 15 осіб, з яких 10 – діти. Свої заняття-сходини пластуни проводять у підвальному приміщенні Управління освіти Бахмутської міської ради.

Для того, щоб якомога більше жителів міста дізналися про «Пласт», бахмутські скаути влаштували презентацію своєї організації. Запросили на неї школярів, студентів, зацікавлених жителів та представників міської влади. Пластуни розповідали про скаутинг, таборування та пластові гуртки. Такі заходи пластуни планують провести у всіх навчальних закладах Бахмута.

Детальніше читайте на Радіо Свобода.

Поділитися

Схожi новини