Пропустити

Музала кричить: "Тримайте злодія!"

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST arpad від Нед 08.01.06 10:50

Махоркін, рекомендую трошки більше вивчити предмет дискусії, в якій береш участь. Було і є дві "Пори" - одна з них зараз партія, інша (чорна) - тепер "Опора" - громадська організація. Чільники Пласту і виховники були і є на чільних постах саме в чорній "Порі".

Всі розмови із політичними силами Микола Музала не вів від свого імені - випускника університету і вчителя школи, а саме як станичний Пласту. Змічсту розмов я не знаю, я ж не Микола Мельниченко, але після цього і НСНУ, і УНП публічно заявили про підтримку своїх діяльності та акцій Пластом. Натомість публічних спростувань цієї інформації від Пласту не було - отже, були певні домовленості.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1241
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Поручик від Нед 08.01.06 15:34

arpad написав:Всі розмови із політичними силами Микола Музала не вів від свого імені - випускника університету і вчителя школи, а саме як станичний Пласту. Змісту розмов я не знаю, я ж не Микола Мельниченко, але після цього і НСНУ, і УНП публічно заявили про підтримку своєї діяльності та акцій Пластом. Натомість публічних спростувань цієї інформації від Пласту не було - отже, були певні домовленості.
А в мене таке враження, що ти хочеш повторити подвиг Мельниченка :wink: . Бо явно не був при тій розмові, але знаєш від чиєго імені розмовляв Музала. Володимире, давай вже признавайся привселюдно, що ти вороже ставишся до Музали і припиняй свій слововилив, бо фактажу ти поки що не навів.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2274
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Swyst від Нед 08.01.06 16:25

Морозе, якщо маєш докази злодійського ставлення до принципів Пласту декого з проводу, то прошу подати відповідні заяви до КПР, або СПР відповідних станиць.
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Swyst
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1022
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST arpad від Нед 08.01.06 18:25

Думаю, від імені кого вів розмову Микола Музала, він напише сам.

Стосовно нібито ворожого ставлення до Миколи, то це абсолютно не так. В деяких питаннях я з ним спілкуюся спокійно і ефективно, в деяких - сперечаюся, і то досить жорстко. Але ворожого ставлення ні до Миколи, ні до будь-якого іншого пластуна (навіть Лядика :) ), в мене нема принципово. Я вважаю, що не може бути моїм ворогом людина, яка віддає свій час для праці в Пласті.

Swyst написав:Морозе, якщо маєш докази злодійського ставлення до принципів Пласту декого з проводу, то прошу подати відповідні заяви до КПР, або СПР відповідних станиць.

Сашко, ти це про що? :shock:
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Swyst від Пон 09.01.06 18:01

arpad написав:Сашко, ти це про що? :shock:

Я це про те, що якщо вважаєш, що хтось задіяв шкоди Пласту, то прошу цього так не залишати (що треба зробити я написав), в іншому випадку я тоді просто не розумію для чого ці звинувачення.
:wallbash:
Swyst
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від Пон 09.01.06 20:22

Сашко, думаю, що СПР має реагувати на події в станиці і без подань. Чи ти вважаєш, що все гаразд? Береш на себе відповідальність таке ствердити?
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST mahorkin від Пон 09.01.06 21:11

Думаю можна зробити висновок такий:
рік тому назад Музала здорово насолив ОЗО тим що подав разом з іншими пластунами відкрите звернення. Тоді відбрехатися повністю *** не змогли. Спочатку кричали що того звернення ніхто окрім Музали не підписував потім що напрямних не існує а це є фальшивка потім довго кричали про якісь міфічні листки, яких "нібито" немає і які вони подадуть... Результат був чіткий Проти *** висунуті чіткі та обгрунтовані звинувачення крити їх не було чим. На жаль всю проблему "заговорили" - на це *** мастаки. Тепер Відбувається "хід у відповідь" щоправда тут обвинувачення доволі голослівні, люди за них відповідальності нести не бажають, діють по принципу вилию бочку лайна а ти давай відмивайся, а мішенню вибрана людина, котра працює в Пласті і для Пласту і дії якої йдуть на користь Пласту(по крайній мірі я від них шкоди Пласту ще не бачив).
Перемагають відважні
mahorkin
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 231
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST arpad від Пон 09.01.06 21:50

mahorkin написав:Думаю можна зробити висновок такий:
рік тому назад Музала здорово насолив ОЗО тим що подав разом з іншими пластунами відкрите звернення. Тоді відбрехатися повністю *** не змогли. Спочатку кричали що того звернення ніхто окрім Музали не підписував потім що напрямних не існує а це є фальшивка потім довго кричали про якісь міфічні листки, яких "нібито" немає і які вони подадуть... Результат був чіткий Проти *** висунуті чіткі та обгрунтовані звинувачення крити їх не було чим. На жаль всю проблему "заговорили" - на це *** мастаки. Тепер Відбувається "хід у відповідь" щоправда тут обвинувачення доволі голослівні, люди за них відповідальності нести не бажають, діють по принципу вилию бочку лайна а ти давай відмивайся, а мішенню вибрана людина, котра працює в Пласті і для Пласту і дії якої йдуть на користь Пласту(по крайній мірі я від них шкоди Пласту ще не бачив).

Миколо, я от думаю, чи ти навмисне перекривлюєш ситуацію, чи ти настільки слабо орієнтуєшся в ній (тод мав би мовчати :) )? Бо:
1. Відкрите звернення 10 членів УСП станиці Львів було написане у березні-квітні 2005 року, а це не рік тому.
2. Микола Музала цього звернення не підписував.
3. Ніхто з ОЗО не говорив, що "напрямних..." не існує. Мова йшла про те, що це був тільки проект одного із членів куреня, проект не був затверджений і, відповідно, не був чинний для куреня.
4. проект "напрямних..." був вкрадений не повністю, а тільки 8 сторінок із 12, але ніхто не заявляв, що 4 сторінки будуть додані.
5. На "Відкрите звернення" спочатку була подана загальна відповідь, а після зустрічі із НП - також відповідь розширена і аргументована.
6. Також на ми дали розширену відповідь і на окремий лист, з яким до нас звернувся курінь "Вовкулаки".
7. Після весняних суперечок я неодноразово спілкувався з Миколою Музалою і не думаю, що з цього спілкування він виніс враження, що я вороже до нього ставлюся. А дискусія на форумі - це дискусія на форумі. І пишу я абсолютно не вигадки - а факти і умовиводи, які з цих фактів випливають.

P.S. Який стосунок має твій пост до теми обговорення?
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST mahorkin від Пон 09.01.06 22:18

2. Микола Музала цього звернення не підписував.

Вибачаюсь погано прочитав підписи. :oops: :oops: Проте люди офіційно і обгрунтовано подали свої претензії. Ти ж подаєш умовиводи, які нічим не підтверджені

І пишу я абсолютно не вигадки - а факти і умовиводи, які з цих фактів випливають
Я теж пишу факти і умовиводи, які з цього випливають :) :)
От для прикладути пишеш:
я вороже до нього ставлюся

А як бути зі зміною назви теми? Модератор пише що її не змінював :eusa_doh: :eusa_doh:

P.S. Який стосунок має твій пост до теми обговорення?

такий же як і добра половина твоїх :eusa_drool: :eusa_drool: :) :) :) :)
Перемагають відважні
mahorkin
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 231
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST YarkO від Пон 09.01.06 22:53

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
Я, звіичайно, люблю читати художню літературу, але надаю перевагу друкованій продукції іменитих авторів. А тут просто високохудожня полеміка з кубою граматичних, орфографічних та лексичних помилок.

На двох сторінках я не зміг вичитати
а) у чому звинувачують станичного Львова
б) про який часовий проміжок іде мова

Якщо тема не набуде конкретики, то я особисто вживу відповідних заходів, щоб надаремне не паплюжити ім'я організації. Якщо не розумієте, про що я кажу, то прочитайте, що написано під "Ваш часовий пояс".
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST arpad від Вів 10.01.06 09:25

Ярку, тему про нібито звинувачення Миколи Музали відкрив Поручик, я її тільки перейменував, оскільки інакше виглядало, що її створив я з повністю неадекватною назвою.

Всі інформації про дії Миколи Музали, які є або можуть бути потрактовані як політичні, вже озвучувалися на форумі. Нагадую, це:
- участь у т. зв. Пластовому центрі разом із Оксаною Заліпською, що було втягненням Пласту в політику на офіційному рівні;
- зустріч і домовленості з головою Львівської міської організації НСНУ, після чого той заявив, що партія опікуватиметься Пластом;
- контакти із "Самопоміччю" - нібито благодійною організацією, від імені якої Андрій Садовий іде на вибори;
- контакти з УНП і УНМ у справі святкування річниці УПА, після якої УНП повідомила, що пластуни підтримали акцію УНП (а я про це Миколу перед тим попереджав).

Всі ці факти я наводив не для звинувачення Миколи Музали, а для ілюстрації того, що Пласт не може повністю уникати контактів із суспільством загалом, і, відповідно, політичними партіями та організаціями, як того вимагає сам Микола Музала, тому що і він сам неодноразово брав участь у подібних діях.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Льова від Вів 10.01.06 15:44

Друзі!!!

Що ви робите?

З ким сперичаєтесь?

Вам мало досвіду інших сторінок?

Я обрав -ігнорАрпад-, що і вам раджу, хіба психологічні зачіпки, на подобі, "щоти сорочку на собі рвеш" які провокують сварку, за слабий аргумент?
Хіба те що контраргументи про минулі вибори мера, де ОЗОни на чолі з Юзичем дали кандидатові списки для розсилки і обіцяли всім халявні однострої, залишились без вдповіді, не доказ просто нападок, а не діалогу?

З повагою до форуму...
Льова
Льова
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 259
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський

UNREAD_POST Swyst від Вів 10.01.06 17:29

arpad написав:Сашко, думаю, що СПР має реагувати на події в станиці і без подань. Чи ти вважаєш, що все гаразд? Береш на себе відповідальність таке ствердити?

Дядьку, якщо тине читаєш правильників, то перечитай, бо писати заяви самому собі я не маю бажання
Swyst
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Akademik від Вів 10.01.06 18:00

Льова написав:З ким сперичаєтесь?

ага
точно... був такий одного разу - растарас, а тепер рас**пад. Майже фбр-івець 8) . Має файли на кожного. :shock: А база даних на Миколу просто вражає... Кого ми вибрали станичним :wallbash:
Akademik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1396
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST МзС від Сер 11.01.06 11:44

Принцип невинуватості - людина невинна доти, поки її вину не доведуть в судовому порядку (в Пласті - нехай на рівні СПР або КПР). Допоки всі фрази Арпада лише фразами і залишаються.
Дивно звідки ти знаєш про всі зустрічі Миколи, в тебе є якась служба, яка за ним слідкує?!
Як на мене правильним у твоїх висловдюваннях було б вживати : "я гадаю (на мою думку, про мене, як на мене...), що Микола домовився про ... з ... " Адже ти сам пишеш, що тебе при розмовах не було, тому всі твої твердження - лише особисті міркування, не більше того.
Самопоміч - неполітична структура, а тому Садовий не піде від її імені на вибори. Він всюди згадуватиме, що він її голова, але небільше того.
Що поганого в тому, що ми взяли участь у акції УНП, це була неполітична акція, а святкування річниця УПА.
Те що я приміром беру участь у круглих столах, організованих УНМ - це злочин ?!
Свист написав вже маєш щось конкретне неси у відповідні інстанції, а ні то краще вже жувати, ніж щось таке говорити!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST YarkO від Сер 11.01.06 12:37

МзС написав:
Те що я приміром беру участь у круглих столах, організованих УНМ - це злочин ?!

а ше ми слухаємо пісні у виеонанні Голови Молодіжного Європарламенту в Україні!
пропоную нас повиганяти
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST arpad від Чет 12.01.06 13:00

МзС написав:Що поганого в тому, що ми взяли участь у акції УНП, це була неполітична акція, а святкування річниця УПА.
Але УНП мала з того конкретний політичний дивіденд
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Чет 12.01.06 17:03

Арпад повір мені - це палка з двома кінцями, зиск мають не лише вони, а й ми!!!!
Скажімо передача ВВМ губернатору Львова Олійнику П. (член НСНУ) - це як теж політичні дивіденди його партії, непевен.
Я певен в тому, що це неймовірна реклама нашій організації, це PR кінець-кінцем, така співпраця нам необхідна, дозволь тобі нагадати, що Пласт організація неприбуткова і фінансуємся ми :
1) власними силами;
2) з бюджету.
Бюджет приймається владою, а тому співпраця з владою нам необхідна, якщо ми прагнемо проводити власні заходи.
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST YarkO від П'ят 13.01.06 12:13

Згоден з Міськом! :thumbsup:
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST arpad від П'ят 13.01.06 14:32

МзС написав:Арпад повір мені - це палка з двома кінцями, зиск мають не лише вони, а й ми!!!!
Скажімо передача ВВМ губернатору Львова Олійнику П. (член НСНУ) - це як теж політичні дивіденди його партії, непевен.
Я певен в тому, що це неймовірна реклама нашій організації, це PR кінець-кінцем, така співпраця нам необхідна, дозволь тобі нагадати, що Пласт організація неприбуткова і фінансуємся ми :
1) власними силами;
2) з бюджету.
Бюджет приймається владою, а тому співпраця з владою нам необхідна, якщо ми прагнемо проводити власні заходи.

Михайле, я бачу, ти взявся за обґрунтування потреби політичної діяльності пластунів і Пласту :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від П'ят 13.01.06 18:13

arpad написав:
МзС написав:Арпад повір мені - це палка з двома кінцями, зиск мають не лише вони, а й ми!!!!
1) власними силами;
2) з бюджету.

Михайле, я бачу, ти взявся за обґрунтування потреби політичної діяльності пластунів і Пласту :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Пам-парам-пам-пам Арпад в нас маладець!!!!
Як ти зміг розгадати мої таємні плани, я ж це так гарно приховував!!!!
Будь-ласка поясни мені які з моїх слів ти трактуєш, як обґрунтування пол. діяльності!!!!
Ти гадаєш, що співпраця з владою непотрібна?! А всі партії це зло?!
І від будь-якої акції організованої за сприяння пол.партії слід тікати?!
Дозволю собі тобі нагадати, що за новим виборчим зак-вом всі депутати (це ті дядьки, які приймають бюджети різних рівнів) будуть обиратись виключно за списками партій. Те що ми беремо участь у круглих столах, інших неполітичних акціях, організованих іноді також і за сприяння пол. партій неозначає, що ми підтримуємо ці партії, чи їх політику!!!! І ми, беручи участь у таких заходах, на цьому завжди наголошуємо. Всі прекрасно знають, принаймі у Львові, що Пласт був, є і буде поза політикою. Але взяти участь у таких неполітичних - це плюс для нас!!!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST YarkO від П'ят 13.01.06 21:51

Михайлови:

мовчки аплодую

отако-о -> :eusa_clap:
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Чуприк від Суб 14.01.06 10:41

Агов, нарід. Є такий термін у людей, які профісійно вивчають процес спілкування, як не відповідність понять, якими оперують співрозмовники. Я б пропонував чітко визначити поняття "політичної діяльності" та "співпраці з політичними партіями". Оптимально, що ці поняття виписали Арпад та Микола - можє тоді взагалі питання зникнуть? Пластун ж доброї гадки :wink:
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mudry від Суб 14.01.06 15:24

До того пластун мислить конструктивно,
а не шукаэ собі кожен раз нових опонентів,
щоб доводити свою політику партії
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2210
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST arpad від Суб 14.01.06 16:08

МзС написав:Пам-парам-пам-пам Арпад в нас маладець!!!!
Як ти зміг розгадати мої таємні плани, я ж це так гарно приховував!!!!
Будь-ласка поясни мені які з моїх слів ти трактуєш, як обґрунтування пол. діяльності!!!!
Ти гадаєш, що співпраця з владою непотрібна?! А всі партії це зло?!
І від будь-якої акції організованої за сприяння пол.партії слід тікати?!
Дозволю собі тобі нагадати, що за новим виборчим зак-вом всі депутати (це ті дядьки, які приймають бюджети різних рівнів) будуть обиратись виключно за списками партій. Те що ми беремо участь у круглих столах, інших неполітичних акціях, організованих іноді також і за сприяння пол. партій неозначає, що ми підтримуємо ці партії, чи їх політику!!!! І ми, беручи участь у таких заходах, на цьому завжди наголошуємо. Всі прекрасно знають, принаймі у Львові, що Пласт був, є і буде поза політикою. Але взяти участь у таких неполітичних - це плюс для нас!!!

Акції іноді організовані за сприяння партій, іноді - самими партіями. І партії наразі нечасто піднімаються вище того, щоб не декларувати підтримку своїх акцій Пластом. І осіння Покрова - яскравий цьому приклад. До речі, це було прогнозоване, про що я Миколу Музалу попереджав.

Але це таке - я абсолютно не ворог співпраці з усіма установами і організаціями, зокрема і політичними. Пласт не має вироблених засад до такої співпраці в умовах незалежної України, коли політичні організації займаються насамперед питанням влади, а не як в еміграції - спробами контролювати українські організації, зокрема Пласт. Спроби перенести діаспорний досвід, за що виступає Микола Музала - повне виключення політичної діяльності для пластунів (не тільки для Пласту, що цілком зрозуміло) є нереальними. Багато дій самого Миколи Музали можна трактувати як політичні, що він закидає деяким озонам. Ці взаємні закиди не приведуть до позитивного розвязку питання - треба шукати формулу, прийнятну для всіх і, що найважливіше - максимально корисну Пласту і, відтак, - Україні.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт і суспільство