Пропустити

Як відкрити голосування?

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Чи варто голосувати із питання Поручика?

Так, варто
8
53%
Ні, не варто
2
13%
Варто, але в закритому форумі
5
33%

Всього голосів : 15

Як відкрити голосування?

UNREAD_POST Поручик від Сер 17.12.03 02:15

Маю велике бажання провести голосування на тему:
"Чи довіряю я КПС".
Але от проблема не знаю як це включити, мо хтось пояснить?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2274
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik від Сер 17.12.03 10:18

1. Давай проведемо, але коли запрацюють закриті форуми.
2. Голосування може запустити модератор форуму. Для цього йому навіть достатньо відредагувати перше повідомлення в темі (зараз я це зроблю)
Lolik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2071
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Bagira від Сер 17.12.03 10:46

"поручика" - на голову КПС!!!!!!!!!!!
Оце житуха почнеться!!!!!!!!!!!!
Ріки з молочними берегами і ще з чимось, непам"ятаю з чим, звиняйте...
Bagira
Експерт
Експерт

Повідомлення: 722
Звідки: Живу у Рівному - але в станиці Кузнецовськ Рівненської округи
Ім'я: Олександр
Прізвище: Казимірський
Курінь: УПС "Брати Моуглі"

UNREAD_POST Поручик від Сер 17.12.03 23:21

Ей друже Saсha що я тобі такого поганого зробив, що ти з мене хочеш зробити голову КПС? :(

а якщо серйозно то з мене не вийде Голова КПС - мені ближче до душі тихий спокійний архів, де шелестять пергаментні сторінки :D

Бачу що є необхідність пояснити людям чому мені в голову стукнула така божевільна ідея провести опитування на таку тему. Власне причиною став аналіз почутого у приватних розмовах з багатьма пластунами. Десь приблизно половина таких "респондентів" недовіряють КПС. З цих 50 % десь приблизно відсотків 30 вважають що КПС може працювати краще, але ліниться. Ще 30 % - вважають що КПС не може працювати з-за часткової чи цілковитої присутності осіб що не відповідають своїм посадам. Інші 30% не довіряють саме цьому складу КПС. Врешті останні 10% не довіряють КПС тому що просто нікому не довіряють з владних структур.
Звичайно що такия статистичний аналіз є повною бздурою, от щоб якось відійти від бздурства і підійти до науковості поближче я й запропонував провести таке опитання серед диспутантів форуму.
Якщо хто має пропозиції та поради до такої божевільної ідеї радо вислухаю :D
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Bagira від Чет 18.12.03 07:48

Так хочеться ж рік з молочними берегами і ще з чимось, я ж писав, дивлячись на твою невгамовну енергію на форумі - я думаю - ти справишся. І тоді, уявіть усі, як ми заживемо.... Халва сама у рот залітати буде, кампот сам заливатися туди буде.... Лєпота!!!

1. Твоя вибірка і відсотки, і, зрештою, висновок є повною дурницею, що ти, зрештою, і визнаєш. А якщо реально, то цифри потрібно перевернути на 180 градусів.
2. На УСІ посади в КПС оголошувався конкурс. Він відбувся. Поручику, чому ти і всі твої 50+30% не зголошувалися до праці?...
3. ОК, буде опитування. Тоді я хотів би провести аналогічне опитування щодо КПР. Я, думаю, ти читав мою та інших дискусію члена КПР П.Матіяшека щодо статуту. Жодної логічної і зв’язаної відповіді на поставлені запитання йому не було дано (читай гілку про статут Пласту). Окрім того, виявилося, що Матіяшек – в принципі самозванець, оскільки ганебно приховав, що на момент виборів на з’їзді він не був дійсним членом. Унікальний прецедент. Мабуть, колись і Начальний пластун буде не заприсяженим... І тепер цей друг і товариш є ініціатором непотрібної перекройки статуту Пласту на 100 відсотків... Отож, дайош опитування по КПР.

А взагалі то все дурниці... Ото буде з’їзд, і там потрібно застосовувати всю свою енергію. Успіхів!

П.С. Друже "Поручику", це вже стає традицією, я ставлю тобі реальні запитання, а ти постійно "спригуєш" з них...
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від Чет 18.12.03 13:09

Saсha написав:це вже стає традицією, я ставлю тобі реальні запитання, а ти постійно "спригуєш" з них...

Ставиш запитання? :? Дуже перепрошую я певно щось пропустив, чи не вичитав, чи попросту не зрозумів. :( Будь доброю людиною нагадай мені ще раз свої "реальні запитання" і я по можливості дам відповідь (якщо я її знаю) :wink:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Bagira від П'ят 19.12.03 09:59

Поручик написав:
Saсha написав:

Ставиш запитання? :? Дуже перепрошую я певно щось пропустив, чи не вичитав, чи попросту не зрозумів. :( Будь доброю людиною нагадай мені ще раз свої "реальні запитання" і я по можливості дам відповідь (якщо я її знаю) :wink:

Ну ти даєш!!!!
Глянь вище і ти там побашиш принаймні 2.
Перше: На УСІ посади в КПС оголошувався конкурс. Він відбувся. Поручику, чому ти і всі твої 50+30% не зголошувалися до праці?...
Друге: я описав ситуацію з Матіяшеком. І запропонував провести опитування щодо КПР. Ти мене в цьому підтримуєш, правдолюбце?
Третє (десь в іншій темі): чому ти не шукаєш однодумців по військовому пластуванні і не створюєш альтернативний курінь в альтернативу ОЗО?
Четверте: Я вже писав, що твоє нетолерантне (дуже мягко буде сказано) ставлення до інших пластунів на форумі, особливо на гілці, де присутні сумівці - це западло і інакшого ти мені ніколи не доведеш...
І ще цих питань було до дідька.
Але язиком .........., не мішки тягати... Я розумію....
Бувай.
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST djala від П'ят 19.12.03 14:53

[quote="Saсha] ... Ріки з молочними берегами ...[/quote]

А як то ????? :D :D :D