Пропустити

Випадково в Інтернеті натрапив на таке...

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Випадково в Інтернеті натрапив на таке...

UNREAD_POST Б.В від Сер 25.01.06 17:53

З приводу: http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic.php?t=491&start=0
Дякую всiм за вашi щирi слова.
Лядику особиста подяка за розповсюдження матерiалу. :D

Богдан Вахненко
г. Ростов Великий
Б.В
Новачок
Новачок

Повідомлення: 5
Ім'я: Богдан
Прізвище: Вахненко

UNREAD_POST Bagira від Чет 26.01.06 09:56

Нема за що...
Розкажи зараз троха про своє життя, раз тема вже піднята...
Bagira
Експерт
Експерт

Повідомлення: 722
Звідки: Живу у Рівному - але в станиці Кузнецовськ Рівненської округи
Ім'я: Олександр
Прізвище: Казимірський
Курінь: УПС "Брати Моуглі"

UNREAD_POST Б.В від Чет 26.01.06 16:04

Що писати? Всеодно це не принисе нiякоii користi. Просто я не думав що комуь не мае чим занятись i шукати iнформацiю про людину яка давно вже не в Пластi. Чомусь я нi про кого не шукаю в нетi. Бо це для мене не важливо.
Скажу кратко - вчусь писати iкони в древньому градi Ростовi Великому.
Буду чекати нових вiдвiдувачiв.

Богдан
Б.В
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Akademik від Чет 26.01.06 18:47

Оце ти молодець шо відписав!!!
"колись", що робиш - де блукаєш- не відмазуйся.
В нас у Львові є клієнти на твої труди! запрононуєш добрим людям? треба назвати їх прізвища?
стосовно
Б.В написав:Просто я не думав що комуь не мае чим занятись i шукати iнформацiю про людину яка давно вже не в Пластi. Чомусь я нi про кого не шукаю в нетi. Бо це для мене не важливо.

то я не думав, що комусь не має чим занятись і писати про ПОГАНО організацію, в якій виховувався (дууууже давно), маючи цілу купу приятелів. Чомусь я про Пласт не пишу погано в неті. Бо це для мене не важливо. отаке-от християнство, Бодю....
А на "тему" думаю, що мої дописи ти прочитав...
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1396
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: Випадково в Інтернеті натрапив на таке...

UNREAD_POST ЛяДик від Чет 26.01.06 19:23

Б.В написав:Лядику особиста подяка за розповсюдження матерiалу. :D

Богдан Вахненко
г. Ростов Великий

Взагалі я натрапив на той сайт випадково.
А раз він загальнодоступний (я ж туди потрапив!), то я й кинув посилання :)
ПС Бодя, а шо ж ти на "нарєчії" відповідаєш? Ти ж русскій вродє? :wink:
Дати людині гідність - це дати їй все! (індіянське прислів'я)
Хау! - Я сказав!
ЛяДик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1489
Ім'я: BолоDuмuр
Прізвище: Оkарuнсьkuй
Курінь: Плем'я Могікани

UNREAD_POST karik від Суб 28.01.06 15:39

Раз Бодя ти вже тут зявився скажу тобі своє ФЕ. Віра не вимагає ставати мацкальом, козацтво тобі приклад. Може ти це усвідомиш з роками. Та Бог тобі суддя. Тримайся твори, будеш в "Матєрі гарадов рускіх" телефонуй мій номер в Танюши є. Хай береже тебе Господь.
Пу-гу!
karik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1434
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Дикий, ПР. від Суб 28.01.06 19:40

Я тут дізнався що ти з Києва!!!!!!!!! МЕНІ за тебе соромно, і шкода, що не здійснились твої мрії про самогубство....................... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ти -як це краще сказати.......... я тебе не розумію :wallbash: як ти міг таке писати? :?: :thumbdown:
Дикий, ПР.
Користувач
Користувач

Повідомлення: 134
Ім'я: Денис
Прізвище: Шолом
Курінь: Передові
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Дикий, ПР. від Суб 28.01.06 19:56

Володимир Ленін коись сказав:"Обрусевший инородец по части русскости всегда пересалывает". Це стосуєстся і тебе Богдане Вахненко.
Ми йдем вперед!
Дикий, ПР.
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Поручик від Суб 28.01.06 20:04

О ти диви хто на наш форум причалапав. Що гаспадін Вахнєнка закінчився в вас матеріальчик? Треба нове цебро бруду вилити на Пласт?
До всіх пластунів: Друзі не дивуйтеся, зрадник завжди був непотрібом як для рідної сторони, та і для своїх господарів. От певно й в Тому Растовє гаспадін Вахнєнка пойнял, що він ніхто як для росіян, так і для українців.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2274
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Б.В від Сер 01.02.06 15:44

Я не за матерiалом сюди зайшов а для певних розмiрковувань.

Просто Ви насправдi нiчого не зрозумiли з моеii статтi.
А люди тут в Ростовi такi як у нас тому що один народ.
Ще хотiв, щоб Ви передали тим задиракам що менi погрожують, що я приймаю iiх виклик один на один. Якщо iiм так хочется набити менi морду то я скоро буду в Киевi.
Спасибi за Вашу вiдвертiсть.
Б.В
Новачок
Новачок

UNREAD_POST plastsite від Сер 01.02.06 16:15

Богдане, чому ти опускаєшся до того, щоб говорити не мовою "єдиного народу"?
Чи ти нею говориш? :lol:
Я читав колись твою статтю.
Ніхто тобі обличчя бити не буде, повір мені.
Бо тоді ти зможеш відчути себе місіонером - мучеником, а ти ним не є.
Шкода тебе просто. Більша частина твого життя,
і найкраща, бо дитинство теж - була прожитою марно.
Це єдиний висновок із статті.
Тримайся там, на чужині.
Пластуни своїх не кидають :eusa_angel:
Сам Пласт відкинеш - сам не будеш мати :eusa_drool:
НЕ БИЙТЕСЯ!
plastsite
Експерт
Експерт

Повідомлення: 364
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=

UNREAD_POST Дикий, ПР. від Сер 01.02.06 17:12

[quote]Ніхто тобі обличчя бити не буде, повір мені.
Бо тоді ти зможеш відчути себе місіонером - мучеником, а ти ним не є.
[/quote]
:thumbsup: А писок тобі я бити і не збирася, бо це безглуздо,цим я лише опущусь до твого "совецкава человека" рівня,але нічого тобі не докажу. ти зазомбований, не адекватно оцінюєш ситуацію.Бо ти є і лишишся вигнанцем: "чужим серед своїх", але й чужим серед чужих теж. мені тебе шкода, бо ти приречений.... тобі не стати "русским" але й не стани українцем........................... :cry:
Ми йдем вперед!
Дикий, ПР.
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Поручик від Сер 01.02.06 22:23

Б.В написав:Я не за матерiалом сюди зайшов а для певних розмiрковувань. Просто Ви насправдi нiчого не зрозумiли з моеii статтi.
Так ти давай поясни нам, українцям, що ти там мав на увазі. Бо бач мені, українцю, важко зрозуміти "малароса".
Б.В написав:А люди тут в Ростовi такi як у нас тому що один народ.
Народ то може й один, але зрадників не сприймають ані тут, ані там. більш того як каже отець Афанасій з Межирицького Святотроїцького монастиря (УПЦ МП), людину з таким гріхом як в тебе допускати до писання ікон просто гріх. Хоча може ти покаявся?
Б.В написав:Ще хотiв, щоб Ви передали тим задиракам що менi погрожують, що я приймаю iiх виклик один на один. Якщо iiм так хочется набити менi морду то я скоро буду в Киевi.
Та кому ти потрібен?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Чуприк від Чет 02.02.06 09:29

Та хлопці, ви теж приклад пластовості та християнської терпимості.
Богдане, я з тобою не пертинався, не знаю тебе зовсім і тому не можу тобі не дорікати і не засуджувати. Єдине що хочеться запитатися - кожен маж право на свою думку та власні почуття,але навіщо свої думки викривального плану вивішувати на загальний огляд? І при цьому користуватися ну,скажемо так, не зовсім об'єктивними фактами. А як же біблійна істина - не судіть і не судимі будете? Не розумію тебе зовсім, але сприймаю те, що і така думка має право на існування.
Богдане, а чи можна на цьому ж сайті розмістити думку іншого пластуна, однієї з тобою конфесії для того щоб продемонстурвати іншу позицію?
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО

UNREAD_POST plastsite від П'ят 03.02.06 18:16

Чупринка написав:Та хлопці, ви теж приклад пластовості та християнської терпимості.
Богдане, я з тобою не пертинався, не знаю тебе зовсім і тому не можу тобі не дорікати і не засуджувати. Єдине що хочеться запитатися - кожен маж право на свою думку та власні почуття,але навіщо свої думки викривального плану вивішувати на загальний огляд? І при цьому користуватися ну,скажемо так, не зовсім об'єктивними фактами. А як же біблійна істина - не судіть і не судимі будете? Не розумію тебе зовсім, але сприймаю те, що і така думка має право на існування.
Богдане, а чи можна на цьому ж сайті розмістити думку іншого пластуна, однієї з тобою конфесії для того щоб продемонстурвати іншу позицію?

1. Думка - це коли в голові, або на кухні за чайником чаю. А коли в мережі, і псевдовикривального характеру, і кожен може прочитати, і сформувати свою думку про кожного з нас із брехні, тоді думається про Пластове Слово Честі, яке Б. мусив складати - інакше не міг потрапити в стплунство. Там є певні пунктики.
2. А про братерськість і релігію - коли татари на січ нападали, священники в рясах і з шаблею "пояснювали", що що б нападники про нашу віру не думали, їх думка має право на існування лише у них вдома, а не на території, де ця віра є святою.
3. Ніхто нікого не судить. Просто мусить бути порядок.
Мухи - окремо, котлети - окремо. Думаю, коли наших б'ють, думати про те, що чиясь думка має право на існування благородно, але не дуже результативно. Це МОЯ ДУМКА. Існує. Має право.
НЕ БИЙТЕСЯ!
plastsite
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від Суб 04.02.06 00:10

абсолютно згоден з Костею :thumbsup:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Чуприк від Суб 04.02.06 12:29

Тільки час зараз не той щоб шаблею. Хоча коли є час та надхнення...
Перед тим як засуджувати людину, хочу зрозуміти мотивацію. А то в нас в Пласті штампів понавішувати - раз плюнути, а от зрозуміти - зась.
Напиши на якомусь нашому фанат-сайті що УМЦ -секта, що Б.В. не правий - легше від того комусь буде?
Це мої думки. За аналогією.
Чуприк
Експерт
Експерт

UNREAD_POST karik від Суб 04.02.06 19:38

Чупринка, почитай тему " пластун який осознав себе рускім", якщо не помиляюсь, можливо щось і знайдеш. А Бодю не тра травити, не по християнські.
Пу-гу!
karik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1434
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST plastsite від Вів 07.02.06 11:28

У мене враження:
1. Що Славко статті не читав
2. Сприймає наведені аргументи як заклики до дії
3. Що хтось когось травить, але хто кого - невідомо :)
Якщо травлять Пласт в Інтернеті - це "думка", і вона має право на існування, а якщо пальчиком людину насварити - мовляв, негарно ти про нашу організацію, тим більше, що неправду пишеш на 90%, то це називається - "травити". Дива ...
НЕ БИЙТЕСЯ!
plastsite
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Чуприк від Вів 07.02.06 18:29

Статтю читав і вважаю її не вартою таких дискусій. Дану розмову не вважаю травлею, але й пластовою її назвати теж не можу. Зрештою - я маю право на свою думку? Як на мене фрази

коли наших б'ють, думати про те, що чиясь думка має право на існування благородно

мені, українцю, важко зрозуміти "малароса".

МЕНІ за тебе соромно, і шкода, що не здійснились твої мрії про самогубство

Не роблять нам честі. Але це ваші думки і я їх поважаю.
Я не розумію Богдана, але хочу відстежити хід його думок і їх еволюцію - не виключено, що доведеться зіткнутися з подібним. Посваритися і відкинути людину легше ніж зрозуміти. Але я за собою цього права не відчуваю.
Чуприк
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від Вів 07.02.06 23:08

От власне тому пропоную припинити балчки й оговорення і дочекатися допоки віповідь дасть таваріщ Вахненко.

Отже мене цікавлять наступні питання:
а) Що його сподвигло на написання такої статті?
б) Що ми мали зрозуміти з його статті і не зозуміли?
в) Чи він вважає, що правильно і похристиянські поступив написавши таку статтю?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST plastsite від Сер 08.02.06 10:10

Статтю читав і вважаю її не вартою таких дискусій. Дану розмову не вважаю травлею, але й пластовою її назвати теж не можу. Зрештою - я маю право на свою думку?

Я поки твоєї думки, за виятком тієї, що всі мають право на свою думку, не почув. Не ображайся. Просто я вважаю, що не можна бути теплим або літеплим, а лише гарячим або холодним. Я ні тебе, ні Богдана образити не хотів і не хочу (і, маю надію, не образив).

Як на мене фрази

коли наших б'ють, думати про те, що чиясь думка має право на існування благородно
- не бачу в цій фразі нічого такого, що б ображало чиюсь гідність, і суперечило якимось етичним нормам. Просто думаю, що підставляння щоки не повинне переростати в мазохізм. На мою думку, Пласт має трохи краще реагувати на випади в його бік, особливо такого плану. Але, певно, ти маєш рацію - вони не варті уваги на даному етапі розвитку нашої організації.

мені, українцю, важко зрозуміти "малароса".

- справді перебор. Просто коли читаєш, часто помічаєш лише те, що думаєш сам. Але

МЕНІ за тебе соромно, і шкода, що не здійснились твої мрії про самогубство
- без коментарів :thumbdown:

Не роблять нам честі. Але це ваші думки і я їх поважаю.
Я не розумію Богдана, але хочу відстежити хід його думок і їх еволюцію - не виключено, що доведеться зіткнутися з подібним.

Думаю, треба писати в приват.
Посваритися і відкинути людину легше ніж зрозуміти. Але я за собою цього права не відчуваю.

Не знаю, як кому в цій гілці, але сваритися мені хочеться якнайменше.
Але хочаеться:
1. Щоб такі статті не просто не висіли в Інтернеті, але й не з'являлися
2. Щоб людина, котра їх написала, і мала сміливість розмістити на загальний огляд, трохи краще аргументувала і підтверджувала фактами
НЕ БИЙТЕСЯ!
plastsite
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Б.В від Чет 09.02.06 17:42

Вибач, слово честi у мене е, але в старших пластунах я нiколи не був
Б.В
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Б.В від Чет 09.02.06 18:11

plastsite написав: негарно ти про нашу організацію, тим більше, що неправду пишеш на 90%, то це називається - "травити". Дива ...

Вибач, але ти тодi не справжнiй украiiнський нац. коли не мислив так як я тодi. Про що i написав. Ти просто не вiрно сприймаеш завдання Пласту, якi треба виконувати. Пласт - виховуе воiнiв мозку, а також сили. Це не те що ви називаете пластом. Пласт саме для цього заснований був, щоб з русинiв зробити украiнцiв, i мочити своiх братiв без страху совiстi. Ти поверхнево розумiеш Пласт, а тому не можеш знати чому я саме так думав i чому в моiй головi були саме такi думки.

Сьогоднiшнi пластуни черезчур леберальнi, але саме такi зараз i треба Заходу, зараз iiм не треба воених дiй, проте коли прийде час кожен пластун стане на iiх сторону i буде вбивати своiх братiв единокровних, як це було в 1914-1918, 1941-50рр.

Як би Пласт мав за основу канонiчне православiе УПЦ МП, що визнано всiм православним свiтом, то така органiзацiя не потрiбна була б Заходу бо вона би стала сильним держалом проти захiдноii агресii i Пласт був би борцем за Русь Святую - одну едину Русiю.
Проте Пласт це органiзацiя Австро-Угорського походження i за основу вiри брався католицизм чи греко-католицизм.
Тому Пласт як органiзацiя нестиме в собi саме цi цiностi. Але нашi предки були i е рускiми хоча вже про це i не знають. Добре голову промили.
Ви завжди будете проти Росii, проти Свтоii Русi, проти тих хто добре з любовью вiдносится до своiх братiв единокровних i едино вiрних.
Б.В
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Lolik від П'ят 10.02.06 19:35

клініка :eusa_doh:
Lolik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2071