Пропустити

ШАХТЁР-ЧЕМПИОН!!!

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Відьмак від Нед 15.04.07 16:13

За ЄВРО-2012 - в Україні!!! :eusa_pray: :eusa_pray: :eusa_pray:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

по темі

UNREAD_POST Andriy від Нед 15.04.07 22:19

Дніпру:

не тренер, а ведучий...

там же ясно написано:
І крім того в кінці сюжету відомий російський коментатор сказав: "ви хохли, а ми з Пітера - і вам і нам москва поперек горла"

НИВА - ЧЕМПІОН!!! (по-барабану чого... :D )
Могутня є сила Чуттів, але Розум над нею, над Розумом вічна Душа, а Господь над Душею!
Andriy
Експерт
Експерт

Повідомлення: 396
Ім'я: Андрій
Прізвище: Купина
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: по темі

UNREAD_POST Відьмак від Чет 19.04.07 20:46

Andriy написав:НИВА - ЧЕМПІОН!!! (по-барабану чого... :D )

Жестяк!!! :shock: Це точно!!! :eusa_clap:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST spoT від Сер 12.09.07 16:12

яка нива??? :D
ФК САМБІР форева :lol:
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
spoT
Експерт
Експерт

Повідомлення: 777
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

Треба вас начати ума-разума.

UNREAD_POST вульфик від Пон 01.10.07 09:52

Треба вас темних просвітити, тому, що ви ,вибачте, зовсім тупі в футболі. Запитайте будь-кого всі вам розкажуть, що чемпіоном є НИВА(Тернопіль)!!!
НИВА - чемпіон!!! :eusa_naughty:
вульфик
Новачок
Новачок

Повідомлення: 1
Прізвище: Юкало
Курінь: -
Пластовий ступінь: Генерал-хорунжий

по темі

UNREAD_POST Andriy від Пон 01.10.07 12:02

100%

НИВА (Тернопіль) - ЧЕМПІОН!!!
Могутня є сила Чуттів, але Розум над нею, над Розумом вічна Душа, а Господь над Душею!
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Пон 01.10.07 18:35

Не хочеться перебивати вашу тєму із прославлянням Ниви, але ДЕ ВОНА ЧЕМПІОН?!

Хіба в Чемпіонаті Тернопільської області, і допоки у неї не з'явиться власник з грошима, там їй і бути чемпіоном
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти

по темі

UNREAD_POST Andriy від Пон 01.10.07 20:09

ти, дядьку, на Ниву не наїжджай, бо шас почну об...ти ваше Карпати, яке лише тренерів міняє... причому блізкіх таваріщей Ахмєтова... але то ваша справа... львів"як - по-перше, а по-друге - читай мої попередні пости, де я казав - НИВА - ЧЕМПІОН!!! (по барабану чого)...

а ваше Карпати може чимось таким похвалитися? і чим взагалі може похвалитися...

для нашої Ниви кожен успіх - свято (бо, дійсно, в нас проблеми з фінансуванням)...

крім того... тут я це пишу заради того, щоб попустити шахтьйор данецк і його владєльця - рахмєтова... і буду так наїжджати до тієї пори, поки цей клуб не буде Шахтар Донецьк... ось так...
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Пон 01.10.07 20:35

а ваше Карпати може чимось таким похвалитися? і чим взагалі може похвалитися...

місцем у вищій лізі, якого ой як давно не було у вашої команди

Ну попускай, людину, яка витрачає щороку мільйони на те, щоб в Україні був нормальний стадіон, нормальна тренувальна база, у дитячо-юнацькі футбольні школи, у те, щоб в Україні була сильна команда. Якущо тобі від того легше, то будь-ласка...

Приплітати мову до футболу - це безглуздо, у всіх сильних командах світу грають гравці, які можуть не володіти мовою тої держави де грають, і це нормально, і лишень в Україні, кожен футболіст повинен бути патрінотом, а тоді вже гравцем.

Донеччан вчили говорити російською з народження, і це для них рідна мова, а "солов'їна" для них щось далеке, тому мабуь тобі довго прийдеться попускати тут всіх, хоча може пробуй щось самотужки змінювати в тій державі, а не просто попускати?!
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

по темі

UNREAD_POST Andriy від Вів 02.10.07 16:57

Донеччан вчили говорити російською з народження, і це для них рідна мова, а "солов'їна" для них щось далеке, тому мабуь тобі довго прийдеться попускати тут всіх, хоча може пробуй щось самотужки змінювати в тій державі, а не просто попускати?!

дядьку, ти з багатьма донецькими спілкувався? а що ти зробив для того, щоб вони поважали українську мову і українців? особисто я, коли був на службі в ЗСУ - робив... (по крайній мірі, вони не казали на мене "бендера" в якості образи, бо пояснив їм про націоналізм і зробив різницю між нац-рагулізмом і націоналізмом)...

але то так, між іншим... а ще - щодо мови, то я нічого не маю проти, котрою мовою розмовляють футболісти (до речі, ваше картати лише так і розмовляють, на відміну від наших), бо їх авторитет, переважно, зростає від якості їх гри... Я мав на увазі те, яка в них емблема! Чомусь в Динамо підписано Київ, а не КИЕВ... а от в Шахтаря чітко і назва клубу і місце його перебування - російською... (це навіть на сайті, окрім офіційного, на сайті UEFA)

раз ти вирішив тут "поумнічати" щодо мови - може поясниш чому?

тому не наїжджай спершу, а спершу - розберися!
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Сер 03.10.07 00:11

дядьку, ти з багатьма донецькими спілкувався?

з 5

а що ти зробив для того, щоб вони поважали українську мову і українців?

нічого, я визнаю гартоване Конституцією право нац. меншин розмовляти їх рідною мовою

ваше картати

клуб називається від гірського масиву у центрально-східній Європі - Карпати

раз ти вирішив тут "поумнічати" щодо мови - може поясниш чому?

ні

тому не наїжджай спершу, а спершу - розберися!

ну хтось "попускає", хтось "наїзджає", се ля ві
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

по темі

UNREAD_POST Andriy від Сер 03.10.07 10:33

все... забили... знайшли тему для сварки...

ЗБІРНА УКРАЇНИ - ЧЕМПІОН!!!
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Полковник від Сер 03.10.07 11:50

:)
Полковник
Експерт
Експерт

Повідомлення: 637
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Нєфору4ок від Суб 08.12.07 17:52

З 4 років-за Динамо.і палко ненавидів Шахтар! :D !!!але останнім часом...жаль,гарно з Селтіком грали,а Бенфіці так,піддалися...хай португальці набираються досвіду!!! :D а ше-українців вони справді крутих придбали!!!Єзерський,Кучер,Шуст,Чигринський,Гладкій і т.д-мій респект!!! :thumbsup:
Пізнай себе-тільки тоді ти зможеш пізнати щастя...а як серйозно-хай живуть ХАЛЯВЩИКИ!!!
Нєфору4ок
Експерт
Експерт

Повідомлення: 354
Ім'я: Тарасик
Прізвище: Хмару4ок
Курінь: ім.Василя-Констянтина Острозького
Пластовий ступінь: пл.розв.

UNREAD_POST Вихор від Сер 12.12.07 13:58

але то так, між іншим... а ще - щодо мови, то я нічого не маю проти, котрою мовою розмовляють футболісти (до речі, ваше картати лише так і розмовляють, на відміну від наших), бо їх авторитет, переважно, зростає від якості їх гри... Я мав на увазі те, яка в них емблема! Чомусь в Динамо підписано Київ, а не КИЕВ... а от в Шахтаря чітко і назва клубу і місце його перебування - російською... (це навіть на сайті, окрім офіційного, на сайті UEFA)

Нещодавно в Шахтаря змінилась емблема клубу. На новій емблемі чітко написано "ШАХТАР" а не "ШАХТЕР", як раніше.
крім того... тут я це пишу заради того, щоб попустити шахтьйор данецк і його владєльця - рахмєтова... і буду так наїжджати до тієї пори, поки цей клуб не буде Шахтар Донецьк... ось так...

Тож тепер друже маєш припинити "наїжджати" :D
Востаннє редагувалось Вихор в Сер 12.12.07 14:08, всього редагувалось 1 раз.
Вихор
Новачок
Новачок

Повідомлення: 45
Ім'я: Олександр
Прізвище: Губський
Пластовий ступінь: ст. пл. прих

UNREAD_POST МзС від Сер 12.12.07 14:07

а ше-українців вони справді крутих придбали!!!Єзерський,Кучер,Шуст,Чигринський,Гладкій і т.д

Купили, бо в нашому чемпіонаті існує ліміт на легіонерів.

Єзерський - фактично не виходить на поле;

Шуст - сидить на лавці запасних поруч з Єзерським;

Чигринський - кльово грав в минулому році, весь цей сезон він провалює, обрізки, які приводять до атак на ворота Шахтаря у нього є в кожному матчі;

Гладкий - початок сезону зараз, але і то лише в матчах з слбкими командами, жодного голову в серйозній зустрічі.

До Кучера особлиих зауваг не має, хоча помилки допускає теж (зразу згадалось гол у грі з Бенфікою забили якраз з-під нього)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Вихор від Сер 12.12.07 14:24

Шуст - сидить на лавці запасних поруч з Єзерським;

Ну замість Шуста грає не меньш класний гравець, який, доречи, теж українець. П`ятов класний воротар, грає в кожному матчі, не можу пригадати жодного матчу коли б Шахтар пропустив саме через нього. А Гладкий, як на мене просто ще не досвідченний щоб випускати його в Лізі чемпіонів.
Вихор
Новачок
Новачок

Повідомлення: 45
Ім'я: Олександр
Прізвище: Губський
Пластовий ступінь: ст. пл. прих

UNREAD_POST МзС від Сер 12.12.07 21:02

П`ятов класний воротар, грає в кожному матчі, не можу пригадати жодного матчу коли б Шахтар пропустив саме через нього

Ти справді дивишся ігри Шахтаря, бо я осбисто можу пригадати такі матчі, а тим більше можу пригадати, щовін перестав допомагати команді, кожен більш-менш нормальний удар по його воротах - це гол. Останнім часом Шахтар програє і пропускає відповідно дуже часто, якщо в цьому не має помилки воротаря, тоді де помилка?
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

по темі

UNREAD_POST Andriy від П'ят 14.12.07 11:06

знову починаєте сварку на пустому місці... я вже з цього збився... а ви далі своє...

до МзС - ти футбольний професіонал, що оцінюєш гру гравців? Ти був на цих матчах... чи знайомий особисто з лікарем Шахтаря? Не "блєстай" там, де ти не є професіоналом... а крім того - чого вчепився до гравців Шахтаря - ти краще вчепися до ваших Карпат... котрі можуть дуже скоро з нашою Нивою (котра завжди РУЛИТЬ) в одній лізі грати...

До Вихора - Шахтар чи Шахтер - це буде видно, як буде написано в фанів і подаватися на офіційних сайтах, бо наголошую - на офіційному сайті УЕФА - там Шахтар... але толку з того...

Давайте більш конструктивно, а не вимахуватися своїми враженнями від гри... бо так до кожного можна придертися...
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від П'ят 14.12.07 21:42

знову починаєте сварку на пустому місці... я вже з цього збився... а ви далі своє...

У тебе якесь збочене уявлення сварок, ми висловлюємо тут свої думки, для цього форуми і існують.

ти футбольний професіонал, що оцінюєш гру гравців?

1. Тільки футбольні професіонали можуть оцінювати гру гравців?
2. Дай дефініцію поняття "футбольний професіонал"
3. Так, вважаю себе таким, що має право оцінювати гру гравців, отже я футбольний професіонал.

Ти був на цих матчах... чи знайомий особисто з лікарем Шахтаря?

Не був, дивився трансляції. Як я розумію з цього речення випливає, що критикувати мають право ті, хто дивиться гру вживу, а не ті, хто передивився по 5-6 повторів моментів з різних камер.

З лікарем не знайомий, а навіщо це мені?!
Чи критикувати мають право ті, хто знайомий з лікарем?!

Не "блєстай" там, де ти не є професіоналом

у шкода, то я таки не професіонал, а що мені треба щоб ним стати?

чого вчепився до гравців Шахтаря

гм, мабуть тому, що ця тема про Шахтар, а не про інший клуб

ти краще вчепися до ваших Карпат... котрі можуть дуже скоро з нашою Нивою (котра завжди РУЛИТЬ) в одній лізі грати...

Гм, дуже скоро?! Карпати йдуть всередині у "вишці", а Нива у 2 лізі, тому мабуть не так скоро перетнемся, чи ти про Карпати-2? так з ними впринципі вже й так граємо у 2 лізі А.

Давайте більш конструктивно, а не вимахуватися своїми враженнями від гри

Значить професіонали не діляться враженнями від гри, а лише конструктивно говрять. дякую за науку
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

по темі

UNREAD_POST Andriy від Суб 15.12.07 19:45

до МзС

з тебе такий професіонал, як з літака - підводний човен...

чому? а ось чому - "Карпати йдуть всередині у "вишці"" - і давно? чи тобі це наснилося? Не видавай бажане за дійсне, бо на скільки я знаю, то вони займають 3 місце в "вишці", але, чомусь з кінця...

тепер щодо того, хто має право коментувати - тренера, гравці, спортивні оглядачі, і люди, котрі мають безпосереднє відношення до футболу (чи команди), а також - фанати, котрі знають про своїх кумирів усе... Ти цим можеш похвалитися... думаю, що ні... як би ти матч не дивився і не залежно під яким кутом, всеодно судиш зі своєї "дзвіниці" тобто своє, не професійне бачення...

і взагалі Футбол - гра командна, і не треба коментувати кожного гравця поодинці - тренеру видніше кого і коли виставляти на поле, і головне - яку роль йому там виконувати...
якщо хочеш довести свою думку, то треба опиратися на тих, до чиєї думки варто прислуховуватися... (наведи цитати з газет, з сайтів, цитати з інтерв'ю вищеназваних осіб) - аж тоді можеш на основі цього висловлювати свою думку... я теж можу сказати, що Карпати - це супер-команда, котра заслуговує на гру в фіналі володарів кубка-кубків, але є очевидні речі - вона 3-тя з кінця... і якщо так і далі грати буде - то вилетить в І лігу, де, до речі, має великі шанси потрапити наша Нива (котра завжди рулить)... а щодо гри тих же Карпат, то достатньо зайти на сайт ПФЛ України і прочитати коментарі і все стане на свої місця...

тому, в мене пропозиція - давайте, перед тим, як когось чи якусь команду критикувати - брати до уваги комендарі і думки більш професійних людей... (я, наприклад, себе взагалі професіоналом по футболу не вважаю, а натомість - читаю думки професіоналів...)... Тобто - беремо думку "не аматора" і обговорюємо її...

як вам це? згода? якщо згода, то я теж долучаюся до такої дискусії, а якщо ж ні - то чи є сенс?
Andriy
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Суб 15.12.07 20:32

з тебе такий професіонал, як з літака - підводний човен

Впринципі літаки, які перед тим як полетіти, знаходяться на підводних базах - дуже часто зустрічаються у фантастичних творах, а будь-яка фантастика - це мрії людей, які з часом втілюються в реальність.

чому? а ось чому - "Карпати йдуть всередині у "вишці"" - і давно? чи тобі це наснилося? Не видавай бажане за дійсне, бо на скільки я знаю, то вони займають 3 місце в "вишці", але, чомусь з кінця

Ти не знаєш, чи точніше буде сказати знаєш погано.
http://football.ua/ukraine/table.html до прикладу глянь турнірну таблицю вишки, в них 10-11 позиція, зважаючи, що клубів у нас 16, то вони не 3 з кінця.

Ти здається полінувався перевірити свої "знання".

тепер щодо того, хто має право коментувати - тренера, гравці, спортивні оглядачі, і люди, котрі мають безпосереднє відношення до футболу (чи команди), а також - фанати, котрі знають про своїх кумирів усе...

1. якщо правильно пам'ятаю шкільний курс української мови, то правильно казати тренерИ.
Я був гравцем футбольної команди свого куреня, чи мав в той час я право коментувати?

2. Я б сказав, що право коментувати мають коментатори, але ти краще розбираєшся у коментуванні.

3. Наведи дефініцію поняття "усе". Щоб я знав чи я такий фанат, чи я знаю не все.

Ти цим можеш похвалитися... думаю, що ні... як би ти матч не дивився і не залежно під яким кутом, всеодно судиш зі своєї "дзвіниці" тобто своє, не професійне бачення...

Зважаючи, що не знаю, що входить в поняття "усе" наразі не можу.

Те, що ти про мене думаєш, дуже тішить.

Щось у цьому реченні якісь слова пропущені, але зміст зрештою зрозумілий.

Я б судження "зі своєї дзвіниці" назвав би суб'єктивним, але тобі краще знати, тому нехай не професійне.

Поясни чому, гравець, який у 18 років, починає отримувати гроші за свою гру, одразу стає професійно розбиратись у футболі?

Спортивний оглядач з регіональної газети (журфак закінчили з них небагато), який бачив матч лише 1 хвилину, у огляді на 1+1, розповість про нього професійніше, ніж наприклад я?

і взагалі Футбол - гра командна, і не треба коментувати кожного гравця поодинці -

Це мабуть з книги "Правила коментування". том 1.

якщо хочеш довести свою думку, то треба опиратися на тих, до чиєї думки варто прислуховуватися...

Варто у цьому житті прислухатись до думки рідних і близьких тобі людей, а не до тих, про кого пишеш ти.

Якщо тобі не вистарчає чогось, ймовірно знань, щоб висловлювати власну думку, то шкода тебе.

зайти на сайт ПФЛ України і прочитати коментарі

"Написано на сайті ПФЛ - значить правда" - майже Барт Сімпсон.

тому, в мене пропозиція - давайте, перед тим, як когось чи якусь команду критикувати - брати до уваги комендарі і думки більш професійних людей... Тобто - беремо думку "не аматора" і обговорюємо її...

як вам це? згода? якщо згода, то я теж долучаюся до такої дискусії, а якщо ж ні - то чи є сенс?

Це мабуть з тих самих "Правил коментування". А що поясни зміниться, від того чи висловити власну точку зору одразу, чи з початку кинути фразу когось із "професійних людей". Мені байдуже і впринципі не дуже цікаво тут говорити про футбол, але якшо тобі так простіше, я тебе підтримаю.

(я, наприклад, себе взагалі професіоналом по футболу не вважаю, а натомість - читаю думки професіоналів...)

підтримую тебе у твому невважанні
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Поперед.

Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей