Пропустити

ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!!!

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!!!

UNREAD_POST Ведмідь від Сер 18.04.07 19:30

УСІХ -усіх вітаю з пермогою України й Польщі :!: :!: :!:
Ми зробили макаронників, хай сплять!
У мене аж дух захоплює від самої думки, що все це відбуватиметься в Києві й по всій Україні!!!

I'm happy

Між іншим, варто вже розучувати заряди, готуватися й фанам.
Досить цікава інфа на форумі наших ідейних соратників
http://www.ukrnationalism.org.ua/forum/ ... php?id=395

Особливо мені сподобався ось цей заряд:
Жовто-блакитні наші прапори, гей!
Ми непереможні, шаблі догори, гей!
Буде Україна вільна,
Буде ненька самостійна, гей!
Москалів на ножі, на ножі!
(Хлопання в такт)
Батько Бандера знов до нас прийде, гей!
І за Україну він нас поведе, гей!
Спів
Буде Україна вільна,
Буде ненька самостійна, гей!
Москалів на ножі, на ножі!
(з форуму МНК)

Між іншим, а чи підтримується думка створити пластовий футбольний фан-клуб, допустим "Диявольській скоб" чи щось такого плану.
Об'єднати хлопців віком від 16 до 24 років, разом ходити на матчі(почнемо зі збірної), брати участі в махачах, підтримувати та розвивати вболівальницькі традиції. українського футболу.

Така ідея цікава пластовому загалу?
Востаннє редагувалось Ведмідь в Суб 05.05.07 19:46, всього редагувалось 1 раз.
"Лише сміливі мають щастя"

Зображення
Ведмідь
Експерт
Експерт

Повідомлення: 438
Ім'я: Василь
Прізвище: Хом'як
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Відьмак від Сер 18.04.07 19:50

Про фан-клуб в тебе класна ідея, :thumbsup: я її цілком підтримую, якби таки шось таке створилося я би зразу вступив туди :eusa_clap: . Тіки ти даром цитату з форуму МНК наводив... :eusa_doh:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

Re: ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!!!(футбольний фан-клуб)

UNREAD_POST Рупор від Сер 18.04.07 19:53

Smit написав:
Об'єднати хлопців віком від 16 до 24 років, разом ходити на матчі(почнемо зі збірної), брати участі в махачах, підтримувати та розвивати вболівальницькі традиції. українського футболу.

А чому лише хлопці? Це дискримінація дівчат! :eusa_snooty:
Найліпше сміються мертві - вони сміються з усіх
Рупор
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 217
Ім'я: Оленка
Прізвище: Бондар
Курінь: ч. 46 ім. Марусі Богуславки
Пластовий ступінь: пл. уч.

UNREAD_POST Відьмак від Сер 18.04.07 20:06

Рупор написав:
Smit написав:

А чому лише хлопці? Це дискримінація дівчат! :eusa_snooty:

А шо було би класно! :thumbsup: Чим більше народу, тим краще(а тим більше дівчат :lol: )...
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Ведмідь від Сер 18.04.07 20:50

Пропоную тут писати хто коли буде їздити на які матчі, а там вже будем якось контактувати.

Зображення
Ведмідь
Експерт
Експерт

оле-оле-оле

UNREAD_POST galia.p від Сер 18.04.07 23:19

Та спочатку стадіони тра збудувати... і дороги нормальні...

А ваша ідея гарна - гуртуватись.

Тепер всі стануть футболістами, навіть якщо такими, як Старик Хотабич з давнього радянського мультика (хто пам'ятає?)
galia.p
Користувач
Користувач

Повідомлення: 166
Ім'я: Галина
Прізвище: Потюк
Курінь: самітниця (покищо)

Re: оле-оле-оле

UNREAD_POST Відьмак від Чет 19.04.07 19:55

galia.p написав:Тепер всі стануть футболістами, навіть якщо такими, як Старик Хотабич з давнього радянського мультика (хто пам'ятає?)

Я тіко помятаю нового Хотабича, який контру ганяє... :D
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

оле-оле-оле

UNREAD_POST galia.p від Суб 21.04.07 00:43

Той Старик Хотабич потрапив на футбольний матч і ніяк не міг зрозуміти чому так багато чоловіків за одним м'ячем бігають. От він, як справжній чарівник, й обдарував всіх м'ячами.

Коли я в 10-річному віці опинилась на стадіоні київського Динамо (нас школярів сільське лісництво нагородило поїздкою до столиці), то почувалася таким Стариком Хотабичом - нічого не розуміла, але було весело: можна було їсти багато морозива і голосно! (уявляєте? в місті) кричати. І ніхто не робив зауважень. Ех, воля!
galia.p
Користувач
Користувач

Повідомлення: 166
Ім'я: Галина
Прізвище: Потюк
Курінь: самітниця (покищо)

UNREAD_POST YarkO від Нед 22.04.07 11:57

Smit написав:Між іншим, а чи підтримується думка створити пластовий футбольний фан-клуб, допустим "Диявольській скоб" чи щось такого плану.

У, дуже цікаво! Кому ж, як не пластунам, брати участь у махачах? Саме для цього і виховуємося - піти після матчу чи перед ним і натовкти комусь писок тіки за те, що вони вболівають не за "наших".
Сам здогадався до такого?
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Рупор від Нед 22.04.07 21:10

YarkO написав:
Smit написав:Між іншим, а чи підтримується думка створити пластовий футбольний фан-клуб, допустим "Диявольській скоб" чи щось такого плану.

У, дуже цікаво! Кому ж, як не пластунам, брати участь у махачах? Саме для цього і виховуємося - піти після матчу чи перед ним і натовкти комусь писок тіки за те, що вони вболівають не за "наших".
Сам здогадався до такого?

А чого обов'язково бити комусь пики? Це, по-твоєму, брати участь у матчах?
Найліпше сміються мертві - вони сміються з усіх
Рупор
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 217
Ім'я: Оленка
Прізвище: Бондар
Курінь: ч. 46 ім. Марусі Богуславки
Пластовий ступінь: пл. уч.

UNREAD_POST vesnjanka від Нед 22.04.07 21:40

Ов, бачу мало ти знаєш про фан-клуби:))

Але хоча.... Може пластуни зроблять норм. фан-клуб... Успіхів вам... Бажаю створити щось гідне:)
vesnjanka
Експерт
Експерт

Повідомлення: 611
Ім'я: Станіслава
Курінь: підг. кур.ім. Марії Магдалини Мазепи

UNREAD_POST Dnipro від Нед 22.04.07 21:56

нє ну Smit нічого такого поганого не написав...
Але я фанів не розумію... нашо то все... ходіть на матчі, вболівайте(нормально)...
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Ведмідь від Суб 05.05.07 19:21

Справа в тому, що фани, впринципі як і всі представники радикальних течій, подівляються на кілька типів.
Й до одного, так сказати типу, відносяться ті, яких об'єднує не тільки те, що вони вболівають за якийсь клуб (інколи вони вболівають навіть за різні клуби), а вірність якійсь одній ІДЕЇ. Матч - це більше як привід.

Навряд чи хтось тут пам'ятає, але мені в 11 класі наш вчитель історії України(супер мужик був) розповідав півпари про матч Динамо-Спартак у 1987 році, тоді, за його словами, жоден поїзд на Москву не їхав з цілими вікнами,

Саме у фанівському середовищі, як читав на різних форумах, за довго до 1991 році почади піднімаьти синьо-жовті прапори(їх садили), а вони йшли на матчі знову. Це була їхня форма боротьби.

Розкажу навіть більше моє захоплення ідеєю Українського Націоналізму почалося саме з футбольного матчу. В класі 7-ому я з другом пішов на матч Україна-Вірменія(1:1) й тоді в нашому секторі було зо два десятки людей, які досить таки активно вболівали, кричали досить класні заряди("Москалів й так ...") й махали червоно-чорними прапорами. Тоді я не мав жодного уявлення чий це прапор. Але та тусовка мені явно сподобалась, потім пару разів ходив з ними на матчі. Хоча через брак часу потім відбився від них, почав більше дізнаватися про українській націоналізм(стало ж цікаво чий це прапор, полистав по довідниках й так...), прочитав праці Донцова й так далі. Тому фани - це не тільки обезбашені люди, які ламають все на своєму шляху, є й такі, але серед них є так самио досить ідейні формування.

Між іншим, на жаль, не довелось брати самому участі в махачах(всі вони відбуваються за містом, подалі від лягавих, беруть туди тільки своїх), та й навряд чи вже буду, але по чутках й відеороликах, знаю, що ніколи там не б'ють лежачих, лице, не використовують кастети й ножі. Не плутати з махачами хуліганів під час чи після матчів, які нападають на звичайних людей Справжні фани такого ніколи робити не будуть.(Але це все грунтується в основному зі спілкування на форумах, тому як хтось має іншу інформацію про це - надавайте)

Але це ліричний відступ.
Просто на домашньому чемпіонаті треба довести, що ми не гірші фани за тіфозі чи англійців - впевнений : це нам під силу:lol:

А от щодо пластового фан-клубу, то тут я дійсно погарячкував, його не можна робити за визначенням :oops: :eusa_shhh:
Ярко таки правий...

Зображення
Ведмідь
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Dnipro від Суб 05.05.07 21:41

Доречі ви не думали про те що Євро 2012 співпадає з нашим ЮМПЗ , тобто 100 років ПЛАСТу ?
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST mykola muzala від Нед 06.05.07 20:44

Між іншим, а чи підтримується думка створити пластовий футбольний фан-клуб, допустим "Диявольській скоб" чи щось такого плану.

Ти пропонуєш створити фан-клуб чи моб?;)
Необхідно розрізняти футбольних вболівальників і футбольних хуліганів (по іншому "хулз"). Дже незначна частина футбольних фанатів є хуліганами (в Росії говорять, що 8% всіх футбольних фанатів в них це хулз) ...Саме хулз беруть організовують "махачі", тобто бють один одному писки, а часом і вбивають один одного (на щастя в Україні такого ще здається не відбулось, але в Росії, Польщі, особливо в Англії таких випадків десятки)...
Просто на домашньому чемпіонаті треба довести, що ми не гірші фани за тіфозі чи англійців - впевнений : це нам під силу

Залежно як доводити... Якщо в стилі англійців, то треба готуватись до масштабних бійок, якщо в стилі італійців - то шити прапори і малювати банери...
...тому як хтось має іншу інформацію про це - надавайте

Накопав в неті десь 15 книжок про хулз (включно з культовими Дугі Брімсона), 3 чи 4 DVD з фільмами про хулз (документальних десь 15 чи 20 англійською, російською, польською мовами; художні - "Green street hooligans", "Football Factory", "Ultra", "The Firm" і ще там якісь). Зважаючи на те, що я все це перечитав і передивився, навіть попри те, що ніколи не був футбольним хуліганом (хіба вікна в школі в першому класі мячем розбив, але це не футбольний хуліганізм :oops: ), я твердо переконаний - мета Пласту і хулз взаємозаперечні, пластун не можу бути в хулз...

Спеціально для львівських (наскільки мені відомо, деякі члени Пласту все ж таки називають себе "хулзами") : пропоную організувати дебати/дискусію на тему "Football hooligans vs.Plast: чи може пластун бути хулзом" і відповісти на це питання разом (раптом я помиляюсь :) .....
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Ведмідь від Нед 06.05.07 21:21

Можеш дати лінки цих фільмів чи відеороликів, якщо їх з нету брав?
Дякую

Як я зрозумів з розповідей товаришів, махач - це коли люди одного фан-клубу йдуть стінкою на інший, але двобій відбувається за наперед визначеними правилами, про двобій наперед домовляються, він не виникає спонтанно.Після махача всі дружньо спілкуються й поітм вболівають. (корче, типу наших есрімних тернівок :eusa_drool: , жарт)

Дії хуліганів на стадіони - це атака неорганізованих груп людей,часто з метою развода, підпали, биття вікон, тощо.
Можливо я помиляюся....виправ мене.

Зображення
Ведмідь
Експерт
Експерт

Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн