Пропустити

Кому подобаеться ТНМК?

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

Кому подобаеться ТНМК?

UNREAD_POST Scorpio від П'ят 27.04.07 11:31

Справа була в літньому спортивно-трудовому таборі. Боксерська особистість Котофей (нині Спец Котя) і вкрай правий футбольний форвард Борман (нині хлопчик Фоззі) зійшлися на ґрунті старої блатної пісеньки про битву на Куликовому полі.

Знайшовши це заняття приємним, хлоп'ята вирішили поєднати спортивний відпочинок з пісненаписанням. Після повернення до Харкова до Кота і Фоззі приєдналися деякі Ваня і Заєць (останній був притягнутий до справи винятково через кличку: зайці, як відомо по мультфільмах, постійно тарабанять по пеньках).

Назву підкинув місцевий дилер Калнаш. Тому що їхній мікрорайон називався Нові Будинки, дітям порадили не відриватися від братви...

"Новые Дома"

Для повноцінної музичної діяльності малятам явно не вистачало електричних гітар і ударної установки. Гітарки були видоєні з адміністрації школи, а ударні були виготовлені зі стандартної парти шляхом її розчленовування і прикручування до станини болтами трьох піонерських барабанів різної паршивості.

Далі команда одержала прописку в місцевому Будинку піонерів з правом виступу на всіх акціях районного масштабу. Під час першої ж з них був пробитий дорогоцінний пластик єдиного малого барабана в окрузі. Це зробив барабанщик Сема. Внаслідок руйнування єдиного барабана група була звільнена з точки жорстко і горілиць.

Далі діти відвідали ворожий Будинок піонерів, розташований у центрі міста. Юні спортсмени були прийняті на постачання з умовою готувати не менш чотирьох пристойних пісень на місяць (маються на увазі шлягери Наташи Корольової і т.п.). Першою була виготовлена жорстока версія безсмертного шлягеру "7-40". Тоді ж на прохання братів по розуму був виготовлений перший речетативний трек "Ми жывём на Новых Домах".

Група по рознарядці виступала по дитячих інтернатах, частенько для дефективних чи дітей малолітніх правопорушників, а по закінченні спортивних шкіл у повному складі надійшла на базар.

Наприкінці 1992 року діти взяли участь у Першому конкурсі "Юні зірки Харкова". Журі сказало: Фу! Це повторювалося ще 5 разів. У фінал конкурсу вдалося вийти, лише спорядивши композицію "To Tomorrow" ладом крокуючих манекенниць...

Узимку 1992-93 група зібрала розрізнені записи і, наклавши на них додаткове бекання, зігнала на викрадену в магазині "Мрія" японську касету. На касеті написали фломастером "Гірше з..."

Трохи пізніше в групі намалювалися юний гитарастуючий барига Ярослав Мудрий і флейтист із музучилища Біг Мак.

Виконуючи на одній зі сходок для курсантів і учениць панчішного ПТУ фанкі-версію "La Bampa", діти були шоковані поведінкою деякого лисого "гангстерюка". Їм виявився дядько Диля, що закінчив у дитинстві музичну школу. З цієї причини він і став клавішником групи.

Далі динозавр Ван пішов у сімейний бізнес, а майстер перкусії батько Ендрю після піврічної участі в піснях і танцях був прикритий конторою й одержав червінець у справі.

Маючий освіту Біг Мак запропонував перейменувати команду в "The Dance on the Congo Square" (через захоплення історією джазу, діти написали пісню "Танець на площі Конго", пустивши сльозу на адресу невільників, які пару століть назад танцювали на цій площі в Новому Орлеані африканські танці). Пропозиція здуру була підтримана.

Танок на майдані Конго

По наведенню Біг Мака, назвавши свій стиль "фьюжн", бариги втерлися в студію "Святий Мейбі" і записали два треки.

Хазяї студії запропонували безкоштовно записати альбом. Писалися ночами, ранком у повному складі відправляючись на базар. Альбом назвали "Локслі" і придумали віртуальний лейбл "Поканікакрекордzz".

Восени'94 на фестивалі "Доля проти Чорнобиля", діти одержали обструкцію з боку деградуючих металургів і запропонували волосатим вийти на сцену й у чесному бої одержати по голові. У цьому починанні групу гаряче підтримав бультер'єр по імені Зі. Виявилося, що він по-друге - гітарист, а по-перше однокласник дядька Дилі по технікуму молочної промисловості. За традицією Зі був прийнятий без прослуховування.

Взимку'95 року зовсім випадково конголезці були запрошені на зйомки телешоу "Уніка'95" у місті Запоріжжя. У потязі і на вокзалі характерні "протокольні" морди викликали підвищений інтерес працівників міністерства внутрішніх справів. По приїзду вони відправилася на місцевий базар (товар був із собою). Розторгувавшись, по прибуттю в готель довідалися, що там прийнято стрибати під плюс. Обікравши бар готелю "Дніпро", діти відправилися ламати апарат...

Навесні в команді з'явився фаготист на ім'я Фагот (згодом концептуально геніальний аранжувальник). Фоззі і Фагот познайомилися двома роками раніше, працюючи круп'є в харківському казино "777". Одночасно хлопчик Фоззі бартером був підключений до культового телевізійного проекту "Рэп-Обойма" і увійшов до складу "F&F про zентра".

1 травня колектив залишив ударник Сема. Він зосередився на автомобільному базарі, на якому весь цей час знаходився дядечко Зі (промишляв він виготовленням лівих запчастин і збутом їх робітникам і селянам).

Тоді в шоу брали участь більш 15 чоловік: живий DJ Слоник і B-boys (брейкери) "Турбо" (переможці конкурсу "Утрєняя Звєзда" у Москві). Одним з відвідувачів цього шоу зовсім випадково виявився юний американець Джамал з Орлеана. Він то й просвітив дітей, розповівши їм, що на їхньому сленгу площа Конго означає - конопельна ділянка, а танцюючи на ній голими, як відомо, збирають мацанку (пилок).

Пісня "Кроха-сын", зайняла у всеукраїнському радіо-параді "Radio Stars" перше місце. У січні'96 з цієї причини барижна концесія надійшла до міста Луцьк, де була прийнята за реперів через постійне прослуховування хіп-хопу і потворного поводження в номенклатурному готелі.

У Луцьку під час одного з інтерв'ю, коли в журналістки тричі зламався диктофон на тому самому питанні: чи співаєте українською мовою?, було прийняте рішення терміново виготовити кавер-версію української пісні москвича Віталія Бодло "Банана" (у конголезькій транскрипції - "Чуваки").

На ці пісеньки Харків присадив знаменитий актор Гоша Арнаутов, відомий як партнер Вєрки Сердючки по рекламних роликах. Приблизно в той же час конголезці одержали запрошення прийняти участь у написанні музики для російських телевізійних проектів.

Після повернення на базар пісня "Чуваки" була виготовлена. До неї приклеїлася ідея виготовити щось подібне для фестивалю "Червона рута". Паралельно був записаний двійник "Sator Arepo Tenet Opera Rotas", підготовлена інді-програма "Магазин готових речей", а також набір з десяти російських реп-телег. На жаль, усі пісні загинули через відсутність часу... Випадкові записи і демо-треки були зібрані в збірник "Танок Кінг-Конга".

У той час територію Конго залишив через призив ударник Пилюха, зате поповнив гармоніст Губний і, ненадовго, саксофоніст Стратостас Луначарський.

Узимку'96 Фагот представив концесію на фестивалі "Rap М'usіс" у Москві. А перед Новим Роком керівництво телеканала "Інтер" відмовилося від "Рэп-обоймы".

Далі для "Рути" настрогали бойовик "Ото таке" і, за два дні до відбіркового конкурсу, пісеньку "Зроби мені хіп-хоп".

При відборі було вирішено скрутити поганку за допомогою виставлення під двома іменами: Ото таке (танцювальна музика) і Танок на майдані Конго (рок).

Місцеве журі під тиском худкера фестивалю Анатолія Калініченко висунуло Танок на майдані Конго у фінал як танцювальну групу...

Місцевий відділ культури відмовився спонсорувати поїздки і проживання в Києві. Тому частина народу постійно висіла на базарі, частина писалася в столиці, а Фагот був десантований на північ у рамках туру "Харківрапасіті" по Тюменській області.

На фестивалі, як відомо, діти одержали премію №1 у танцювальній номінації і приз за кращий шлягер (Зроби мені хіп-хоп).

Восени концесія приступила до самовольної зйомки кліпу "Зроби мені хіп-хоп" на "Приват TV"

У грудні'97 команда відвідала Москву, де одержала другу премію на міжнародному фестивалі "Rap М'usіс". Тоді ж перші пісні ТНМ Конго, з'явилися в російських збірниках.

Фагот і хлопчик Фоззі ввійшли до складу керівництва новоявленої Української хіп-хоп асоціації (УХХА).

Далі конголезці відправилися в тур переможців "Червоної рути" у якості хедлайнерів.

У місті Херсон бариги випустили з уваги дядечка Зі і придбали ударника Вітольда, що працював на той час в славній групі So.

Після закінчення туру група приступила до віртуального пісневиготовлення по електронній пошті, роз'їхавшись по трьох містах: хлопчик Фоззі і дядько Диля відправилися пробивати Київ, а спец Котя відбув у Москву. Інші зайнялися підготовкою до випуску збірників серії "Харьківрапасіті", перша упаковка якого влітку вийшла в Росії і Україні.

На проведеному "F&F про zентра" і УХХА четвертому фестивалі "In Da House For" конголезці домовилися з московською командою Дерево Жизні про написання спільної пісеньки "Брати-слов'яни".

Як тільки споживачу був нав'язаний кліп "Зроби мені хіп-хоп", бариги з великим подивом довідалися, що преса зарахувала їх у нестрункі ряди українських бойз-бендів (дилетанти, мабуть зараховують до цієї категорії всі команди, у яких декілька вокалістів). Довести зворотне поки що не вдається, тому що ліві сили не в силах вловити різницю між тупим речитативом у виконанні "East-17" і нью-скулом (школа репочитання, що культивують конголезці).

Вичисливши в рідному Харківрапасіті піратську контору, що тиражувала ТНМ Конго, бариги вислали зондеркоманду, котра для першого разу обмежилась розбиттям двох вітрин.(Більше не влізло)
(-Scorpio-)
Аватар користувача
Scorpio
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 34
З нами з: П'ят 20.04.07 18:43
Звідки: Станиця Київ,м.Iрпiнь
Ім'я: Евгенiй
Прізвище: Козицький
Курінь: Iм.Святого Апостола Андрiя Первозванного

UNREAD_POST Dnipro від Сер 02.05.07 21:22

ти думаєш то хтось буде читати?
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Бартон від П'ят 04.05.07 09:44

багато букфф
Аватар користувача
Бартон
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 390
З нами з: Вів 31.10.06 13:13
Звідки: Сихів
Ім'я: Тарас
Прізвище: Репицький
Пластовий ступінь: пл.розв

UNREAD_POST Dnipro від Пон 07.05.07 07:57

Краще почитайте це
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST ATOM від Сер 09.05.07 12:42

Історія мабуть цікава,але я її прочитаю якось другим разом...
А ТНМК мені подобаеться-е гарні пісеньки)
Аватар користувача
ATOM
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 37
З нами з: Пон 07.05.07 16:48
Звідки: Україна
Ім'я: ATOM

UNREAD_POST dark від П'ят 22.06.07 15:07

а навіга стіки копіювати і забивати форум.
Від того що ти написав так багато тобі лекше не стане.
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST martusya від Вів 24.07.07 15:19

Все таки читається тєжко.І це історія однієї з найулюбленіших груп? :?: Дочитала до половини.
Ти не належиш світу,бо він належить тобі...
martusya
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 228
З нами з: Нед 22.07.07 13:57
Звідки: ст. Трускавець
Ім'я: марта
Прізвище: пецюх
Курінь: єЄ.Гулевичівни
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST mudry від Пон 30.07.07 21:44

Думаю набагато кориснішою була би робота по збору посилань на різні ресурси із різною інформацією про ТНМК, а не copy-paste одного із матеріалів. (З таким самим успіхом можна просто кидати лінк)
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Ярославна від Пон 30.07.07 23:42

було б класно виділитись тим,що я прочитала все,але то була б неправда,терпцю не вистачає,а група класна
Честь+Відвага-Україна
Аватар користувача
Ярославна
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 620
З нами з: Нед 03.06.07 19:05
Звідки: Україна,станиця Львів
Ім'я: Анна
Прізвище: Сабара
Курінь: к.ч.36 ім.Анни Ярославни
Пластовий ступінь: пластунка учасниця

UNREAD_POST martusya від Вів 31.07.07 17:32

Треба ,щоб з цього всього була написана половина.
Ти не належиш світу,бо він належить тобі...
martusya
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 228
З нами з: Нед 22.07.07 13:57
Звідки: ст. Трускавець
Ім'я: марта
Прізвище: пецюх
Курінь: єЄ.Гулевичівни
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST spoT від Сер 12.09.07 15:40

Того шо написане зверху не читав. не зручно + будуть боліти очі стільки читати.

Старий ТНМК подобається. Теперішній не можу слухати
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
Аватар користувача
spoT
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 777
З нами з: Нед 13.05.07 10:54
Звідки: Самбір
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

UNREAD_POST dark від Сер 12.09.07 21:24

Народ починаймо збирати лінки
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST spoT від Чет 13.09.07 15:23

dark написав:Народ починаймо збирати лінки


які лінки?
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
Аватар користувача
spoT
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 777
З нами з: Нед 13.05.07 10:54
Звідки: Самбір
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

UNREAD_POST dark від Чет 13.09.07 19:42

ну силочки з mp3
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST mudry від Чет 13.09.07 21:00

Може не потрібно для цього використовувати пластовий форум.
Для цього створені відповідні музичні форуми.
Є можливість створити сторінку з вільним доступом.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST dark від П'ят 14.09.07 14:22

Розваги
Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше, т. зв. entertainment :)
Модератор Модератори [moderatory]


В групі розваги написано музика спорт т інше

Ясно
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST Scalpel від П'ят 14.09.07 20:23

dark написав:Розваги
Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше, т. зв. entertainment :)
Модератор Модератори [moderatory]


В групі розваги написано музика спорт т інше

Ясно


Тут відбувається обговорення, а не поширення.
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST dark від Суб 15.09.07 09:26

я все уважно прочита в і не побачив там ніякої заборони розповсюджувати.
І в темі розваги не пише тільки обговорення Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше, там пише ось таке:
Розваги
Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше, т. зв. entertainment
Модератор Модератори [moderatory]
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST mudry від Суб 15.09.07 10:49

dark написав:Розваги
Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше, т. зв. entertainment :)
Модератор Модератори [moderatory]


В групі розваги написано музика спорт т інше

Ясно

Молодий чоловіче, обережніше з висловлюваннями.
Форум покликаний для обговорення, а не для збору посилань. Для збору гіперпосилань існують інші типи веб-сторінок.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST dark від Суб 15.09.07 14:11

наприклад???
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
Аватар користувача
dark
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 668
З нами з: Пон 13.11.06 21:49
Звідки: Курінь ім В. Герети Козова!
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST spoT від Суб 15.09.07 18:13

dark написав:наприклад???


zaycev.net -- в них на форумі є шо тобі треба.
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
Аватар користувача
spoT
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 777
З нами з: Нед 13.05.07 10:54
Звідки: Самбір
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

UNREAD_POST BabaOld від Сер 07.11.07 10:50

Я того не читатиму, але ТНМК мені подобається, хоча я не фанат і рідко вони в мене в плейлісті трапляються, та все ж музика оригінальна, але з Дільою було ліпше!!!!!!!!
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST spoT від Сер 14.11.07 08:27

BabaOld написав:Я того не читатиму, але ТНМК мені подобається, хоча я не фанат і рідко вони в мене в плейлісті трапляються, та все ж музика оригінальна, але з Дільою було ліпше!!!!!!!!


нєа :D Фоззі форева! :thumbsup: ну Фагот тож так нічьо
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
Аватар користувача
spoT
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 777
З нами з: Нед 13.05.07 10:54
Звідки: Самбір
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

UNREAD_POST BabaOld від Сер 14.11.07 18:12

А по моєму не Фозі, а KrapKa forever...заміть, то не я сказала :D
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST spoT від Сер 14.11.07 22:40

BabaOld написав:А по моєму не Фозі, а KrapKa forever...заміть, то не я сказала :D


:lol: ну за Крапку окрема розмова. він в мене під небесам літає. Фозу до нього, як мені льотчиком бути :D :D
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
Аватар користувача
spoT
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 777
З нами з: Нед 13.05.07 10:54
Звідки: Самбір
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

Далі

Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron