Пропустити

Стрейтейджери - ХТО вони такі??

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

Стрейтейджери - ХТО вони такі??

UNREAD_POST Anizk@ від Нед 24.06.07 00:46

:oops: Мені дуже соромно,але мушу признатись я не знаю хто такі стрейтейджери!Народ поможіть,скажіть хто такі вони - стрейтейджери :?: :?: :?: :?: Бо я реально не знаю....а мене розпирає цікавість... :roll: :roll:
Будь ласка поможіть
Anizk@
Експерт
Експерт

Повідомлення: 453
Ім'я: Аня
Прізвище: Метелик
Курінь: к.ч.44 ім.Зеновії Франко

UNREAD_POST _Геш@_ від Нед 24.06.07 08:50

прочитав в неті:
"Стрейтэйджеры
Стрейтэйдж движение возникло в панкоской среде (а точнее хардкор панк) как противовес модному "секс, наркотики, рок-н-рол". Их девиз - не курить, не пить, нет наркотикам, и не иметь беспорядочных половых связей. Самое главное в культуре стрейтейдж это иметь силу воли и сказать "нет" .
В современном мире стрейтейдж изменил своё лицо и приобрёл различные формы. Например, существуют стрейтейдж веганы, хард лайн стрейтэйдж и др... про последних хочу сказать особо- самый опасный вид стрейтэйджеров. Они не только сами не употребляют, но и не дают другим: делают спец вылазки с битами и мочат наркоманов и алкашей. стрейтейджеры не выделяються из толпы так как не имеют специальной атрибутики и одежды. и кресты они особо уже не рисуют. в основном приверженци стрейтейджа-любители хардкора. так же как и вегетарианци и веганы..Если у эмо сопли-челки-мейк ап, то в стрейт эйдже прежде всего идея"
_Геш@_
Експерт
Експерт

Повідомлення: 387
Ім'я: Юрко
Прізвище: нескажу
Курінь: 65 ім П. Франка
Пластовий ступінь: розвідувач

UNREAD_POST Відьмак від Нед 24.06.07 18:34

Шо, не міг по-українськи перекласти? :eusa_doh:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

А по сурржику це виглядаэ так

UNREAD_POST SHтaбець від Нед 24.06.07 18:53

"Стрейтейджери
Стрейтейдж рух виник в панкоской середовищі (а точніше хардкор панк) як противага модному "секс, наркотики, рок-н-рол". Їх девіз - не палити, не пити, немає наркотикам, і не мати безладних статевих зв'язків. Найголовніше в культурі стрейтейдж це мати силу волі і сказати "ні" .
У сучасному світі стрейтейдж змінив свою особу і придбав різні форми. Наприклад, існують стрейтейдж веганы, хард лайн стрейтэйдж і др... про останніх хочу сказати особо- найнебезпечніший вид стрейтэйджеров. Вони не тільки самі не вживають, але і не дають іншим: роблять спец вилазки з бітами і мочать наркоманів і алкашів. стрейтейджеры не выделяються з натовпу оскільки не мають спеціальної атрибутики і одягу. і хрести вони особливо вже не малюють. в основному приверженци стрейтейджа-любителі хардкору. так само як і вегетарианци і веганы..Якщо у эмо сопли-челки-мейк ап, то в стрейт эйдже перш за все ідея"
SHтaбець

UNREAD_POST Anizk@ від Нед 24.06.07 20:27

Штаб мувудець=) :thumbsup:але нанаступний раз перекладай сам!
Востаннє редагувалось Anizk@ в Нед 01.07.07 14:55, всього редагувалось 1 раз.
Anizk@
Експерт
Експерт

Повідомлення: 453
Ім'я: Аня
Прізвище: Метелик
Курінь: к.ч.44 ім.Зеновії Франко

Re: А по сурржику це виглядаэ так

UNREAD_POST Бартон від Нед 24.06.07 20:28

SHтaбець написав:"Стрейтейджери
Стрейтейдж рух виник в панкоской середовищі (а точніше хардкор панк) як противага модному "секс, наркотики, рок-н-рол". Їх девіз - не палити, не пити, немає наркотикам, і не мати безладних статевих зв'язків. Найголовніше в культурі стрейтейдж це мати силу волі і сказати "ні" .
У сучасному світі стрейтейдж змінив свою особу і придбав різні форми. Наприклад, існують стрейтейдж веганы, хард лайн стрейтэйдж і др... про останніх хочу сказати особо- найнебезпечніший вид стрейтэйджеров. Вони не тільки самі не вживають, але і не дають іншим: роблять спец вилазки з бітами і мочать наркоманів і алкашів. стрейтейджеры не выделяються з натовпу оскільки не мають спеціальної атрибутики і одягу. і хрести вони особливо вже не малюють. в основному приверженци стрейтейджа-любителі хардкору. так само як і вегетарианци і веганы..Якщо у эмо сопли-челки-мейк ап, то в стрейт эйдже перш за все ідея"

вже краще було на росыйській читати.
шо неміг перкласти означає перекласти самому, а не через прагму...
принаймі вже відредагувати
Бартон
Експерт
Експерт

Повідомлення: 390
Прізвище: Репицький
Пластовий ступінь: пл.розв

UNREAD_POST Бартон від Пон 25.06.07 11:15

Слухайте а хард-лайн Стрейтейджери
можуть самі пити??а то мені варто задуматись.... :eusa_whistle: :) :)
Бартон
Експерт
Експерт

Повідомлення: 390
Прізвище: Репицький
Пластовий ступінь: пл.розв

UNREAD_POST ДжУайз від Сер 23.01.08 00:21

Загалом, здалека то мені нагадує пластунів, мовляв не п"ємо, не куримо і вам не радимо.
ДжУайз
Новачок
Новачок

Повідомлення: 3
Ім'я: Юрко
Прізвище: Мудрий
Курінь: к. ч. 3 ім. Івана Виговського
Пластовий ступінь: розвідувач

UNREAD_POST Нечиста сила від Сер 23.01.08 13:58

Ага. "МОВЛЯВ"
Калікам - зцілення
Мертвим - рай
Мандрівникам - простої дороги додому
Веня Д*ркин
Нечиста сила
Експерт
Експерт

Повідомлення: 544
Курінь: самітниця

UNREAD_POST ostannia_mega від Чет 24.01.08 16:40

гм...все вище сказане точно правда)))) а мене от зацікавив значок стрейт еджерім...можливо комусь доводилос бачити на руках намальовані маркерами хрестики? і я таки знайшла що то означає....
Цей знак (а не букву) ставили неповнолітнім в барах. Це був знак офіціантам, щоб вони їм не продавали алкоголь. А стрітрейджери) ставили собі цей знак самі, це означало відмову від алкоголю...
А ще раджу всім прочитати "Філософію панку", вона єдина в своєму роді, ні з чим не перепутаєте, на Петрівці 20грн. Там є про витоки панку і хардкору (хардкор, як не дивно, пішов від панку), sXe і скінів. А також ще одну течію яка зараз стрімко набирає обертів AFA, а також про розвиток Американськї альтернативної сцени...
жити значить жити....жити значить вмирати....
ostannia_mega
Новачок
Новачок

Повідомлення: 8
Ім'я: Катруся
Курінь: ч.48 ім.СС

Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей