Сторінка 1 з 1

Стежками героїв 2008

UNREAD_POSTДодано: Сер 19.03.08 17:32
Dnipro
"Стежками героїв" вирушають 29 квітня.
Зображення
Запрошуємо пластунів та пластунок віком від 15 років до перегонів у цьогорічному (вже 9-ому !!!) змазі з пішого мандрівництва "Стежками героїв". Змагання триватимуть шість днів з 29-го квітня (стартуємо у середу вранці, а у вівторок заїзд і реєстрація) по 4 травня (неділя). За цей час мандрівники повинні подолати відстань у 150 км чи 180 км (залежно від обраної категорії складності, І-ої чи ІІ-ої). Цього року мандруємо північно-західним Закарпаттям. Організатори пропонують наступну нитку:с. Кострино - хр. Явірник - хр. Вел. Рожданов - г. Лаутабська Голиця - хр. Полонина Руна - хр. Стинька - хр. Синяк - г. Дунаука - г. Стій - г. Темнатик - с. Скотарське (на цьому етапі фінішують "одинички") - хр. Вел. Гранка - г. Пікуй - пер. Верецький - г. Явірник - с. Скотарське (фініш "двійок"). Зголошення приймаються від команд у складі від 6 до 15 осіб обох статей. Тобто дівочим командам необхідно залучити до свого товариства щонайменше одного хлопця (суто хлоп'ячі команди теж не допускаються до старту). Завку на участь слід надіслати до 1-го квітня 2008 року на електронну скриньку Оргкомітету ( StegerZmag@gmail.com ).
Незворотній внесок з команди - 50 гривень. Більш заможні мандрівники можуть зголоситися після Дня сміху і сплатити командний внесок у сумі 100 гривень. Досвідчених проте неохочих до перегонів мандрівників запрошуємо взяти участь в суддівській колегії змагань. Подробиці, уточнення, новини і просто обговорення "Стежок" на сайті www.steger.com.ua . Контакти - т. 8 067 327 80 14, е-mail: StegerZmag@gmail.com .

Успіху!
Зустрінемося на Стежках героїв!
Оргкомітет

UNREAD_POSTДодано: Сер 19.03.08 18:16
Морковь
Ех, думаю цього року не поїду, ну наступного постараюсь

UNREAD_POSTДодано: Сер 19.03.08 22:23
Dnipro
Ніколи не відклай на завтра того чого хочеш зробити сьогодні :)
то так до теми:)

UNREAD_POSTДодано: Чет 20.03.08 00:47
YarkO
А пластування:liveбуде?

UNREAD_POSTДодано: Чет 20.03.08 11:41
Okim
я би поїхав (вперше), але не впевнений чи збереться команда..

UNREAD_POSTДодано: Чет 20.03.08 14:07
gvizdyk
2 YarkO:

Всьо буде :)

UNREAD_POSTДодано: Сер 09.04.08 08:50
Чуприк
Ти, Андрію, просто приїжджай зі спорядженням на відкриття. За традицією кілька команд на старті шукають 1-2 людей, які в останій момент не змогли піти. Чесно кажучи в такій мандрівці з новою командою є свій специфічний екстрім. Я пробував - мене поперло.

UNREAD_POSTДодано: Пон 05.05.08 17:10
Pavu4ok
"Стежки" завершились.
Вітаю Газона та його команду з перемогою в "одиничці" :eusa_clap:
------------------------------------------------------------------
Був на Стежках в 2005 р. і на цьогорічних.
Перші - для мене були незабутньою подорожжю "чарівною країною" з чудовими пейзажами та купою випробувань. Пам'ятаю, що було важко як морально, так і фізично, але я отримував шалені порції позитивних емоцій, досвіду життя в природі, спілкуванні, співпраці і т. д..
Цього року, будучи вже ст. пл., я зовсім по іншому на це дивився - оцінював що потрібно для перемоги.. Дійшов висновку, що це ніколи не будуть просто змагання - це вишкіл великого, справді великого масштабу. Тут завжди взнаєш щось нове чи то з природознавства чи куховарення, орієнтування чи психології...
На Стежках героїв можна перевірити себе в провідництві, свої навики з практичного пластування, свою витривалість, своє вміння працювати в малій групі і багато іншого. Пластуну такі вміння повинні бути притаманними.
Раджу їхати всім, хто прагне гострих відчуттів, хто хоче перевірити свої сили, хто думає, що він супермандрівник, який всіх порве :wink:

Re: Стежками героїв 2008

UNREAD_POSTДодано: Нед 28.06.09 18:08
nazar
я цього року йшов йшов перший раз та скажу чесно вже й не так важко було йти ...думав буде гірше ... перших два дні йде трохи напряжно а решта тобі стає піфігу і йдеш бо тре дойти.... команда Тури найкраща ми цього року 8 але врахуйте що ми наймолодша команда СГ
P.S Я ще камінь з г.Грофи додому притянув тепер згадку маю ...а загалом дякую організаторам за гарно проведений час :)