Пропустити

Пригодницькі гонки ”STEGER-ГАЛИЧИНА – 2006”

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

UNREAD_POST arpad від Чет 13.04.06 16:19

Свисте, не перебільшуй. Дехто бачить в усьому руку ОЗО :)

А мене всього-навсього "здорова форма курінного самодурства" :eusa_dance:
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1241
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Swyst від Чет 13.04.06 17:11

arpad написав:Свисте, не перебільшуй. Дехто бачить в усьому руку ОЗО :)

Певно ці події якось пов'язані :eusa_think:
Зокрема, ймовірно, що це просто якась бацила ходить і заражає всіх почерзі, от тільки цікаво я вона передається :eusa_whistle:

arpad написав: А мене всього-навсього "здорова форма курінного самодурства" :eusa_dance:

:roll: Я не лікар, тому не буду стверджувати про здоровість, чи не здоровість . . .але щось в тому є :)
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Swyst
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1022
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Чуприк від Пон 17.04.06 09:58

Дурзі, я думаю питання варто закрити наступним:
1. організатори зрозуміли свої помилки і готові працювати над їх виправленням
2. існують певні упередження як з однієї сторрони так і з іншої. про їх аргументованість не говорю, але наявність незаперечна. Тому варто активніше спілкуватися і їх вирішувати.
3. я читав про вишкіл для орагнізаторів заходів у Львові - молодці! думаю, там можна все це вирішити і пояснити, щоб надалі не було варіантів - "а ми не знали, тощо".
4. Оперативність понад усе - є рішення про нього одразу ж повідомляється. є проблема - аналогічно, є питання - теж.

Це дуже гарний приклад (я б сказав показовий), але, насправді ми маємо набагато ширші проблеми з підготовкою заходів на різних рівнях. Дуже дякую Миколі що підлняв це питання - дискусія (якщо не враховувати переходи на міжособистісні питання) вийшла досить продуктивна.
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik від Пон 01.05.06 16:01

Чупринка написав:На перспективу просто варто налагодити чіткішу схему повідомлення про всі недотягнення, суперчливі питання положень, чи то пак оперативнішу.

Схема ніби проста: представник приходить на СПС і при ньому або акція затверджується, або після перерахування причин відкидається - і вйо працювати - хіба щось складного є?
Чупринка написав:Пропоную такий механізм - виписати всі порушення, провести зустріч у форматі - СПС/організатори, визначити всі помилки і узгодити їх вирішення. Узгодити (можна для чіткості й підписати) виклад позицій та узгодженя превентивний дій у разі повторення ситуації.

Ну це гониво, невже ти сам віриш в те, що написав?!
Тут механізм ще простіший. Якщо акція на папері погано прописана, її слід зарубати, доки не підготується нормально, і крапка. Чому СПС має окремо виписувати порушення і ще й зустрічатись із халтурщиками?!
І ще. В положенні передбачено відповідальність за проведення акції, дозволу на яку не було? Вартувало би.
Lolik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2071
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Чуприк від Сер 10.05.06 14:33

З одного боку СПС багато чого не повинно робити, тобто не мусить. Але якщо прагнути не лише зрізати акції (будь-яку можна буде як зрізати так і протягнути в залежності від бажання), а й удосконалювати хист організаторів, то варто напружитися.
А стосовно схеми діяльності назагал - погоджуюся, твоя є простіша.
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Пластовий ступінь: ст.пл.

Поперед.

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей