Пропустити

Табір у Литві

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Табір у Литві

UNREAD_POST Чуприк від Пон 05.06.06 08:40

Центр дослідження геноцидів у Литві запрошує пластунів взяти участь в міжнародному таборі 3-9 липня. Делегація має складатися з 8 людей віком від 14 до 18 років та 1-2 керівників старше цього віку. Треба підготувати дослідження про геноциди в Україні для представлення у таборі. Вимагається знання англійської чи російської мови. Приймаюча сторона покриває всі витрати перебування в Литві, а за проїзд треба платити самостійно.

Якщо у вас є бажання взяти участь в делегації і представити не лише Пласт, а й Україну, то треба зголоситися до Тараса Гривула (8 097 995 44 60, gryvul&ukr.net). Пріоритетність при відборі надаватиметься історикам, або тим хто цікавиться і історією, оголошенням, які прийдуть оперативніше, зголошеним, які подадуть цікаві іде] до представлення.
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST gryvul від Чет 08.06.06 13:35

Додаткова інформація: це буде в Клайпеді. на березі Балтійського мор’я.
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач

Повідомлення: 122
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST YarkO від П'ят 09.06.06 12:18

Навіть у газеті вже писали про цей табір:

Поступ написав:
У Литві в Клайпеді на березі Балтійського моря, з 3 по 9 липня відбуватиметься міжнародний історичний табір, який організував Литовський центр дослідження геноцидів. Туди запросили делегацію від Пласту. Про це повідомляє «Пластовий Портал».

Повний текст тут.
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей