Пропустити

Квест «1.11» або Листопадовий зрив по-інакшому

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Квест «1.11» або Листопадовий зрив по-інакшому

UNREAD_POST YarkO від Чет 19.10.06 21:44

Друже чи Подруго! Як Тобі мало б бути відомо, щороку терито-рією Української Держави, до котрої тепер належить Західно-Українська Народна Республіка, проходять урочистости до вшанування Листопадового Зриву.

Ми пропонуємо Тобі з твоїми однокурінцями цьогоріч, у рамках урочистостей, долучити ся до великого Квесту «1.11», котрий дасть Тобі змогу дізнати ся більше про події та учасників Акту 1 листопада 1918 р., побачити у Львові не бачене раніше, почути про не чуте та знайти загублене.

– Дата: 29.10.2006 – Час: 12:00 – Місце: ланесрА – Команда: 4 особи – Вкладка: 8 грн. – Вік: від 13 –

Вкладку та Зголошення подати до 27.10.2006 Михайлу Дяківу (80676736882), Яремі Духу (80667660108) чи залишати п. Галині на Шептицьких, 16.

Ми не даємо зужити червону чи синю піґулку і вибрати інше буття, ми пропонуємо Тобі прожити пів дня за іншими правилами – Правилами Квесту. Зможеш?

Примітки. Кількість команд від одного куреня чи куренів не обмежена. Участь команди від куреня УСП вітається та заохочується. Обговорити Квест можна на Пластовому форумі у темі Квест «1.11» або Листопадовий зрив по-інакшому.

Зголошення на Порталі
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST mudry від П'ят 20.10.06 23:30

Варто завважити, що перемога командинезалежить від фізичної сили чи завчань шматків з Декалогу Українських націоналістів. Ідея у знанні Львова.
За словами Ю.Андруховича військи ЗУНР би втримали перемогу у Львові, якби вони знали його краще від польських жовнірів.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2210
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST mudry від П'ят 20.10.06 23:31

І ще! Спростую "не єдиноправильну" думку і заявлю, що Квест - це не мудацтво!
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

UNREAD_POST YarkO від Нед 22.10.06 10:58

mudry написав:За словами Ю.Андруховича військи ЗУНР би втримали перемогу у Львові, якби вони знали його краще від польських жовнірів.

І це теж частина ідеї Квесту. Спробуйте себе у знанні міста. І взагалі спробуйте себе у тому, чого не робили раніше.
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Правник від Нед 22.10.06 15:39

mudry написав:За словами Ю.Андруховича військи ЗУНР би втримали перемогу у Львові, якби вони знали його краще від польських жовнірів.

Переконаний, що захід буде чудовим. Ми подібні речі свого часу проводили в Івано-Франківську (Станиславів з грудня 1918 до травня 1919 р. був столицею ЗУНР) - юнацтво і організатори були задоволеними.
А щодо Андруховича, то мабуть, від 1918 р. в спогадах учасників Листопадового зриву, звітах Начальної команди УГА, подавалися причини того, чому Львів було втрачено. Про це писали багато істориків, тому Андрухович в цій "колєйці" є одним з останніх.
Насправді, незнання міста було тільки однією з важливих причин його здачі, але цих причин є десятки.
Бажаю успіху!
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Правник
Користувач
Користувач

Повідомлення: 151
Ім'я: Чемеринський

UNREAD_POST mudry від Нед 22.10.06 23:26

Тим не менше Андрухович є першим у списку найбільш близьких та цікавих мені джерел.
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Змій від Чет 26.10.06 19:29

А чи можна 1 пластун+ 1пластунка + 2 не пластунів?
Змій
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1250
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST YarkO від Чет 26.10.06 23:30

2 Правник
Мерсі, мерсі, але все ж, наперед, постукаю по дереву... ;)

2 Che
Якщо ця команда виконає вимоги до зголошення та чи "1 пластун" чи "1 пластунка", а ще краще, обоє, поручаться за тих двох не пластунів, то без проблем.

Крайній термін зголошення трохи підсунуто - вкладку та бланк зголошення можна подати мені чи Михайлу Дяківу на Загальному зборі станиці Львів (палац Хоткевича, вул. Кушевича, 1, 10:00-15:00, 28 жовтня)
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST YarkO від П'ят 27.10.06 10:10

27 жовтня 2006 р.Західна інформаційна корпорація

У Львові Пласт вперше проведе «квест» з нагоди 88-річчя Листопадового зриву

29 жовтня у Львові пройдуть заходи з відзначення 88-ї річниці Листопадового зриву 1918 року. Організатором заходу виступив Львівський осередок «Пласту». Основними акціями з відзначення будуть «квест» та покладання вінків на Янівському кладовищі, – повідомили Західну інформаційну корпорацію прес-секретар Львівського осередку Пласту Ярема Дух.

Розпочнеться «квест», котрий «Пласт» проводить вперше у своїй історії, на центральній площі міста, де усі учасники отримають конверти із завданнями, які повинні будуть виконати протягом п’яти годин. Як правило, завдання є зашифрованими у вигляді коротких віршиків, що повідомляють місце розташування «закодованої» літери. У кінці гри учасники повинні будуть прочитати зашифрований лист, котрий їм повідомить шлях до перемоги.

Для успішного виконання «квесту» учасникам треба буде не тільки добре орієнтуватися у місті та знати його історію, а й під час гри використовувати книги, телефони та Інтернет.

Під кінець «квесту» на Янівському цвинтарі учасники гри покладуть вінки до могил Українських січових стрільців, серед котрих було й чимало пластунів, та запалять лампадки на вшанування пам’яті полеглих.

Довідка ЗІКу.

«Квест» (від англ. quest – «пригода») – велика гра на довільному терені з великою кількістю пов’язаних між собою завдань. Квестерський рух є популярний у багатьох містах України, проте у Львові два перші «квести» пройшли щойно у жовтні цього року. Пластовий «квест» є третім по рахунку великим львівським «квестом».
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST mudry від Нед 29.10.06 00:36

У-у-у! То це як виходить, "пластун з обмеженими правами" Я залучений до організації першого в історії Пласту "квесту"? Ух-ти.

І чому "квест" у лапках?
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Dnipro від Нед 29.10.06 19:34

Шкода тих хлопців і дівчат які бігали сьогодні, бо майже увесь день падає дощ... Але я надіюсь ,що хороші враження затьмарять погану погоду :)
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST YarkO від Пон 30.10.06 00:12

Мені здалося, що сподобалося, навіть не зважаючи на дощ. Тіки переживаю, шоб ніхто не захворів.

Ше троха про Квест є на Порталі, або тут:

На ПлаПорі написав:29 жовтня у Львові пройшли заходи на відзначення 88-ї річниці Листопадового зриву 1918 року. Організатором заходу виступив Львівський осередок «Лісових чортів». Більше 130 пластунів взяли участь у приуроченому до річниці Квесті «1.11».

Не зважаючи на складні погодні умови, спричинені сильним дощем, 31 пластова команда змагалася вулицями Львова за перемогу. Проте, для того, щоб бути першою, треба було попрацювати - учасники повинні були «зібрати» у місті літери українського алфавіту, що потрібні у розкодуванні фінальної загадки.

Для того, щоб отримати літери, треба було виконати певні завдання. Окрім традиційних пластових - прибігти у певне місце і щось зробити, було багато нововведень, що якісно відрізняли Квест від теренових ігор. До прикладу, у певний час відповісти на дзвінок вуличного телефону-автомату, почути літеру від ді-джеїв Радіо «Львівська хвиля», прочитати її на веб-сайті (звісно ж, на Пластовому порталі), знайти у щотижневій газеті та ін. Окрім того, командам пропонувалося під час гри «заскочити на чай» у центральну домівку на вул. Шептицьких, зігрітися і трохи перекусити.

Ввечері, перед оголошенням результатів, учасники гри вшанували на Янівському цвинтарі тих, що полягли за український Львів у 1918-19 роках - поклали вінки до могил та запалили лампадки на вшанування пам’яті померлих. Також комендант Квесту «1.11» ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ іменував учасником пл. прих. Максима Л... (к. ч. 5 ім. Романа Купчинського) та розвідувачем пл. уч. Івана Чира (к. ч. 73 ім. Івана Богуна). Закінчилося вшанування звичною для таких урочистостей молитвою.

В кінці усі призери, природно, були нагороджені подарунками. Варто зазначити, що змагання відбувалися у двох вікових категоріях – «УПЮ» та «УСП». Серед юнацтва такі результати:
4 місце – «VIP-Потерчата», к. ч. 26 ім. О. Пчілки
3 місце – «23 краплі – торовереп твого світу», к. ч. 23 ім. С. Бандери
2 місце – «Останній герой», к. ч. 36 ім. А. Ярославни
1 місце – «Ар дже лю джа», к. ч. 8 ім. О. Басараб

Окрім того, участь у Квесті «1.11» взяли участь команди від таких куренів УПЮ: О. Степанівни («Смугасті», «Степанівни», «Ніагара»), Л. Українки («Наш мер А. Садовий!»), П. Полуботка («Цинічні сардинки»), І. Багряного (без назви), Б. Хмельницького («Гайки з Ямайки», «Зайці») А. Ярославни («Прорвемось»), І. Сірка («А4»), Р. Купчинського («Мавпи», «Фенікси», «Акули», «Лиси»), І. Богуна («Бобри», «Легіон»), Г. Коренець (2 команди і обидві без назви) та М. Чорної («Казібашки» та «Медеї»). 24

Серед команд УСП зафіксовано наступні досягнення:
3 місце – (без назви), курінь «Вовкулаки» (в т. ч. легіонер з Луцька О. Остапйовський)
2 місце – «Алєжик», курінь «Лісові чорти» (в т. ч. легіонер з Києва О. Татомир)
1 місце – «Живчики», курінь «Рутенії» (та друзі чи, правильніше, подруги)

Окрім того, участь у Квесті «1.11» брали участь команди куренів УСП «Не Ті» («НепрОсті» та «Ті, що греблі рвуть») та «Ми не учасники» («Лісові чорти»).

Усі призери були нагороджені незвичними для пластових акцій подарунками, а переможці у обох вікових категоріях отримали від організаторів «романтичну вечерю» у одній із львівських піцерій.

Зорганізували Квест «1.11» ст. пл. прих. Михайло Дяків, ЛЧ, ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ та ст. пл. скоб Андрій Мудрий за допомоги пл. розв. Юрка Каратника та ст. пл. скоба Славка Думича, ЛЧ.

Сюжет про Квест запрошуємо дивитися у понеділок, 30 жовтня, о 18:30 та 23:50 на ТРК «Люкс» (локальне львівське телебачення). Запрошуємо до обговорення акції на Форумі у темі Квест «1.11» або Листопадовий зрив по-інакшому.

комендант
ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ

PS Незабаром будуть фото.
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST mudry від Пон 30.10.06 01:11

Сьогодні після закінчення "квесту", під час огґанізації фідбеку, котрий я намагався налагодити тільки десь коло 5% юнацтва, виявились незадоволеними перебігом квесту через погану погоду.
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

UNREAD_POST alezhik від Пон 30.10.06 08:30

Дивно Мудрий де ти там назбирав 5%, по моєму просто сказалинізаторам мало грошей дали і на погоду не хватило.

А загалом, то я давно так не розважався. Просто клас.
Гей-га!
alezhik
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 267
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST ЛяДик від Пон 30.10.06 16:49

Правник написав:Ми подібні речі свого часу проводили в Івано-Франківську (Станиславів з грудня 1918 до травня 1919 р. був столицею ЗУНР) - юнацтво і організатори були задоволеними.
А щодо Андруховича, то мабуть, від 1918 р. в спогадах учасників Листопадового зриву, звітах Начальної команди УГА, подавалися причини того, чому Львів було втрачено. Про це писали багато істориків, тому Андрухович в цій "колєйці" є одним з останніх.
Насправді, незнання міста було тільки однією з важливих причин його здачі, але цих причин є десятки.
Бажаю успіху!

Взагалі-то Станиславів був столицею ЗУНР з 2 січня 1919 р.,хоч деякі міністри переїхали й швидше. А столицею ЗУНР з 22 листопада 1918 до 2 січня 1919 р. був Тернопіль (файне місто!). Тапк шо нінада! :eusa_naughty:
А ще одна з причин втрати Львова в тому, що польські жолнєжи активно користувалися допомогою харцерів (поль. скаутів) (можу навіть знайти прізвище окремих керівників), а українська сторона мала до свого розпорядження 1 (один!) гурток з полку ім. Сагайдачного в ніч на 1 листопада. Пізніше - ще декілька пластунів.
Ну а ще одна причина в тому, що корпус Січових Стрільців на чолі з полк. Коновальцем активно готувався до скаинення влади гетьмана П. Скоропадського замість допомогти Галичині (тобто ЗУНР). До речі, необхідність допомогти ЛЬвову обстоював Чмола...
Ех, шкода...
Дати людині гідність - це дати їй все! (індіянське прислів'я)
Хау! - Я сказав!
ЛяДик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1489
Ім'я: BолоDuмuр
Прізвище: Оkарuнсьkuй
Курінь: Плем'я Могікани

UNREAD_POST mudry від Вів 31.10.06 02:29

Є перші враження від учасників Квесту!

Іванка Репетило написав:Загалом день згадується дуже позитивно. Хоча й був проливний дощ, та організатори зробили нам справді хорошу забавку, оскільки життя - це велика гра, то й сприймати його треба так, не звертаючи уваги на різні погодні примхи.
Гра справді принесла хороші нслідки. Найкраще те, що багато людей дізнались, що таке "квест", трохи порухали сірою речовиною, свого мозку, погуляли містом, ну звісно ж підтримали спортивну форму. Цьогорічне "1 листопада" справді було оригінальним: ми не відтискалисьЮ не бігали вночі по лісі, не стріляли з автоматів і теде. Я не казатиму це краще чи гірше, та мабуть треба спробувати все.
Цікавим було також те, Що ми майже не бачили організаторів, проте постійно відчували себе під пильним спостереженням. Це нагадало мені уривок із фільму "Амелі", коли Амелі віддавала книгу.
Звісно не обійшлось без маленькиїх недоліків. Наприклад, особисто я мокла на Високому Замку біля пів години, шукаючи букву, та мабуть, її засипало листям. Та ці недоліки легко перекриваються тим, що позитивів було набагато більше. А саме цікавий задум, залучення преси, нестандартні завдання, і, найголовніше майже нічого не залежало від фізичних даних команди.
Ну а тепер можна перейти до найприємнішого: призи та відзначки. Нарешті нам дали нормальні значки, а не "ялинкові прикраси", які дуже голосно баламкають. Ну і окреме дякую, за нестандартні призи.
Ще однією приємністю був чай та печиво на станиці. Хоч ми і не скористались цією нагодою, та все одно було приємно, що про нас хтось дбає.
Отож все, що я можу сказатина закінчення це ДЯКУЮ!
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

UNREAD_POST mudry від Вів 31.10.06 18:54

Юначка Марія із команди “Прорвемось! написав:Квест «1.11» або Листопадовий зрив по-інакшому.

Ранок... На календарі 28 жовтня... Вставати ой як не хочеться, але, відігнавши останні сни, вилажу з-під ковдри, включаю радейко і відкриваю фіранки.
- ... !!! Та це ж повна ... (вирізано цензурою)
На термометрі +8 за Цельсієм, хмарно, сіро, ллє дощ. Настрій не піднявся ні після горнятка улюбленого чаю, ні після кубиків шоколаду. (А для мене- це багато що означає!!) Знову відігнала останні сни, зібралася і вийшла з під”їзду.
О 12:00 мене чекала моя команда, зібрана для участі у “квесті” з назвою “Прорвемось!” (Ще б пак, по-іншому, в таку мокру погоду участь у теренівці не назвеш).
О 12:17- отримали своє завдання. Забігли в перше-ліпше кафе, розкрили конверт і прочитали ті цікаві, захоплюючі і водночас такі загадкові для нас віршики. Тут вже про останні сни і не мріялось.
Більш-менш склали реальний план точок , по яких будемо ганяти. Ганяти- і ніяк інакше!
Тут натрапили на ідейку розділитися. Одні пішли в сторону Порохової вежі, а інші- до пам”ятника Юрію Змієборцю і т.д.
Моє завдання полягало в тому, щоб розгадати штрихкод, зайти на plast.org.ua/kvest, з”ясувати номер закодованого поїзду, а згодом, і судоку ще підкинули. Ну, використавши всякі там жіночі штучки, типу “за красиві очки” і т.ін., мені з Христею все вдалося. ( І навіть дещо більше) J
До Янівського цвинтару, на жаль, дійшли не всі. Через вище згадану погоду, були певні проблеми. По-перше, бракувало часу завітати на станицю на чайок, по-друге, не всім випадала така можливість. Принаймі в моїй команді, одна юначка втратила свідомість. (Та світ не без добрих людей і ми прорвались). Зашифроване повідомлення не забрало в нас надмірних сил, тому що 28 вірних (!) символів ми мали. ( Як? Звідки? Коли? Чому?- не розповім через сором і брак часу J ) А останні два- здогадалися вже за змістом. Набрали певне слово і відправили на вказаний номер, і ... залишалося тільки чекати.
На годиннику була 18:40, як ми стояли посеред могил УСС. Не приховую, що мені було трішки моторошно, але на брак адреналіну годі було скаржитись. J
Що то було за дійство? А-а-а, не розкажу. (Ні, я не люблю інтригувати, просто, як вже згадувала, часу мені бракує)
Опісля мали оголосити результати. Я не скажу, що очікувала призового місця для своєї команди, але й не заперечуватиму цього.
Отож ми “прорвались” до другого місця, за що отримали квиточки на фільм у кінопалац “Копернік”.
Відповідно, завтра туди миі підем, а після того, будем очікувати на ще одну подібну теренівку. Не знаю як кому, а мені сподобалось! Я із задоволенням відбула б ще і не одну таку, навіть, можливо, в таку ж погоду!
Ще здибаємося!!?!?!! Але, якщо ви хочете, щоб ми показали вам ще й світлини, то подаруйте нам CD з фото! Думаю, там знайдеться цікавеньке... J Тим паче, що цей відгук займає понад 400 слів, а вимагалося 200! J

P.S.: ПОДЯКА ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ !!! ВСЕ БУЛО СУПЕР-ПУПЕР!!! :) :)

Додам тльки, що провід змагу справді обіцяв надати фото на компакт диску, тим учасникам котрі напишуть есе про "Квест..." на бльше ніж 200 слів!
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт