Пропустити

Молодь Пам’ятає Шухевича

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Little Mouse від Нед 09.03.08 18:59

ZyZik написав:Миша , просто на більшості акціях так є !

Ну, треба ж хоч трохи дисципліни в ПЛАСТі, а то вже зовсім..... :eusa_whistle: :lol:
Жити кожен день, як останній, потрібно вміти ;)
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 289
Ім'я: Михайло
Прізвище: Гнип
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Шухевича

UNREAD_POST galia.p від Нед 09.03.08 23:41

До Миші:
І я так думаю.
А чому ваших новаків сьогодні на Шевченкіані не було? Як з дисципліною, а?

Шкода, що не була цього року у Львові і не чула пісень. Акція
гарна і, вважаю, що дуже потрібна. І кому, як не пластунам, це організовувати.
До речі, ідею знайомства з повстанською історією та постаттю Шухевича в активній формі можуть перебрати й інші громадські організації - чула вже такі думки..
galia.p
Користувач
Користувач

Повідомлення: 166
Ім'я: Галина
Прізвище: Потюк
Курінь: самітниця (покищо)

Шухевича

UNREAD_POST galia.p від Нед 09.03.08 23:48

А з Андрієм Євтушенком (і не тільки цей автор) можу організувати вечір-зустріч. Якщо хочете. :)
galia.p
Користувач
Користувач

Повідомлення: 166
Ім'я: Галина
Прізвище: Потюк
Курінь: самітниця (покищо)

UNREAD_POST Мацьопка від Вів 11.03.08 21:23

мені дуже сподобавсь вечір Бардів!!! :eusa_whistle:
Краще працювати без визначеної мети,ніж нічого не робити!!!!
Мацьопка
Новачок
Новачок

Повідомлення: 5
Ім'я: Оленка
Прізвище: Кубова
Курінь: Крушельницької

UNREAD_POST Караван від Вів 25.03.08 20:01

КРУТО!!!!!!!!!
Караван
Експерт
Експерт

Повідомлення: 343
Ім'я: ОЛЕГ
Прізвище: Караван
Курінь: Самітник
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST mykola muzala від Сер 02.04.08 16:27

А це повідомлення від одних з учасників цієї акції :
Скаути Організації Українських Скаутів прийняли участь в акції «Молодь вшановує Романа Шухевича», присвячена дню смерті генерала-хорунжого Української Повстанської Армії Романа Шухевича, яка проходила в селі Білогорща неподалік від Львова. Акцію Організували представники Організації «Пласт» для учнів Львівських шкіл та учасників дитячих громадських Організацій. Акція проходила у вигляді Теренової гри і мала характер історико-туристичного змагання.

Організацію Українських Скаутів представляли скаути ОУС- учні шкіл № 99 (патруль «Вовки») та № 30 (патруль «Орел»)

Гра проходила в декілька етапів. На кожному з етапів було поставлено декілька завдань. Наприклад на першому етапі завданням було відповісти на запитання присвячені Історії Української Повстанської Армії а також життєпис Романа Шухевича.

На другоме етапі завданням було пройти уявне мінне поле. Завданням третього етапу було розгадати специфічний шифр наступними завданнями були: завдання з основ першої медичної допомоги, піонерки, творчості, та інше. Всього було 8 етапів.

На початку Гри відбулася традиційна лінійка-відкриття в притаманному для скаутів і пластунів стилі, а також інструктаж для патрульних. В кінці гри за участь було роздано грамоти.

Крім представників Округи «Львів» Організації Українських Скаутів були представники «Пласту в Українських Школах», Центру дитячо-юнацької творчості м. Львова, дитячо-юнацьких туристичних клубів шкіл №65, 90,96,37,78 тощо... Круто

Однак було багато проколів, які допустилися організатори.

звідси
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Jack Sparrow від Чет 03.04.08 11:53

Кльово...
Як то мені сказав один приятель, піар то сила.
Але от зле, коли його використовують в своїх цілях на шкоду комусь... :wink:
Востаннє редагувалось Jack Sparrow в Чет 24.04.08 21:30, всього редагувалось 1 раз.
Доброго вітру! Сім фунтів під кілем ;)
Jack Sparrow
Початківець
Початківець

Повідомлення: 84
Ім'я: Олег
Прізвище: Осадця
Курінь: ч. 25 ім. св. Миколая "Чорономорці"
Пластовий ступінь: старшопластун

UNREAD_POST Little Mouse від Чет 03.04.08 13:24

....Однак було багато проколів, які допустилися організатори.

Дамс....мені стає цікаво, чому я ніколи не чув про проколи на акціях такого рівня, які організовували скаути......може тому, що акцій таких не проводилось? :eusa_whistle: :lol:
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST Dnipro від Чет 03.04.08 23:02

Про проколи супер сказано... все розхвалив, бо було шо, а про проколи лише згадав але не назвав...:)))

Догадуюсь навіть хто це написав, той дядечко ледь стримував свої дітисок які були у повному захваті і питались коли наступного разу приходити...

Хочеться навпаки похвалити Ярослава Дмитришина, який взяв на себе цю відповідальну місію... не думаю що співпрацювати з школами хтось дуже хотів, але насправді саме таких акцій нам і треба...

Дякую Миколі за інфу
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Little Mouse від П'ят 04.04.08 10:34

Петусик, краще глянь на опитування на тому сайті збоку від інфи :lol: :lol: :lol:

Ти про того дядечка в білому однострої з хусткою жовто-чорною? 8)
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

Молодь Пам"ятаэ Шухевича

UNREAD_POST Vetal від Суб 05.04.08 11:49

Я з куреня Романа Шухевича у Стрию
хочу познайомитися з пластунами і запросити їх на мандрівку разом з нашим видатним куренем божано хлопці зі Львова віком 14-16 років :eusa_boohoo:
Vetal
Новачок
Новачок

Повідомлення: 4
Ім'я: Віталій

Теревені

UNREAD_POST Vetal від Суб 05.04.08 11:56

Я з куреня Романа Шухевича у Стрию
Хочу познайомитися з пластунами пишіть на мій Email www.2vetal/@ukr/net
Vetal
Новачок
Новачок

Повідомлення: 4
Ім'я: Віталій

UNREAD_POST Караван від Суб 05.04.08 17:03

ти був у Львові на ДНІ ПЛАСТУНА???
що за мандрівка???
Караван
Експерт
Експерт

Повідомлення: 343
Ім'я: ОЛЕГ
Прізвище: Караван
Курінь: Самітник
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST ZyZik від Суб 12.04.08 16:20

[quote="mykola muzala"]Однак було багато проколів, які допустилися організатори.[/quote]
Я їх небачив :eusa_naughty:
такщо організатори зробили свою справу :thumbsup:
ZyZik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 303
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

UNREAD_POST dark від Чет 24.04.08 07:36

В нас було Круто! :eusa_dance:
Така Погада погана з ранку була, а потім сонечко...
І ось ми в лісі...
Круто...
8)
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
dark
Експерт
Експерт

Повідомлення: 668
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST mykola muzala від Чет 24.04.08 17:15

В продовження теми - отримав я такий лист:
Вельми потішені такої увагою по відношенню до Організації Українських Скаутів і інтернет-видання «Юнацьке Життя» з боку НСОУ «Пласт» і навіть згадка про статтю «Участь в акції Молодь вшановує Романа Шухевича» за адресою http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic.php?p=6717... (чомусь портал Пласту не працює) однак дивують відгуки на цю статтю, що збентежило мене як автора, Чую наступне:
Микола Музала: А це повідомлення від одних з учасників цієї акції : Цитата: Скаути Організації Українських Скаутів прийняли участь в акції «Молодь вшановує Романа Шухевича», присвячена дню смерті генерала-хорунжого Української Повстанської Армії Романа Шухевича, яка проходила в селі Білогорща неподалік від Львова. Акцію Організували представники Організації «Пласт» для учнів Львівських шкіл та учасників дитячих громадських Організацій. Акція проходила у вигляді Теренової гри і мала характер історико-туристичного змагання. Організацію Українських Скаутів представляли скаути ОУС- учні шкіл № 99 (патруль «Вовки») та № 30 (патруль «Орел») Гра проходила в декілька етапів. На кожному з етапів було поставлено декілька завдань. Наприклад на першому етапі завданням було відповісти на запитання присвячені Історії Української Повстанської Армії а також життєпис Романа Шухевича. На другоме етапі завданням було пройти уявне мінне поле. Завданням третього етапу було розгадати специфічний шифр наступними завданнями були: завдання з основ першої медичної допомоги, піонерки, творчості, та інше. Всього було 8 етапів. На початку Гри відбулася традиційна лінійка-відкриття в притаманному для скаутів і пластунів стилі, а також інструктаж для патрульних. В кінці гри за участь було роздано грамоти. Крім представників Округи «Львів» Організації Українських Скаутів були представники «Пласту в Українських Школах», Центру дитячо-юнацької творчості м. Львова, дитячо-юнацьких туристичних клубів шкіл №65, 90,96,37,78 тощо... Круто Однак було багато проколів, які допустилися організатори…………….»
Кльово... Як то мені сказав один приятель, піар то сила. Але от зле, коли його використовують в своїх цілях на шкоду комусь... Про проколи супер сказано... все розхвалив, бо було шо, а про проколи лише згадав але не назвав... Догадуюсь навіть хто це написав, той дядечко ледь стримував свої дітисок які були у повному захваті і питались коли наступного разу приходити... Хочеться навпаки похвалити Ярослава Дмитришина, який взяв на себе цю відповідальну місію... не думаю що співпрацювати з школами хтось дуже хотів, але насправді саме таких акцій нам і треба... Дякую Миколі за інфу»
Дивно було слухати ці слова. По-перше теза: «Кльово... Як то мені сказав один приятель, піар то сила. Але от зле, коли його використовують в своїх цілях на шкоду комусь...» Відповідь: Піар то сила- але в цій статті жодного піару, лише згадку про подію, насправді визначну подію. «Про проколи супер сказано... все розхвалив, бо було шо, а про проколи лише згадав але не назвав...» Стаття не мала за ціль розповідати про проколи акції, вона відбулася і це головне… Теза друга: «Догадуюсь навіть хто це написав, той дядечко ледь стримував свої дітисок які були у повному захваті і питались коли наступного разу приходити...»: Членам Організації Українських Скаутів справді сподобалася гра і це факт, зокрема і дітяи, і ніхто їх не стримував у їхні бажанням долучитися до гри наступного року. І це не факт, що небуло проколів. Навпаки. Скаути ОУС, які прийняли участь в грі, залишилися в Організації, так само і члени «Пласту в українських школах» у своїх лавах. Гра була насправді цікавою і гідною для вшанування Романа Шухевича, тільки дарма багато членів Пласту навіть незнають хто це такий. Після гри скаути ОУС приймали участь у ще багатьох заходах Організації: серед яких Школа патрульних лідерів Організації Українських Скаутів (в тому числі й за участю Львівського обласного молодіжного центру праці і СЗШ № 99), та інших заходах, зараз готуються до участі у Всеукраїнському збор-поході «Козацькими Шляхами» 2008 тощо… Потім літній табір, інші заходи… «Хочеться навпаки похвалити Ярослава Дмитришина, який взяв на себе цю відповідальну місію... не думаю що співпрацювати з школами хтось дуже хотів, але насправді саме таких акцій нам і треба...» Однак на пластовому порталі небуло жодної подяки Ярославу Дмитришину, на пластовому порталі(!!!). Це таке відношення до членів власної Організації. Підсумок: Уривання якогось шматка (лише одного речення) і навіть перекручування не сприяють консолідації Українського Скаутського руху, про консолідацію якого так активно говорять члени Пласту. Але це на їх совісті. Нехай Господь їм простить, і нехай за них моляться Матір Божа і Святий Антоній Падевський і Святий Юрій. Однак прикро лише те, що: Ніхто з Пласту не згадав, що Організація Українських Скаутів виставила дві команди, з двох шкіл (це при тому, що більшість шкіл навіть не прийняла, просто проігнорувала захід), а тільки образи, образи, образи… Навіть фотографію помістили а не підписали (це також прокол). І в дипломі про участь навіть не написали правильно назву Організації (це також прокол), не згадали з яких шкіл були задіяні в патрулях Організації (при тому, що було подано). Прикро було також і те, що захід не згадали майже жодне ЗМІ, крім інтернет-газети «Юнацьке Життя» а Ñ! �акож пластового порталу, а також сайтів Організації Українських Скаутів, якій від «отих» постійно попадається «на горіхи». Дуже прикро. Президент Організації Українських Скаутів, та Дружиновий 1- Дружини Львівської імені Короля Данила Олександр Мацієвський, асистент скаут майстра

Як то кажуть - стиль збережено.

До Олександра Мацієвського: в цій гілці форуму писати може будь-хто і мені не хотілось б бути зіпсованим телефоном - якщо Ви маєте що сказати пластунами, то можете писати просто в цій темі або створювати іншу...
Востаннє редагувалось mykola muzala в Чет 24.04.08 21:57, всього редагувалось 1 раз.
mykola muzala
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Dnipro від Чет 24.04.08 20:57

читати складно... важливих думок не проглядаю...
писанина заради писанини..
Dnipro
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Jack Sparrow від Чет 24.04.08 21:29

До Миколи: Мені приємно, шо Ти мене кілька разів процитував, але до чого то?
Це була думка в голос, а не наїзна на пана Дмитришина. Хоча в мене є своя думка, але вона не є викладена стосовно цієї справи...

Проханя як модератора форматувати трохи текст, що вставляєш. Оскільки не всім є його зручно в такому вигляді читати ;)
Доброго вітру! Сім фунтів під кілем ;)
Jack Sparrow
Початківець
Початківець

Повідомлення: 84
Ім'я: Олег
Прізвище: Осадця
Курінь: ч. 25 ім. св. Миколая "Чорономорці"
Пластовий ступінь: старшопластун

UNREAD_POST mykola muzala від Чет 24.04.08 21:52

До Миколи: Мені приємно, шо Ти мене кілька разів процитував, але до чого то?
Це була думка в голос, а не наїзна на пана Дмитришина. Хоча в мене є своя думка, але вона не є викладена стосовно цієї справи...
цей текст писав не я, а, отже, і не я Тебе цитував ;)

Я вважаю, що цього року ця акція зробила великий крок вперед - чи не вперше до неї залучені багато людей з-поза Пласту. Провід акції попрацював на славу, але в будь-якій справі є люди, яким все не подобається чи, швидше, не все сподобалось. Для тих, хто буде проводити цю і подібні акції в майбутньому, на мою думку, важливо знати також і аргументи та спостереження тих, хто критикує. І у випадку цієї акції ми маємо таку можливість - то чому б не використати цю ситуацію для поповнення досвіду?;)

Як першу велику цитату, так і другу цитату, я взяв з повідомлень пана Олександра Мацієвського, керівника Організації Українських Скаутів, які також брали участь в цій акції...
P.S. На щастя, я не є модератором форуму;), але текст спробував зробити більш читабельним і виділив те, що на мою думку є важливим. Поінформований значить озброєнний!;)
mykola muzala
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Little Mouse від П'ят 25.04.08 06:28

дамс....про подяку дядечко загнув:) Подякою можуть бути просто щасливі лиця:)
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST ZyZik від П'ят 25.04.08 06:51

[quote="mykola muzala"]
До Олександра Мацієвського: в цій гілці форуму писати може будь-хто і мені не хотілось б бути зіпсованим телефоном - якщо Ви маєте що сказати пластунами, то можете писати просто в цій темі або створювати іншу...[b][/b][/quote]
А де ви бачили Маційовського на цьому форумі ????
Покажіть (він мій однокласник) !!!
ZyZik
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Dnipro від П'ят 25.04.08 07:30

Нащо писати про проколи і не нказивати їх...
Якби вони були названі то б і ми їх взяли до уваги навіть при написанні звіту...

А так сказати були проколи які не скажу бож ображу........ якось не логічно... як вважаєте?
Dnipro
Експерт
Експерт

UNREAD_POST ZyZik від П'ят 25.04.08 09:17

[quote="Dnipro"]Нащо писати про проколи і не нказивати їх...
Якби вони були названі то б і ми їх взяли до уваги навіть при написанні звіту...

А так сказати були проколи які не скажу бож ображу........ якось не логічно... як вважаєте?[/quote]
Підтримую :thumbsup:
ZyZik
Експерт
Експерт

UNREAD_POST dark від П'ят 25.04.08 21:12

Зображення
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
dark
Експерт
Експерт

Повідомлення: 668
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн