Пропустити

Україна і Євро 2012!!!

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Vus від П'ят 01.02.08 07:52

fizuk написав:я бачу тут більшісь песемісти
Скоріше добре поінформовані реалісти :)

Насправді я хотів би, щоб Є2012 було в Україні, але те як це робиться...
Vus
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1410
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST karik від П'ят 01.02.08 15:04

Курчат по осені рахують, то ж тра дочекатись буде чи небуде побачимо потім. Тим паче, що на це вплинути ми неможемо, хіба "пагаваріть".
Пу-гу!
karik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1434
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Vus від Вів 05.02.08 11:11

Футбольна асоціація Шотландії має намір запропонувати свою кандидатуру на проведення чемпіонату Європи 2012 року, якщо УЄФА відбере це право в України і Польщі.
Виконавчий директор Футбольної асоціації Шотландії Гордон Сміт підтвердив наміри його організації запропонувати УЄФА свою кандидатуру.
"Ми маємо намір разом з урядом вивчити питання вартості реконструкції наших стадіонів і загальних витрат на чемпіонат Європи", - додав Сміт.
Споконвічно Шотландія готувалася подавати заявку на проведення Євро-2016.
На минулого тижня УЄФА покритикував хід підготовки до Євро в двох країнах і закликав їх прискорити її і пред'явити реальні зрушення в цьому питанні

http://pravda.com.ua/news/2008/2/5/70987.htm
Vus
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1410
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST karik від Вів 05.02.08 23:10

:P
Пу-гу!
karik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1434
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST IRCJA від Сер 06.02.08 19:17

Австрійської компанії «Альпіне Бау Гмбх» є переможцем конкурсу на право будівництва стадіону у Львові до матчів Євро-2012.
Проте є декілька моментів-сумнівів щодо механізму і процесу будівництва. Про це детальніше тут - http://portal.lviv.ua/news/2008/02/06/174508.html
Зображення
IRCJA
Користувач
Користувач

Повідомлення: 199
Ім'я: Ірина
Прізвище: Кулик
Курінь: самітниця
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST YarkO від П'ят 08.02.08 00:14

Львів обрав компанію, яка будуватиме стадіон до Євро-2012

Львів обрав компанію, яка будуватиме стадіон до Євро-2012
Cьогодні, 6 лютого, конкурсна комісія визначилась з компанією, яка будуватиме стадіон у Львові до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Одноголосно члени комісії обрали австрійську компанію ALPINE BAU GmbH. Комісія висловила згоду на підписання генерального договору та договору на проектування із даною компанією, яке відбудеться найближчими днями. Інвестиційна угода буде підписана після завершення проектно-кошторисних робіт і підлягає затвердженню Львівською міською радою.

Про роботу конкурсної комісії

Комісія на чолі із першим заступником міського голови Олегом Синюткою провела шість засідань, під час яких було детально розглянуто конкурсну документацію двох компаній, від яких надійшли пропозиції будівництва стадіону у Львові: швейцарсько-німецького учасника AXON/Implenia Global Solution LTD та австрійської компанії ALPINE BAU GmbH.
До складу комісії увійшли посадовці Львівської міської ради та депутати Львівської міської ради, загалом – 14 осіб.
На останньому етапі конкурсу компаніям було запропоновано погодити підписання угод (генеральної угоди, угоди про проектування та інвестиційної угоди) з Львівською міською радою на умовах запропонованих містом, або ж висловити свої застереження щодо даних угод.

Про компанію ALPINE BAU GmbH

Проект компанії «ALPINE BAU GmbH» передбачає спорудження стадіону на 33 тис. місць. Вартість будівництва стадіону орієнтовно становить 85 млн. євро. Серед останніх проектів компанії - будівництво стадіонів до ЄВРО 2008 у австрійських містах Іннсбруку, Зальцбурзі та Кляґенфурті. Також компанія брала участь в будівництві мюнхенської «Альянц-арени».

Проектні роботи львівського стадіону повинні бути завершені до червня 2008 року. Завершення будівництва стадіону - липень 2010 року.

Про архітектора проекту

Автором концепції стадіону та головним проектантом є «Конструкторське бюро Альберта Віммера» (Albert Wimmer ZT Gmbh) з Відня. Бюро було засноване 1977 року Альбертом Віммером, архітектором за освітою, і з того часу зі своїми проектами перемагало у багатьох конкурсах.

«Конструкторським бюро Альберта Віммера» було спроектовано різнопланові об’єкти у Австрії та інших країнах. Зокрема у Відні бюро спроектувало мікрорайон «Eurogate» площею 200 га, кілька офісних центрів (зокрема, Vienna International Center на 20,5 тис. м2) та Центральний, Північний і Західний вокзали міста. Альберт Віммер є автором проектів стадіонів у Зальцбурзі, Кляґенфурті й Інсбруку.

джерело і фото
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн