Пропустити

Найкращі дівчата

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Пон 21.01.08 00:03

значить сам винен, якщо такий висновок робиш..... не доріс ще.
Те, що нас вбиває - робить нас сильнішими.....
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

Повідомлення: 394
Ім'я: Лесюня
Прізвище: Денисенко
Курінь: самостійний гурток
Пластовий ступінь: Розвідувачка

UNREAD_POST Krepush від Пон 21.01.08 07:08

Elionor Sorceress написав:
Krepush написав:Даремно Зайшов! Думав ви справді про дівчат розмовляєте! :wallbash:

Знаючи вас хлопів, то вам тре таку тему створити, куди б дівчатам був вхід заборонений, тоді б ви вже наголорилися вдосталь :D А так на публіку, то :thumbdown:

Я й на публыку можу! та щось Всы переважно мовчять! А що тебе цыкавить? )))
Житти-добре!!! А добре житти-ще краще )
Krepush
Початківець
Початківець

Повідомлення: 97
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Євтушок

UNREAD_POST Караван від Пон 21.01.08 14:13

Всi гарнi i хорошi!!!
әк не крути!!!!!!!!

І ХАЙ поможе НАМ БОГ!!!!!!
гурток-ВОВЧА ЛІГа
С.К.О.Б. А У-У-У-У
Караван
Караван
Експерт
Експерт

Повідомлення: 343
Ім'я: ОЛЕГ
Прізвище: Караван
Курінь: Самітник
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST dark від Пон 28.01.08 16:21

Andrew написав:Все так і помру. все життя буду задротнічати, не матиму дівчини.. і так і здохну целкою...

Не повезло!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
dark
Експерт
Експерт

Повідомлення: 668
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST Krepush від Чет 31.01.08 12:39

Народ! напишіть коли справді почнете про дівчат базікати! Дівчата також можуть бути присутні, можливо дізнаєтесь ojc нове про себе )
Krepush
Початківець
Початківець

UNREAD_POST Iskra від Сер 06.02.08 18:35

Elionor Sorceress написав:головного , природнього для вас і то не вмієте добре робити :eusa_snooty:

У давніші епохи фізичному коханню навчали спеціальні наставники чи наставниці...
але християнство наступало і мечем і вогнем усі плотські втіхи ніби на смітник викинуло... і тому не дивно, що заражені рабською хворобою чоловіки і жінки не знають і не вміють бути фізично щасливими...
Але зараз є досить посібників для навчання... Хто хоче - той навчиться...

І як хтось панєнку не зробив фізично щасливою, то не треба казати, що всі такі невмілі....
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

Повідомлення: 186
Ім'я: Борис
Прізвище: Явір Іскра
Курінь: Передові
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Сер 06.02.08 19:53

Iskra написав:
Elionor Sorceress написав:головного , природнього для вас і то не вмієте добре робити :eusa_snooty:

У давніші епохи фізичному коханню навчали спеціальні наставники чи наставниці...
але християнство наступало і мечем і вогнем усі плотські втіхи ніби на смітник викинуло... і тому не дивно, що заражені рабською хворобою чоловіки і жінки не знають і не вміють бути фізично щасливими...
Але зараз є досить посібників для навчання... Хто хоче - той навчиться...

І як хтось панєнку не зробив фізично щасливою, то не треба казати, що всі такі невмілі....

Оу.у.у.у.у.!!!! Ти з таким обуренням то певно друкував, що мені аж в Одесі чути :D
І твій пост , то ше один доказ того, що більшість з вас думає про одне.... :thumbdown: .бо я не мала на увазі фізичне кохання :eusa_hand:
А про такі речі, як природні інстинкти турботи і опіки і любові....
А на рахунок вміє, не вміє хтось бути фізично щасливим, то мені здається то для кожного це індивідуально, при великому бажанні, можна і гори звернути :D
А на рахунок того, що може мене хтось не зробив фізично щасливим, то замість того, щоб промилятися з роздумами, робив би більше дівчат щасливими..щоб не скаржились :lol: :thumbsup:
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Krepush від Чет 07.02.08 14:54

О ви про цікаве почали ) Якщо не помиляюся то мало хто з дівчат отримував Дійсно велике фізичне задоволення =(! Але народ головне ж не секс? Поправте мене, буде про що сперичатись :thumbsup:
Krepush
Початківець
Початківець

UNREAD_POST Iskra від Чет 07.02.08 17:03

Elionor Sorceress написав:1. І твій пост , то ше один доказ того, що більшість з вас думає про одне.... :thumbdown: .бо я не мала на увазі фізичне кохання :eusa_hand:
2. А про такі речі, як природні інстинкти турботи і опіки і любові....
3. А на рахунок того, що може мене хтось не зробив фізично щасливим, то замість того, щоб промилятися з роздумами, робив би більше дівчат щасливими..щоб не скаржились :lol: :thumbsup:

1. Фізичне кохання - одна із природних потреб людини. І наука підтверджує, що майже 90% осіб чоловічої статі у віці 17-30 років мають саме його на першому місці (менше - на другому) у стосунках із представницями протилежної статі...
2. Турбота і опіка - то ше природні інстинкти, які стосуються нашого потомства або близьких нам осіб. А от явище любові (таке різноманітне і багатогранне) - то наразі вже більше плід суспільства і людської свідомості.
3. Наразі не скаржаться... ;-). А, як сказала одна панєнка у розпалі ревнощів "бігают табунами" за мою. Оригінал смс-ки у мене зберігається (на всяк випадок)... Так, що, давайте не будем... А як будем, то давайте...
;-)
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Чет 07.02.08 20:09

Iskra написав:
Elionor Sorceress написав:1. І твій пост , то ше один доказ того, що більшість з вас думає про одне.... :thumbdown: .бо я не мала на увазі фізичне кохання :eusa_hand:
2. А про такі речі, як природні інстинкти турботи і опіки і любові....
3. А на рахунок того, що може мене хтось не зробив фізично щасливим, то замість того, щоб промилятися з роздумами, робив би більше дівчат щасливими..щоб не скаржились :lol: :thumbsup:

1. Фізичне кохання - одна із природних потреб людини. І наука підтверджує, що майже 90% осіб чоловічої статі у віці 17-30 років мають саме його на першому місці (менше - на другому) у стосунках із представницями протилежної статі...
2. Турбота і опіка - то ше природні інстинкти, які стосуються нашого потомства або близьких нам осіб. А от явище любові (таке різноманітне і багатогранне) - то наразі вже більше плід суспільства і людської свідомості.
3. Наразі не скаржаться... ;-). А, як сказала одна панєнка у розпалі ревнощів "бігают табунами" за мою. Оригінал смс-ки у мене зберігається (на всяк випадок)... Так, що, давайте не будем... А як будем, то давайте...
;-)

Якщо фразою - Оригінал смс-ки у мене зберігається ( на всяк випадок)..... -ти хотів якось , як кажуть * пропонтоватся!* , то мушу сонце тебе розчарувати......Сорі але в тебе нічого не вийшло, :thumbdown: бо мені абсолютно паралельно бігають за тобою дівчата чи ні!
А от обгрунтувати в чому я була не права, у пості зазначеному на потку нашої дискусії , ти так і не зміг....
Мені не треба наводити факти вчених, або заглиблюватися в історію....
На речі треба дивитися реально, моральний рівень особистостей падає.....в тому числі і відношення людей до кохання, турботи, опіки і т.і. Нажаль поки ми самі того не зрозуміємо нічого не зміниться.
Тому може варто було би замість того, щоб комусь щось доказувати, просто удосконалювати себе :thumbsup:
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Караван від Суб 09.02.08 18:49

всі вони хороші!!!!!!!!!!!

І ХАЙ поможе НАМ БОГ!!!!!!
гурток Вовча Ліга
С.К.О.Б. А У-У-У Дух Вовка
Караван
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Krepush від Нед 10.02.08 14:35

Ти помиляешся!
Krepush
Початківець
Початківець

UNREAD_POST Incognitа від Нед 10.02.08 21:45

Як ти ставишся до дівчини, так і вона до тебе ставиться
Можливо в цьому світі ти лише просто людина, але для когось ти цілий світ...
Incognitа
Експерт
Експерт

Повідомлення: 700

UNREAD_POST matematik від Нед 10.02.08 21:51

Такими темпами ця тема перейти аж до теми гендерна рівність
Зображення
matematik
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 252
Ім'я: Андрій
Прізвище: Кацюбка
Курінь: ім. В. Герети

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Нед 10.02.08 23:23

Я взагалі вважаю цю тему тупою. Про це можна вічно спрорити.
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

кохання

UNREAD_POST ZyZik від Пон 11.02.08 12:11

всі ви говорите про фізичні переваги кохання , але ви забули що все грунтується на моральному рівні ! Психологи (принаймі шкільний) кажуть що в молодшому - підлітковому віці діти ( а можливо вже не діти ) знаходять другу половинку по інтересам . ну щоб добре поспілкуватись і добре провести час . А в дорослому віці людина знаходить другу половинку для підтримки , тобто вони можуть підтримати один одного в різних ситуаціях .
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 303
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 13:44

Elionor Sorceress написав:1. Якщо фразою - Оригінал смс-ки у мене зберігається ( на всяк випадок)..... -ти хотів якось , як кажуть * пропонтоватся!* , то мушу сонце тебе розчарувати......Сорі але в тебе нічого не вийшло, :thumbdown: бо мені абсолютно паралельно бігають за тобою дівчата чи ні!
2. А от обгрунтувати в чому я була не права, у пості зазначеному на потку нашої дискусії , ти так і не зміг....
3. На речі треба дивитися реально, моральний рівень особистостей падає.....в тому числі і відношення людей до кохання, турботи, опіки і т.і. Нажаль поки ми самі того не зрозуміємо нічого не зміниться.
4. Тому може варто було би замість того, щоб комусь щось доказувати, просто удосконалювати себе :thumbsup:

1. Не хотів я пропонтуватися... Просто ти зачепила мене і то був хід у відповідь, шо не такий я вже і пропащий...
2. Я не буду сперечатися, хто кого і в чім не вдовільняє. На мій погляд, всі ми один одного чимось вдовільняємо і чимось не вдовільняємо. Тому я і не хочу комусь шось сильно доказувати...
3. Так завжди було: в одні часи моральний рівень був вищим, в інші нижчим... Синусоїда постійна... Треба починати з себе? Ну то починаймо! :-)
4. Я так і роблю - постійно себе удосконалюю. Наразі триває робота над розширенням оперативної пам'яті мого головного мозку... І над фізичними показниками - загальний показник здоров'я... Генетичні модифікації ще не починаю - хочу спочатку зробити стабільну точку відновлення системи. А тоді - новий стрибок у розвитку (для особливо помішаних на іноземних мовах - стрибок у еволюції).
Шануймося!
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 13:47

Ми віддалилися від теми, як Харон від Сонця...

Найкращі дівчата - дівчата, які мають гідність.
І також чесні і доброзичливі.
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Пон 11.02.08 15:09

Iskra написав:
Elionor Sorceress написав:1. Якщо фразою - Оригінал смс-ки у мене зберігається ( на всяк випадок)..... -ти хотів якось , як кажуть * пропонтоватся!* , то мушу сонце тебе розчарувати......Сорі але в тебе нічого не вийшло, :thumbdown: бо мені абсолютно паралельно бігають за тобою дівчата чи ні!
2. А от обгрунтувати в чому я була не права, у пості зазначеному на потку нашої дискусії , ти так і не зміг....
3. На речі треба дивитися реально, моральний рівень особистостей падає.....в тому числі і відношення людей до кохання, турботи, опіки і т.і. Нажаль поки ми самі того не зрозуміємо нічого не зміниться.
4. Тому може варто було би замість того, щоб комусь щось доказувати, просто удосконалювати себе :thumbsup:

1. Не хотів я пропонтуватися... Просто ти зачепила мене і то був хід у відповідь, шо не такий я вже і пропащий...
2. Я не буду сперечатися, хто кого і в чім не вдовільняє. На мій погляд, всі ми один одного чимось вдовільняємо і чимось не вдовільняємо. Тому я і не хочу комусь шось сильно доказувати...
3. Так завжди було: в одні часи моральний рівень був вищим, в інші нижчим... Синусоїда постійна... Треба починати з себе? Ну то починаймо! :-)
4. Я так і роблю - постійно себе удосконалюю. Наразі триває робота над розширенням оперативної пам'яті мого головного мозку... І над фізичними показниками - загальний показник здоров'я... Генетичні модифікації ще не починаю - хочу спочатку зробити стабільну точку відновлення системи. А тоді - новий стрибок у розвитку (для особливо помішаних на іноземних мовах - стрибок у еволюції).
Шануймося!

Ну, якшо зачепила, значить якісь проблеми з тим э :eusa_think: Шуткую :D
Ну якщо робота удосконалення в робочому стані, то Респект :thumbsup: Рахую нашу з тобою дискусію на цю тему закритою, наразі зійшлися на спільній думці.
А на рахунок якостей дівчат, сужу по своєму брату, якому в стосунках одне з найголовніших місць займає розуміння і підтримка.
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 16:04

Elionor Sorceress написав: Ну, якшо зачепила, значить якісь проблеми з тим э :eusa_think: Шуткую :D .

Звісно є. Бігають забагато... :D
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Пон 11.02.08 16:21

Iskra написав:
Elionor Sorceress написав: Ну, якшо зачепила, значить якісь проблеми з тим э :eusa_think: Шуткую :D .

Звісно є. Бігають забагато... :D

Так ти їх віником, або лопатою по хрепту.... щоб бігалка зламалась :eusa_drool: :lol:
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Sepuk від Суб 16.02.08 14:23

Анастасія Лі найкраща Станиця Стрий
Sepuk
Новачок
Новачок

Повідомлення: 17
Ім'я: Остап
Прізвище: Сепик
Курінь: ч.19 ім. Андрея Шептицького
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Ksen'ka від Чет 21.02.08 22:48

курінь ч.16 ім.Іванки Блажкевич!!!!Такі милі дівчатка! :eusa_angel:
Ksen'ka
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11
Ім'я: Оксана
Прізвище: Никитюк
Курінь: к.ч.16 ім.Іванки Блажкевич

UNREAD_POST Караван від Вів 04.03.08 21:08

не знаю що думаєте!!!
ну найкращі всі дівчата!!
всі Курені всі станиці всі дівчата є НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!!!
Караван
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Гася від Сер 05.03.08 16:04

ну я думаю, що най-най-найкращих дівчат взагалі не можливо знайти, бо кожна дівчина по-своєму гарна, кожна має свої певні риси, які роблять її не такою як всі. І кожна людина вибирає з тих рис щось те, що їй підходить. Тобто вибрати найкращих дівчат не можливо, але передати їм привітики і зробити компліменти - якраз те, що треба!!!
Тож хочу похвалити дівчат з с.г."Незабудки" за їхню щирість і завзяття, також дівчат всієї нашої станички, а особливо Іринку Макогон та Настусю Мазан - дівчата, ви молодці. Тримайтеся і не здавайтеся.
"Знаєш, я пекуча, наче крига
Знаєш, я таємна, наче книга
Я тобі чужа і я веду війну..."
Гася
Користувач
Користувач

Повідомлення: 184
Ім'я: Олександра
Пластовий ступінь: ст.пл.

Поперед.Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн