Пропустити

Хто шо каже про к. ч. 77

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST ~FOX~ від Чет 15.11.07 14:31

2 Любчик:

Любчик,я ні накого не жену і тим паче на ваш курінь,і я дуже радий за вас те шо ви посвятили прапор,але як на мене це неправильно коли прапор шиється не за пластовий заробіток(незнаю як в вас в курені або взагалі в інших куренях,але в НАС і якщо не помиляюсь всюди так ПРАПОР ШИЮТЬ ЗА ГРОШІ ЯКІ ОТРИМАЛИ З ВИГОДИ ПЛАСТОВОГО ЗАРОБІТКУ)я не хочу з ніким сваритися,тому давай не будем флудити на форумі і т.д.

П.С. А нарахунок нашого куреня і проблем які зараз в нас це суто наша справа...
http://www.ordenxrest.at.ua

На лицарську честь,і на предківську славу....
~FOX~
Експерт
Експерт

Повідомлення: 534
Ім'я: Ромео
Курінь: "Орден Хрестоносців"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Смайлик:) від Чет 15.11.07 16:21

~FOX~ написав:П.С. А нарахунок нашого куреня і проблем які зараз в нас це суто наша справа...

От-от...Так само, як і те, де Гавдиди брали гроші на прапор...це, мабуть, суто ЇХНЯ справа і їхні проблеми, про які, мабуть, не варто всім розказувати...
Не думав про таке???
:eusa_think: 8)
Посміхнися!!!:)
Смайлик:)
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 204
Ім'я: Наталя
Прізвище: Андрушків
Курінь: ч.52 ім.Марти Чорної
Пластовий ступінь: Пл. розв.

UNREAD_POST Dnipro від Чет 15.11.07 16:32

~FOX~ написав:...коли курінь реально стає серйозним і його члени мають можливість його пошити без ніякої допомоги(як станиці так і батьків або внесків) шиють прапор за зароблені гроші(зароблені це така штука як ПЛАСТОВИЙ ЗАРОБІТОК куреня а не гроші звязкового або станиці,навіть якшо позичені на незнати скільки часу)...

Коли Роман Шухевич починав роботу з "Фамою" він позичив гроші в свого батька... Ти вважаєш цим Роман Шухевич показав свою несерйозність??? А позики в банку... будь-який підприємець який немає за плечима золотих горбів, починає з позик... Це несерйозно виходить, брати позики...

Я думаю шо тобі треба просто змиритись з хибністю своєї думки а не товкти головою в стіну, аби не визнати, того шо насправді явне, але не таке яке ти твердиш... Визнати свою помилку тут буде для тебе найдоречніше...
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Wanderlust від Чет 15.11.07 17:17

Хлопці і дівчєта, чого ви напосілися. Людина висловила свою думку, ви її заплювали. Справа ваша.
Не буду говорити про підприємницьку діяльність, оскільки там йде мова про те, що гроші береш, щоб заробити більше. У випадку з прапором - тут трішки інакше виходить... На прапорі гроші ще не заробляють... Хіба здавати в оренду, однак не думаю, що прапор посвячують з цією метою.
Щодо того, що хлопці позичили гроші - це звісно їх приватна справа, так само як і те, яким чином вони будуть повертати. Рома звернув увагу на трішки інший аспект, а саме: Прапор є цінним тоді, коли ти сам, (можна навіть сказати "потом і кров'ю") заробив гроші. Тоді ти ціниш цей прапор. І справа не в грошах. Знаєте, є дуже гарна легенда:

----------

В одного батька був ледачий син. Батько хотів, щоб останній навчився сам заробляти гроші. Тому, одного ранку він сказав синові, щоб той шукав роботу і увечері приніс зароблені гроші. Син звісно, що роботи не шукав, а нишком попросив у матері певну суму. Увечері, прийшовши додому, простягнув батькові гроші і сказав: "Ось, тату, я заробив за сьогодні". Батько подивився на гроші і кинув їх у вогонь, примовляючи: "Ти не заробив ці гроші". Син знизав плечима, розвернувся і пішов геть. Наступного дня батько повторив свою вимогу, але насварив матір, тому син пішов просити гроші по друзях. Увечері, він прийшов додому і простягнув батькові гроші. "Ні, ти знову не заробив цих грошей", мовив батько і викинув їх у вогонь. Син знизав плечима і пішов геть. На третій день батько знову повторив свою вимогу, однак син не мав уже в кого просити. Довелося йому шукати роботу. Цілий день він носив мішки, допомагав майстрам, а увечері господар заплатив йому кілька мідяків. Прийшовши додому, син простягнув батькові гроші. Той уважно подивився на них і мовив: "Ні, ти знову мене обманюєш, ти не заробив цих грошей." І викинув їх у вогонь. "Що ж ти робиш батьку!" - крикнув син, кидаючись до вогню, вигрібаючи з жару монети. "Тепер я справді вірю, що ти заробив ці гроші".

----------------

Безумовно, я не вважаю, що хлопці з 77-го є ледачими. Ця розповідь про те, як цінуються речі, зароблені власними руками. Чого всім і бажаю.
Краєм світу уночі,
При Господній, при свічі
Хтось бреде собі самотньо
Із янголом на плечі
----------------------------------
Придивися сюди уважніше.
Ти бачиш прихований зміст?
От і я не бачу.
Wanderlust
Експерт
Експерт

Повідомлення: 390
Ім'я: Андрій
Прізвище: Боровий
Курінь: Орден Хрестоносців
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Dnipro від Чет 15.11.07 17:59

Хлопці і дівчєта, чого ви напосілися. Людина висловила свою думку, ви її заплювали.

Просто не мудра думка була от і все...
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Gazon від Чет 03.04.08 08:31

Цікаво вийшло: в документі "Положення про прапори і знамена", я ніде не зустрічав, що прапор має бути пошитий за гроші, отримані від ПЛАСТОВОГО ЗАРОБІТКУ, як пише друг FOX.
Виходить, сам придумав правило, курінь його не дотримав, значить зробив неправильно :)

А щодо грошей на прапор і курінної каси маю гарний приклад: в 69-го куреня прапор взагалі був пошитий за гроші одного з виховників, як подарунок куреню. Це при тому, що курінь ніколи не скаржився на фінансові проблеми і постійно мав в наявності достатньо коштів (достатньо навіть для пошиття ще одного-двох прапорів :D ).

І скажи мені тепер, що курінь мав себе відчувати неповноцінним, що пошив прапор не за гроші з ПЛАСТОВОГО ЗАРОБІТКУ?
Gazon
Новачок
Новачок

Повідомлення: 42
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Курінь: Орден Залізної Остроги

UNREAD_POST Караван від Суб 05.04.08 17:22

Я важаю
що Пластуни не мають таємниць одні від інших!
якщо так буде йти далі то це приведе до лихих речей!

і друга Ірч не паганих Куренів!!!!
всі ми на кращі!!!!
і маємо бути дружні!!!
7 точка
Караван
Експерт
Експерт

Повідомлення: 343
Ім'я: ОЛЕГ
Прізвище: Караван
Курінь: Самітник
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Gazon від Нед 06.04.08 14:54

Це ти до чого?
Gazon
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Білка від Нед 06.04.08 15:15

до ще одної зірочки :D
кожному своє!

ми ж город!
Білка
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1536
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST dark від П'ят 25.04.08 07:19

*Elmo* написав:Насправді тема зовсім не для піару (нашо він) просто цікаво почути які чутки доходили до людей. Наприклад я від пластунів з інших міст таке чув про ОЗО !!! А насправді це просто брехня.

Сам багато чув!!!І побачив на власні очі!!! Треба просто один раз задуматись і все стане ясно!!! А для більшої консультації запрошую до себе на каву!!! :D
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
dark
Експерт
Експерт

Повідомлення: 668
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST Zjelia від Пон 12.05.08 20:31

~FOX~ написав:Я канешно не хочу нічого казати,посвята прапора важлива штука в курені,але от якби ви самі ЧЕСНО ЗАРОБИЛИ ті гроші а не взяли позику з СТАНИЧНОЇ КАСИ то була б зовсім інша справа...

Ну, Ромку ти даєш! Чув дзвін, а не знає де він! СПС нікому нічо не позичала! то був подарунок куреню в честь пошиття прапора, вже тоді коли він був пошитий, за суто курінні кошти, і чекав посвяти. Так само свого часу і к.ч. 16 СПС подарувала відповідну суму. То підтримка куренів станицею. Наразі в нас тіки 2 прапори. СПС готова всім такі подарунки робити і вважаю це правильним, адже коли курінь має прапор - тоді він стає повноцінним! і вам так само ;) тому, моя порада: спершу розбирайся в темі, а потім коментуй, ато якось не гарно вийшло.
ст.пл.скоб Назар Зелінка, OЗО
Терпи! Терпець тебе шліфує!
Крути свої педалі!
Zjelia
Початківець
Початківець

Повідомлення: 57
Ім'я: Назар
Прізвище: Зелінка

UNREAD_POST Gazon від Вів 13.05.08 07:02

:D
Як там кажуть? РЖУНЄМАГУ чи СМІЮСЬНЕМОЖУ =)
Ще одна тема на пустому місці =)
ги-ги
Gazon
Новачок
Новачок

UNREAD_POST ~FOX~ від Вів 13.05.08 10:54

Ну, Ромку ти даєш! Чув дзвін, а не знає де він! СПС нікому нічо не позичала! то був подарунок куреню в честь пошиття прапора, вже тоді коли він був пошитий, за суто курінні кошти, і чекав посвяти. Так само свого часу і к.ч. 16 СПС подарувала відповідну суму. То підтримка куренів станицею. Наразі в нас тіки 2 прапори. СПС готова всім такі подарунки робити і вважаю це правильним, адже коли курінь має прапор - тоді він стає повноцінним! і вам так само тому, моя порада: спершу розбирайся в темі, а потім коментуй, ато якось не гарно вийшло.

Добре, я вибачаюся за дезінформацію, мені Любчик за келихом :D (чаю звісно) все розказав, просто чутки погана річ і я дуже вибачаюся що я пустив їх на Пластовому Форумі :oops: :oops: Мені дуже шкода,більше такого не повториться... :!:
http://www.ordenxrest.at.ua

На лицарську честь,і на предківську славу....
~FOX~
Експерт
Експерт

Повідомлення: 534
Ім'я: Ромео
Курінь: "Орден Хрестоносців"

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей