Пропустити

Напишемо "Великих Українців" разом

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Balanovych від Вів 25.09.07 19:36

Привіт нарід
Вітання пластовій громаді із далекої славної могилянки!!!
Як ви вже можливо чули незабаром стартує всеукраїнський телевізійний проект "Великі Українці". Так от для того щоб внести свої корективи в список достойних українців кожен зможе внести свій голос а методом об"єднання пластової громади під час голосування можна висунути такого пластового кандидата про якого зможе дізнатись вся Україна переглянувши документальний фільм.

Об"єднуймось заради певних цілей... і герої житимуть вічність!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Детальніше можете прочитати тут:
http://www.plast.org.ua/news?newsid=1581
Востаннє редагувалось Balanovych в Нед 30.09.07 13:11, всього редагувалось 1 раз.
Все в наших руках, тому ніколи не варто їх опускати...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 201
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Баланович
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Balanovych від П'ят 28.09.07 23:28

Свої попередні міркування стосовно свого кандидата ви можете висловити на Бандерівському форумі, а також ви матимете змогу проголосувати за свого кандидата:)

Форум Бандер: www.upu23.plast.org.ua/forum
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST spoT від Нед 04.11.07 20:57

http://greatukrainians.com.ua/ua/

офіційний сайт "Великих Українців"
Зображення
?_____?____?____?____?_____?
spoT
Експерт
Експерт

Повідомлення: 777
Ім'я: Тарас
Прізвище: Щепаняк
Курінь: 61-ий, ім. д-ра Олександра Тисовського
Пластовий ступінь: пл. розв.

UNREAD_POST dmytrokol від Вів 20.11.07 19:28

цікаво, а хтось уже голосував на сайті? у мене він взагалі не працює
dmytrokol
Початківець
Початківець

Повідомлення: 63
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Колесник
Курінь: "Сіроманці"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Balanovych від Вів 20.11.07 19:32

ну особисто я вже багацько разів проголосував, і в мене ніби нормально працює, там просто перші часи було перевантаження, сайт став найвідвідуванішим серед ЗМІ...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST YarkO від Сер 21.11.07 09:08

Мені цей проект взагалі не подобається, бо вважаю, що спосіб визначення Великих Українців такими непевними засобами яко смс- чи інтернет-голосування є профанацією самої ідеї.
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST alezhik від Сер 21.11.07 09:41

Ярчик а чого ти тиак "не певним" люди через Інтернет гроші переказують і купують квитки і бронюють місця в готелях з попередньою оплатою. А тут лише голосування. Сучасним технологіям нам усюди дорога. :)
Гей-га!
alezhik
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 267
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST YarkO від Сер 21.11.07 14:29

alezhik написав:Ярчик а чого ти тиак "не певним" люди через Інтернет гроші переказують і купують квитки і бронюють місця в готелях з попередньою оплатою. А тут лише голосування. Сучасним технологіям нам усюди дорога. :)

Я так і знав, що хтось спробую отак заопонувати. Але від тебе, Алєжику, не очікував ;)

Купити квиток, коли номер кредитки та ПІН тіки у тебе то не є проблемою. Але коли кількість смс за певного кандидата з певного номеру, як і кількість голосів через Інтернет, не є обмеженою, то тут закрадається сумнів щодо об*єктивності результатів такого опитування.
YarkO
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 2001
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Vus від Сер 21.11.07 15:10

Погоджуюсь з Ярком, що вибір за допомогою нета, смс, надісланого клаптика АіФ-а троха некоректно.
Але це ж це тв шоу.
А воно повинно втягувати людей, от і придумали багатоходовий серіал.

П.С.: Вже проголосував, самому вже стало цікаво, хтож переможе :)
Vus
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1410
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST alezhik від Сер 21.11.07 15:26

Я дуже вибачаюсь, що я попав в твою пастку :)
Спочатку написав оце а потім спробував проголосувати.... 5 раз вийшло.
Тому, скажу так я написав реально, але воно ніяк не стосується даного проекту. Навіть більше, читаючи інструкцію для голосування (здається) мене закликало проголосувати різними способами, і через нет і через смс. Здається організатори не беруть собі до голови такі дрібниці про те, шо люди можуть голосувати по пару разів.

Ярчик ще раз звіняй.
Гей-га!
alezhik
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 267
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST dark від Сер 21.11.07 16:08

Нам потрібно голосувати а одного кандидата - Шухевича 8)
Будь-який договір з росією, не вартий і паперу на якому його підписали.(Бісмарк)

Не для ката наша хата!
dark
Експерт
Експерт

Повідомлення: 668
Ім'я: Павло
Прізвище: Сонсядло
Курінь: ім В. Герети
Пластовий ступінь: Разведчік ;)

UNREAD_POST Balanovych від Сер 21.11.07 22:38

Роман Шухевич до соны великих попаде без сумніву, а оскільки зараз відбувається голосування за попадання в сотню то краще голосувати за єдиного маловідомого суспільству кандидата, який потребує уваги...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST X.Z. від Сер 21.11.07 23:36

я думаю не варто нав'язувати зараз ідеї за кого голосувати. цей проект далеко не ідеальний,але все таки він є. а От такими масовими голосами правди не напишеш. :eusa_boohoo:
X.Z.
Новачок
Новачок

Повідомлення: 7
Ім'я: Taras
Прізвище: Voytovich

UNREAD_POST Vus від Чет 22.11.07 08:10

Наскільки зрозумів, перший тур - відбір сотні, наступний топ 10.
На вищий рівень попасти і Шуху і Бандері буде складно хоча...
Vus
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1410
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Balanovych від Чет 22.11.07 09:26

За попередніми результатами(неофіційними але наближеними до достовірного джерела) Степан Бвандера безсумнівно входить до 10 Великих українців...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST Balanovych від Чет 22.11.07 09:28

... а такої людини як Олександр Тисовський немає поки навіть в сотні, але вже є певні згадки про нього під час голосування...
Тому пропоную саме Тисовського і просувати до 100 Великих, а далі буде видно кого підтримувати коли стане відома пеша сотня і почнеться відбір в топ-10 кращих...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST Чуприк від П'ят 23.11.07 10:14

Як на мене пропагандистьска мета проетку - знаймо своїх героїв, набагато важливіша за те хто переможе. Тому й система голосування - похідне. Головне максимально поширювати іфнормацію про цей проект.
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО

UNREAD_POST Bagira від П'ят 23.11.07 10:40

Інша, альтернативна думка щодо цього проекту, яку я поділяю і підтримую... Надруковано у газеті "Волинь" сьогодні...

Спотворене обличчя української нації
намагається нав’язати українцям громадянин Ізраїлю, Канади
та колишній громадянин Росії єврейського походження Савік Шустер

Здавалося б, уже давно повинні відійти в минуле привиди більшовизму і Україна мала б нарощувати темпи національного відродження, плекати рідну мову, національну Церкву, повертаючи із забуття своїх національних героїв, а не чужих. Та, на жаль, рецидиви меншовартості і поклоніння чужинницьким ідолам продовжують розхитувати суспільство через позицію неукраїнських телеканалів, політиків-українофобів, московської церкви, журналістів-безбатченків.
Минулого тижня на загальнонаціональному (а насправді наполовину російськомовному каналі «Інтер») за задумом «поборника свободи слова» громадянина Канади (і, мабуть, Ізраїлю) єврейського походження Савіка Шустера стартувала програма «Великі українці».
Сам телепроект не є національним телевізійним проектом, а запозичений з Бі-Бі-Сі, де мав назву «Великі британці». Уже в цьому закладена міна сповільненої дії, бо ми не є імперською нацією, як британці, і своєю історією кардинально відрізняємося від завойовників світу з Туманного Альбіону. Згодом це телешоу було реалізовано у Франції, Німеччині, США, Канаді, Нідерландах, Португалії, Чехії, Болгарії. Проте в кожній з цих країн проект продемонстрував певні особливості суспільства і національного мислення, що доходило до повного абсурду. Так, у Чехії «Великим чехом» стала віртуальна людина, якої в природі ніколи не існувало, а це великою мірою свідчить про рівень і об’єктивність проекту.
Чи стала винятком у цьому контексті і перша передача циклу на «Інтері»? Глядачі мали нагоду переконатися, що проект сирий, недопрацьований, сценарій та режисерська робота бездарні. За змістом дискусії програма заполітизована і дуже нагадує «Свободу слова». Це радше була ідеологічна диверсія глобалістичних сіоністських кіл проти молодої національної держави.
Євреєм Шустером присутнім було запропоновано визначити коло критеріїв, за якими в подальшому слід визначати «Великих українців».
Аудиторія в студії телеканалу, що нібито відібрана за спеціальною соціологічною методою компанією КМІС і представляє все населення України, добалакалася до того, що при визначенні особи, котра має називатися Українцем, такі критерії, як кров (національність), мова, земля (місце народження та проживання) були визнані несуттєвими – 17-30 %. Це голосування за задумом – спроба перекреслити аксіому, що українцем може називатися лише представник української нації, яку визначають спільність походження, спільність мови, спільність культури та українська свідомість (особисте відчуття «національної ідентичності» і колективне усвідомлення відмінності від інших).
Не дивно, що в результаті космополітичного підходу до визначення поняття «Українець» до попереднього списку домінантів на звання «Великий українець» потрапили засновник хасидизму Баал-Шем-Тов, прем’єр Ізраїлю Голда Меїр чи виробник горілки Зіно Давидофф. Виникає питання, чи не заради саме такого возвеличення дітей ізраїлевих була започаткована ця передача? Чи не задля того, щоб ще раз підкреслити, що етнічні українці – холопи, а євреї – найрозумніші, найталановитіші, найвеличніші?
Найбільше ж обурив склад комісії, більша частина якої – люди, для котрих слово Україна або є пустим звуком, або викликає ненависть. Симоненко, Луценко, Табачник, Зеленський, О.Мороз, В.Писарєв ... відомі своїми українофобськими настроями і тому не дивно, що вони нав’язуватимуть нам своїх «героїв»–антиукраїнців типу М.Булгакова й А.Ахматової чи людей без батьківщини, як-от С.Лифар.
Як на мене, то навіть таких видатних світових хірургів і порядних людей, як Амосов і Шалімов, не можна включати в цей перелік, бо вони самі себе ідентифікували як росіяни.
Апофеозом цього антиукраїнського шабашу стала заява Симоненка про те, що до когорти найвидатніших українців треба приєднати ката українського народу В.Ульянова-Лєніна, який буцімто сприяв українській незалежності, а насправді втопив у крові українську революцію і розпочав еру терору проти української нації.
Безумовно, якби на передачі були присутні не боягузи Кравчук та Брюховецький, а справжні патріоти –такі, як Ліна Костенко, В.Андрухович, О.Забужко, Ю.Іллєнко, О.Тягнибок, В.Червоній, то було б кому відповісти зухвалим комуністам та сіоністам і дати їм гідну відсіч. Але – і це очевидно - запрошувати патріотів не входило у плани С.Шустера, як не входило в його плани , щоб великих українців визначали саме українці.
Україні є ким пишатися! Святослав-завойовник, Тарас Шевченко, Леся Українка, князі Острозькі, Іван Мазепа, Іван Богун, Максим Залізняк, Богдан Хмельницький, Іван Франко, Олена Пчілка, Іван Виговський, Дмитро Байда-Вишневецький, Григорій Сковорода, Симон Петлюра, Марія Заньковецька, Лесь Курбас, Олександр Довженко, Тарас Бульба-Боровець, Улас Самчук, Степан Бандера, Клим Савур – видатні постаті, які жили і вмирали заради України, плекали українську мову, шанували українську культуру, молилися в українських церквах, рівнялися на національних героїв. Гідні бути великими українцями й ті, хто, незважаючи на своє неукраїнське походження, став справжнім українцем та вірою і правдою служив Україні. Це і Марко Вовчок (Марія Вілінська), і Юрій Клен (Освальд Бургард), і Микола Хвильовий (М.Фітільов), і Олена Теліга (Олена Шовгеніва).
Саме в такому ключі й мав би право на життя телепроект «Великі українці», який би вів патріот України, а не інтернаціоналіст Савік Шустер, який не має морального права як єврей впливати на вибір українців.
Сергій Степанишин.
Bagira
Експерт
Експерт

Повідомлення: 722
Звідки: Живу у Рівному - але в станиці Кузнецовськ Рівненської округи
Ім'я: Олександр
Прізвище: Казимірський
Курінь: УПС "Брати Моуглі"

UNREAD_POST Balanovych від П'ят 23.11.07 16:22

Чесно кажучи побачивши такий коментар, я підтримку цього, я розчаровуюсь в людях, а тим більше в деяких пластунах, які своїми поглядами та вчинками замість того щоб сприяти становленню ЄДИНОЇ української нації, намагаються просто знову нас розсварити.
Стосовно фрази, що Брюховецький боягуз, то вибачте мене, не знаєте не говоріть... Він Велика людина яка насправді в деякій мірі заслуговує своїми вчинками бути в когорті Великих українців...
Питання:
- який, вибачте, до задниці патріот є Тягнибок... можливо повний шовінізм і ненависть до "іншої" , за його словами, частини україни це по-вашому патріотизм, але вибачайте вони такі самі українці і мають право на свій вибір.
Чомусь ми не визнаєм Януковича патріотом України коли "там" він велика людина, яка для "них" зробила не менше ніж Тянибок чи інші псевдо-патріоти...
навіщо такими попросту тупими і неосмисленими заявами породжувати ненависть яка не має грунтовних підстав.
І до речі Якого милого тоді всі з таким захопленням спостерігали "Свободу слова" казали скільки савік зробив для свободи слова в Україні, яка реальна програма... Він отримує за це гроші, але він, як на мене не робить просто для якихось переконань, і взагалі навіщо наголошувати на тому єврей він чи ні.
Як на мене попередня стаття і її підтримка це:
1 не по-пластовому
2 не по-людськи говорити таку попросту нісенітницю не в обличчя а в пусту
3 ображати людей коли насправді їх не знаєш і не можеш сказати що він зробив для України (Брюховецький зокрема...)
4 називати патріотами тих хто просто кумир і ніц файного(або майже ніц ) не зробив
5 і взагалі думка народу враховується досить таки сильно, просто байдужість таких деяких людей що з самого початку поставили хрест на програмі і відкидає велику частку реальних голосів що могли б бути врахованими при обговоренні того чи іншого питання...

P.S. вибачайте що так багато просто набрид занадто явний шовінізм і просте нерозуміння ситуацій...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST dmytrokol від П'ят 23.11.07 23:13

Зрозуміло, що проект є телевізійний і комерційний і тут очікувати повної об'єктивності не доводиться. Але в будь-кому випадку - проект має розголос і результати матимуть ще більший розголос. Тому, впевнений , що пластуни мають прийняти активну участь у ньому. Бо по його завершенню говорити про необ'єктивність буде пізно, оскільки 10-ку вже оберуть, а хто у ній буде, думаю від нас також залежить...
dmytrokol
Початківець
Початківець

UNREAD_POST dmytrokol від П'ят 23.11.07 23:20

Хоча, також підтримую Чуприка - важливо, кого оберуть, але корисніше саме інформаційна та просвітня роль проекту. І тут питання, хто саме є ведучим - єврей, російськомовний чи українець - не має значення.
Інше питання - підбір експертів (чи консультантів?) - те, що мене насправді неприємно вразило
dmytrokol
Початківець
Початківець

UNREAD_POST Balanovych від Суб 24.11.07 09:12

Стосовно експертів, то це насправді мають бути люди, які люблять, поважають, вірять в того про кого вони розказуватимуть... саме вони виклавши усю любов у свій сюжет зможуть привернути більше уваги та розкрити очі на правду яка криється під великими іменами героїв...
Саме таку позицію і підтримував Савік на обговоренні в Могилянці...
P.S. а до речі багато львівян було на обговоренні проекту в Універі... а тепер так багато говорять про необ"єктивність...
Balanovych
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST пУпс від Суб 24.11.07 21:11

моє ставлення до цього проекту неоднозачне.Звичайно,це плюс, згадати своїх видатних співвітчизників,таких як от С.Бандера чи Р.Шухевич...але навіть в цьому питанні думки роходяться через необізнаність громадян...наприклад,східної України.За кого вони голосуватимуть?...то чи є зміст....
пУпс
Користувач
Користувач

Повідомлення: 180
Ім'я: Мартилинка

UNREAD_POST Balanovych від Нед 25.11.07 11:52

Весь прикол в тому, що зараз до прикладу кожен регіон більш чи менш підтримує якихось певних кандидатів, з них і вийде перша десятка, про яку зніматимуть реальний документальний фільм. Його малаб вести людина яка більш ніж просто зацікавлена в правильному поданні особистостей, критично і чесно висвітлюючи як недоліки так і переваги кандидата,. Тим самим фільм може дати змогу об"єктивнивно оцінити певного кандидата в тому чи іншому регіоні... Тому голосувати чи не голосувати вирішувати вам... за кого і скільки разів теж вирішувати вам.
Нехай щастить у виборі ВАШОГО кандидата....
Balanovych
Дописувач
Дописувач

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей