Пропустити

"79"

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

"79"

UNREAD_POST Колібрі від Сер 09.01.08 10:41

Дорогі друзі та подруги. Зараз мені дуже стало цікавим число "79". Прошу, якщо Вам не важко звісно :wink: , напишіть які асоціації, символи або ще якась біда чи радість у Вас або Ваших друзів (і не обов'язково пластунів) була повязана з цифрою 79. Може хтось щось знає про магічність цифр :lol: , або ще яку хіромантію, пишіть не встидайтесь. А також як її можна прикольненько застосувати і всяке-таке інше. "Спосібо" за увагу! Буду чекати!
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Колібрі
Початківець
Початківець

Повідомлення: 58
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST IRCJA від Сер 09.01.08 12:29

невже новий курінь створюємо? :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

трохи порилась і пошукала значення цифр 7 і 9. ось, що вдалось знайти:

Число 7

Цифра символізує знання. Число «7» із незапам’ятних часів наділене особливим сакральним змістом. У християнських священних книгах «сімка» зустрічається часто: Бог створив світ за 7 днів, великий піст триває 7 тижнів, відомо 7 смертних гріхів, 7 чинів ангелів, 7 таїнств церкви, 7 свічей у світильнику. Чаклуни та різні псевдонауковці по-своєму використовують магічну сімку. І в них вона – незвичайне число. 7 отворів є в голові людини – тобто 7 шляхів нас з’єднує з навколишнім світом. І планет чомусь не 6 і не 8, а саме 7. Так само – і кольорів веселки, і днів тижня, і нот у музиці…
У нумерології – науці про числа – «7» символізує мудрість, таємницю, пошуки правди та істини, ключ до прихованого змісту життя. Це число таланту та удачі.

Число 9

9 – магічно сильне число, оскільки в нім подвоюється сила "З" (9=3х3). Це число досконалості, тому що з моменту зачаття до моменту народження людини проходить 9 місяців. 9, завершує ряд головних чисел. (З цієї точки зору, 10 є лише повторення 1.) З погляду нумерології, 9 виражає високі духовні і інтелектуальні досягнення. 9 - останнє і найбільше число в ряду від 1 до 9, і, отже, воно визначає "вищі" якості. І дійсно, люди цього числа втричі перевершують інших. Воно постійно повертається до самого собі. Якщо 9 помножити на будь-яке інше число, то сума цифр твору незмінно буде рівна 9 (2х9=18, 1+8=9; 3х9+27, 2+7=9 і так далі), і якщо всі цифри до дев'яти включно скласти докупи, то вийде число 45, сума цифр якого також рівна 9.

словом, число 79 - :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Зображення
IRCJA
Користувач
Користувач

Повідомлення: 199
Ім'я: Ірина
Прізвище: Кулик
Курінь: самітниця
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Колібрі від Сер 09.01.08 12:59

Дуже дякую Ірця! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: Стосовно нового куреня. Насправді то ми вже зробили давніше, але зараз от число отримали :eusa_snooty: :eusa_snooty: :lol: :lol: :lol: Хочу знати про нього якнайбільше. Тому ще раз, справді щиро вдячний за інформацію :thumbsup:. Якщо маєш ще якісь ідеї стосовно значення чи використання цього сплетіння цифр, пиши по можливості.
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Колібрі
Початківець
Початківець

UNREAD_POST stas-if від Сер 09.01.08 18:45

LXXIX - Григоріанський календар
Зображення
stas-if
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1068
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST stas-if від Сер 09.01.08 18:50

Сириус – означает буквально «жгучий»

Происхождение названия «Сириус» связывают с греческим словом «Seirios», что означает буквально «палящий, жгучий». Исчисление сова «Жгучий» даёт нам первичное итоговое число 79:

(Ж/8 + Г/4 + У/21 + Ч/25 + И/10 + Й/11) = (79)

То же число 79 получается исчислением слов «Огонь»/79, «Ярок»/79, «Высок»/79, «Вершина»/79 и т.д. Числа 97 и 79 связаны между собой энергетически, так как их цифровые аналоги являются зеркально-логическими отражениями друг друга, и такого рода цифры мы называем идентичными цифрами. Ведь каждая из них записана сочетанием одних и тех же цифровых знаков – «9» (Девятки) и «7» (Семёрки).

Хто захоче - перекладе)))
Зображення
stas-if
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Sofii4uk від Пон 28.01.08 19:38

Ну спершу я подумала про Пласт, потім про курінь.... У мене скоро всі числа будуть асоціюватись з куренями :P

А взагалі.. нічо таке число :eusa_dance:
Життя прекрасне...
Життя таке чудове, не згуби його. Це твоє життя - борись за нього!!!
Sofii4uk
Початківець
Початківець

Повідомлення: 89
Ім'я: Софія
Прізвище: Мельничук
Курінь: ч.54. ім. Ганни Коренець
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST Oksi від Вів 29.01.08 23:00

мені тільки з куренем ч.79 ім. В. Липинського :D
Що таке крапля в порівнянні з морем, що таке море, як не краплі разом.
Oksi
Новачок
Новачок

Повідомлення: 49
Ім'я: Оксана
Прізвище: Дмитрук
Курінь: Чорноморські Хвилі
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST stas-if від Вів 29.01.08 23:50

мабуть новий, бо я про такий ше не чув :eusa_think:
Зображення
stas-if
Експерт
Експерт

UNREAD_POST BabaOld від Чет 31.01.08 23:54

А в мене воно чомусь асоціюється з номером маршрутки, проїзд в яких з 3 лютого після 21 в Франику коштуватиме 2 грн - здирництво...от цікаво куди в нас 79 маршрутка їздить!!!!
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
BabaOld
Експерт
Експерт

Повідомлення: 630
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Колібрі від П'ят 01.02.08 10:04

В Угорники, Христя, в Угорники :eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh: І не треба більше про це :lol: :lol: :lol:
Колібрі
Початківець
Початківець

UNREAD_POST BabaOld від П'ят 01.02.08 12:03

І шо тут такого??? Угорники приємне місце... та він певно і з Угорників ше десь їде!!!! І шо ти завжди так песимістично))))
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

UNREAD_POST BabaOld від П'ят 01.02.08 12:09

Я тут спробувала в гуглі ввести 79...знаєте шо першим знайшла пошукова система???

NGC 79 —- галактика типу E-S0 у сузір'ї Андромеда.
Відкривачем цього об'єкта є Bigourdan Guillaume, який вперше спостерігав за об'єктом 14 листопада 1884.
Цей об'єкт міститься в оригінальній редакції нового загального каталогу.
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Колібрі від П'ят 01.02.08 13:15

А хто тобі сказав, що це песимістично))))), це ж навпаки настільки опитмістично, що не варто про це всім розказувати :eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Колібрі
Початківець
Початківець

UNREAD_POST Кемінь від Чет 06.03.08 15:19

79 не повинно дорівнювати нулю!
Цитата з ст.пл.І.Дрогобицького
В пластуні все має бути прекрасне: і однострій, і відзначки, і шнурки на берцах!
Кемінь
Новачок
Новачок

Повідомлення: 20
Ім'я: Олег
Прізвище: Кемінь
Курінь: ч.79 ім. В.К.Липинського
Пластовий ступінь: пл.прих.

UNREAD_POST BabaOld від Сер 12.03.08 23:10

і шо, не дорівнює???
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Гася від Чет 13.03.08 09:49

Привіт, ВіталіЧоК!
Ось знайшла для тебе дещо: (вибачай, що на рос.) :eusa_doh:
СЕМЕРКА - самое магическое и священное число. Она олицетворяет мудрость, святость и тайное знание. Недаром семь дней Божественного творения, семь нот гармонии представляют семерку совершенным числом. Согласно народным поверьям, седьмой сын седьмого сына наделен невероятной магической силой.
ДЕВЯТКА - символ постоянства и цикличности, так как любое кратное девяти число при приведении его к единичному разряду дает в сумме девятку (18, 27, 36, и т.д.), то есть вновь дает самое себя. По народным поверьям считается, что у кошек девять жизней, поэтому кошек, чаще чем других животных, связывают с магией.
"Знаєш, я пекуча, наче крига
Знаєш, я таємна, наче книга
Я тобі чужа і я веду війну..."
Гася
Користувач
Користувач

Повідомлення: 184
Ім'я: Олександра

UNREAD_POST Кемінь від Чет 13.03.08 15:09

BabaOld написав:і шо, не дорівнює???

Ми робимо все для цього! 8)
В пластуні все має бути прекрасне: і однострій, і відзначки, і шнурки на берцах!
Кемінь
Новачок
Новачок

UNREAD_POST natka від Вів 01.04.08 15:44

і що ж останнього ви зробили для цього?)ото весна вже прийшла, можете повискубувати травичку біля домівки :roll:
natka
Новачок
Новачок

Повідомлення: 3
Ім'я: Natka
Прізвище: Pyatkevych
Курінь: 22 к. ім. М. Підгірянки

UNREAD_POST Кемінь від Нед 06.04.08 10:02

Нащо!!! :shock:
ЇЇ там і так мало, все якісь олені витоптали. :evil:
Травичку не вискубувати, а ще посадити треба!!! :)
Кемінь
Новачок
Новачок

UNREAD_POST BabaOld від Пон 07.04.08 21:25

А шо там є якась травичка??? Здається онлі каміння...
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

UNREAD_POST natka від Пон 07.04.08 23:04

замутіть канадський газон)) ото добре діло буде
natka
Новачок
Новачок

Повідомлення: 3
Ім'я: Natka
Прізвище: Pyatkevych
Курінь: 22 к. ім. М. Підгірянки

UNREAD_POST Колібрі від Вів 08.04.08 09:00

Так, подруги з дружнього куреня (я про юнацький Хри:-)). Ану лопати в руки і на спільну ТОЛОКУ. А то тільки поради давати. Ну і так, між іншим, тема називається "79" :wink:
Колібрі
Початківець
Початківець

UNREAD_POST BabaOld від Вів 08.04.08 21:54

Вітальчег, висійте травичкою ваше 79 (ото інноваційна ідея) і бде в нас перед домівкою газончик)))
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Гася від Сер 09.04.08 09:52

Привіт, КолібріЧоК!
Бачу, тут дещо відійшли від теми. Ось я ще дещо знайшла, але лише про сімку:

- 7 - саме таємниче і надприродне число, воно ж є найважливішим в магії. За традицією, сьомий син сьомого отця володіє магічними здібностями. Сімку не можна отримати шляхом перемножування інших чисел, і сама вона при множенні не дає числа в межах першого десятка. Цим вона не схожа на інші числа (бо 9=3х3, 8=2х4, 6=2х3, 5х2=10 і так далі) і тому вважається відмінною від них, чужою їм і самотній, позбавленій можливості контакту з ними. З цього виходить, що якщо ваше число 7, то ви самотні, відірвані від інших людей, не здатні виразити себе і власні думки.

- 7 років - нормативний строк окупності інвестицій. 7 років - граничний термін для виплати боргів. :lol:

- Проте таємниче значення "7" набагато стародавніше і має куди як глибше коріння. Великий шумерський цар Лугуланнемунду, що правив, ймовірно, в 2500 році до н.е., збудував в своєму місті Адабе храм богині Нінту. Храм мав сім воріт і сім дверей, і коли він був завершений, його освітили сім разів, принісши в жертву сім відгодованих биків і овець. Протягом семи днів Ієшуа з ізраїльтянами обходив стіни Ієрихону з сім’ю жерцями, які несли сім труб, і на сьомий день вони сім разів обійшли місто і на сьомий раз закричали, і стіни звалилися, і вони знищили місто. "Одкровення" - одна з найпопулярніших книг Біблії - засновано на числовому символізмі і рясніє числом 7 (воно зустрічається в ній 54 рази) - сім друку, сім труб, сім чаш гніву, сім громів, сім духів перед престолом, сім золотих свічників, сім голів Звіра.

- Велике значення, яке додається цифрі 7, пов’язане з Місяцем. "У молодика вся природа оновлюється, навіть ми з вами знаходимо нові сили. Такий закон природи. Від молодика до молодика Місяць марнує свої сили, і ми міцніємо разом з нею;

- Місячний цикл складається з чотирьох фаз, кожна з яких ділиться на сім днів. Шумерійці засновували на цьому циклі свій календар. Звідси і виник місяць, що складається з чотирьох тижнів по сім днів кожен; плюс додаткові дні в кінці кожного циклу, щоб заповнити ті дні, коли Місяць на небі не видно. У Вавілоні кожен сьомий день, що відзначає кінець певної стадії місячного циклу, був присвячений Сину, богові Місяця, і ці дні вважалися нещасливими і небезпечними. Можливо, саме звідси пішло поняття "суботи" - сьомого дня, в який треба відпочивати, бо будь-які дії цього дня небезпечні.

- Сім будь-яких об’єктів є закінченим циклом. Сім планет - це всі існуючі планети. Сім днів складають тиждень. У спектрі сім кольорів, в звукоряді сім нот, сім прохань в молитві Господну, сім смертних гріхів, сім отворів в людському тілі.

- Властивості "7" в нумерології - якнайглибша мудрість, інтерес до релігії і філософії, пошуки внутрішньої правди, таємниці і містика - виникають з того значення, яке окультисти додають цьому числу, як ключу прихованих ритмів життя. Досконалість "7" яскраво підтверджується ще і тим, що, згідно Буттю, творіння світу було здійснене протягом семи днів, що, по суті, і було творінням життя. Господь трудився шість днів і на сьомій відпочивав. Ідея суботи, відпочинку і роздумів після праці і самовіддачі, відображена в природі "7", як відхід від світу, самоспоглядання і медитація.

Ось і все! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
"Знаєш, я пекуча, наче крига
Знаєш, я таємна, наче книга
Я тобі чужа і я веду війну..."
Гася
Користувач
Користувач

Повідомлення: 184
Ім'я: Олександра

UNREAD_POST BabaOld від Сер 09.04.08 18:13

79 день у році 21 березня (у високосному 20 березня)
Зображення
BabaOld
Експерт
Експерт

Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей