Пропустити

Інформація для франківчан.

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Інформація для франківчан.

UNREAD_POST Чуприк від Чет 31.01.08 09:43

На Тернопільщині, у місті Чорткові, ми поставили це запитання колишній зв’язковій УПА Марії Штепі. «З фронтовиками, простими солдатами, ми ніколи не сварилися, тож і миритись нема потреби. А ось із енкаведистами, які вибивали нам зуби, виймали очі і людей наших до стінки ставили, — жодного примирення бути не може... Нині, — продовжувала пані Марія, — вони отримують солідні державні пенсії, а нас держава ця досі не визнала воюючою стороною...» Щось подібне казав нам старий воїн Дмитро Верхоляк із села Маркова Богородчанського району Івано-Франківської області. В УПА він пішов 1947 року, а під варту його взяли аж 1955-го. Відсидів у різних таборах ГУЛАГу 25 років. Від дзвінка до дзвінка. Таких, як він, режим не милував. Нині йому живеться гірше, ніж у таборі. Пан Дмитро самотній і дуже хворий. Ледве пересувається на милицях. Він — живий докір дуже пафосним і національно «свідомим» організаціям. Якби юнаки та дівчата «Пласту» бодай раз на місяць приїхали до старого поприбирати, випрати шмаття та нарубати дров, руки б у них не повідпадали. Та й на вишколах їм значно легше гукалося б «Слава Україні! Героям слава!»

http://www.dt.ua/3000/3150/61811/

Мо франківцям якось реагувати?
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Гася від Чет 31.01.08 10:17

Ще раз пошкодувала, що я не в Франківську... :eusa_doh:
А так би я обов"язково допомогла, просто їхати дуже далеко... Та якщо чимось треба буде допомогти - я згодна. Звертайтеся. Дуже хочеться допомогти гарній людині... :lol: та ще й самотній... :cry:
Гася
Користувач
Користувач

Повідомлення: 184
Ім'я: Олександра
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST stas-if від Чет 31.01.08 14:45

2 Чуприк

про нашого земляка пана Дмитра ми знаємо, принаймні юнацтво і КВ куреня ч 79 ім. В. Липинського. Свої мандрівки в Богородчанському районі завершуємо саме на його подвірї. Справа в тім, що наш звязковий Ігор Дрогобицький товаришує з паном Дмитром, тому ми намагаємося використати кожну нагоду навідатися в гості.
Зображення
stas-if
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1068
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей