Пропустити

Гуманне вбивство? Таке буває?

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Саме та від Пон 18.02.08 00:06

Можливо справді шукати справедливості треба не тут, але ж ми живемо тут і зараз! І ніхто не буде стримуватись там, де існує несправедливість, насильство і таке інше, тому люди й створюють свої певні принципи за якими судять всіх і все! (Себе, звійсно, не видно) Тому будь-який вияв правосуддя, спланованого насильства чи вбивства є свого роду вияв влагодження проблеми і ми тут безсилі! Бо ми починаєм осуджувати їх, хтось нас і так по колу... Це безкінечний рух, який був, є і буде, на жаль, чи на радість...
Зображення
Саме та
Експерт
Експерт

Повідомлення: 315
Ім'я: Марія
Прізвище: Осадча

UNREAD_POST Відьмочка від Пон 18.02.08 15:59

Відьмак написав:
Не складайте скарбів на землі, а на складайте на небі.

Відома всім цитата з Біблії.
Так само і з покараннями - не чекайте покарань на землі, чекайте їх на небі, чи в пеклі, кому як. Я вважаю шо наше "реальне" життя є по своїй суті несправедливим, і шукати в ньому якоїсь справедливості за вчиненне добро чи зло не варто, бо ми тіки спотворюєм власне світосприйняття. Це як гадати по рукам чи читати майбутнє людини по зорям, хоч і на це знайдуться прихильники.
Шукати справедливості треба не тут :eusa_naughty: , вона чекає нас в іншому місці.

А МОЖЕШ СКАЗАТИ КОНКРЕТНО ДЕ??? :?:
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

Повідомлення: 112
Ім'я: Аля
Прізвище: Новосад
Курінь: к.ч.42 ім.Галини Дидик
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST Відьмак від Пон 18.02.08 22:12

Саме та написав:Можливо справді шукати справедливості треба не тут, але ж ми живемо тут і зараз! І ніхто не буде стримуватись там, де існує несправедливість, насильство і таке інше, тому люди й створюють свої певні принципи за якими судять всіх і все! (Себе, звійсно, не видно) Тому будь-який вияв правосуддя, спланованого насильства чи вбивства є свого роду вияв влагодження проблеми і ми тут безсилі! Бо ми починаєм осуджувати їх, хтось нас і так по колу... Це безкінечний рух, який був, є і буде, на жаль, чи на радість...

Це якшо знову ж таки дивитися на правосуддя як на своєрідний засіб помсти чи встановлення незрозумілої і хиткої справедливості. Я думаю, що правосудя потрібне для просто нормальної роботи нашого суспільства як такого, адже що би було якби вбивці просто так ходили по вулицях вбиваючи тих хто їм "сподобався", а звичайні люди тільки і робили шоб б крали. Як мінімум гидко.
Отож, правосуддя як і гуманне вбивсто потрібне (чи не потрібне) насамперед для реального балансу в житті, а вже пізніше для задоволення почуття абстрактної справедливості.

2 Відьмочка
В нас з тобою окрема розмова. :wink:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST Wizor від Пон 18.02.08 22:19

Ненаю.... таке варження ніби ми чекаємо на ліпший світ після смерті .. .саме чекаємо .. томушо це життя сприймаємо як шось таке недовговічне :)... а після смерті нам всьо дадуть .... .

РАй на землі є і Пекло теж... .і від кожного залежить яким життя буде на землі для нього.....

а вірячи (сліпо) у щось ми себе відгороджуємо від страхів не більше і не менше!

Відмовляємось шукати пояснення тому на що відповідь ми боємося знайти, яка може нас зляка... дизорієнтувати у цьому і без тог оважкому світі, ховаємось за вірою, за суспільством у самих собі нарощуючи шкарлупу...
Wizor
Експерт
Експерт

Повідомлення: 446
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Саме та від Пон 18.02.08 22:35

Відьмак написав:Отож, правосуддя як і гуманне вбивсто потрібне (чи не потрібне) насамперед для реального балансу в житті, а вже пізніше для задоволення почуття абстрактної справедливості.

От і домовились! :D
Зображення
Саме та
Експерт
Експерт

Повідомлення: 315
Ім'я: Марія
Прізвище: Осадча

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей