Пропустити

Гуманне вбивство? Таке буває?

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Відьмочка від Суб 09.02.08 00:54

Мері написав:2 Відьмак я стараюся нікого не судити і вважаю, що як і аборти і евтаназія у багатьох випадках є зрозумілі й виправдані.
тобто,ти також вважаєш виправданим вбивство людини,якшо на це є причина...наприклад поганий настрій;манія іт.д і т.п.??? :wallbash:
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

Повідомлення: 112
Ім'я: Аля
Прізвище: Новосад
Курінь: к.ч.42 ім.Галини Дидик
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST Мері від Суб 09.02.08 12:42

2 відьмочка як часто люблять перекручувати і додумувати. як то кожуть, що глухий не дочує... :wallbash: :wallbash: просто не люблю турого моралізаторства і ьиття в груди: я б такого не зробила і тд, якщо ти заходиш до хати, я там тупо вбивають твою родину, то ти матиимеш час на думання над моральними причинами чи старатимешся діяти швидко і напевне? а аборт... у тих хто його робить є свої причини. більшість з них тупий страх перед віфдпогвідальністю чи щось таке, але іноді людина керується причинами, які виправдовують такий вчинок і ні ти ні я ні будь-хто інший не має права судити таку жінку... хоч зрештою я не монополізую будь-яку правдивість.
життя надто коротке, щоб витрачати час на його продовження.
Мері
Новачок
Новачок

Повідомлення: 13
Ім'я: Марія
Прізвище: Олійник
Курінь: Степові Відьми

UNREAD_POST Відьмак від Суб 09.02.08 19:01

2 Мері
У всіх є право судити інших, тіки є одна умова по тих правилах за якими ти судиш треба жити самому.
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Повідомлення: 803
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST Мері від Нед 10.02.08 00:10

2 Відьмак
Можливо. але судити когось - це підлаштовувати людину під свої правила, а лабораторні умови наших принципів дуже часто розходяться з дійсністю
життя надто коротке, щоб витрачати час на його продовження.
Мері
Новачок
Новачок

Повідомлення: 13
Ім'я: Марія
Прізвище: Олійник
Курінь: Степові Відьми

UNREAD_POST Відьмак від Нед 10.02.08 12:16

2 Мері
Принципи будуються на аналізі реальності. А яка ж та реальність насправді ніхто не знає, адже кожна людина бачить її світло через своє кольрове скельце. Взагалі не судити можливо або при абсолютній терпимості або при повній пасивності, тобто пофігізмі. Інакших варіантів я не бачу, оскільки не судження інших шлях в одну сторону, який веде до слизкості власних переконань, а судження інших - до егоїзму.
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Відьмочка від Нед 10.02.08 21:26

ЛЮДИ!НЕ СВАРІТЬСЯ!МИР!!!А ТО ШЕ ДІЙСНО ДО ВБИВСТВА ДІЙДЕ... :D
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 14:33

Smit написав:З соціального та економічного аспекту - евтаназія виправдана й можливе гуманне вбивство
З релігійного - ні: людина мусить все терпіти заради щасливого майбутнього.

Тут треба уточнити, що з релігійного - християнського...
Бо є купа інших релігій. І частина з них нормально ставляться до евтаназії або до подібного роду способів позбавлення життя.
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

Повідомлення: 186
Ім'я: Борис
Прізвище: Явір Іскра
Курінь: Передові
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 14:36

Відьмак написав:Я однозначно негативно ставлюся проти абортів. Це узаконене вбивство людини, але з другого чи не краще такій дитині не народжуватись взагалі чим народитисьв такому світі, де людей вбивають через власну нерозумність?

Треба думати головою, щоб до аборту не дійшло.
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Iskra від Пон 11.02.08 14:59

1. Я виправдовую смертну кару лише щодо маніяків та серійних вбивць та їм подібних. Тобто люди із цілком зрозумілою антисуспільною поведінкою. Їх треба знищувати.
Але якщо людина вбила із необережності... Чи помста за вбивство рідних... То як на мене, тут має бути вже виправна дія. Часто такі люди добре усвідомлюють помилку і на такий шлях вже не стануть. Деколи просто потрібна соціальна реабілітація і нагляд.
2. Аборти. Вони небезпечні для здоров'я жінки. Знаю багато випадків, коли після абортів жінки вже не могли завагітніти чи виносити дитину.
Ліпше народити.
Багато народів вбивали фізично нездорових дітей відразу після їхнього народження. Або ж діти самі помирали (бо фізично, прородно не могли вижити). І народи були фізично здорові. А нині штучно підтримують життя багатьом дітям-калікам, які мучаться ціле життя.
Я би радше вмер, ніж залишився калікою і вантажем для рідних.
І так на рахунок дітей. Якшо мама здорова - то знов зможе народити...
3. Рятунок від мук. Мій дід від раку легень мучився 2 роки. Його вже навіть великі дози морфію та подібного "не брали". Він вже був психічно готовий відійти у світ предків. Але моя бабця штучно підтримувала його життя. Нікому від того легше не було...
Я сам би просив мене вбити (якшо сам цього би не зміг зробити), якшо би мав тяжку невиліковну хворобу чи тяжкі рани. Бо легше померти гідно, чим жити в лайні.
І я би виконав би прохання друга чи ворога полегшити його муки. Але лиш тоді, коли дійсно так треба, коли дійсно муки невиносні (як у випадку з моїм дідом, наприклад), коли дійсно хвороба невиліковна...

Бо вільна людина ліпше вмре левом, чим житиме шакалом, ліпше вмре героєм, чим житиме бидлом.
Бо за геройський чин матимеш гідне життя у світі предків. А як прогнеш спину, то не матимеш гідного життя ні тут, ні там...
Бо ліпше раз в небо соколом злетіти, чим вічно жити в ярмі...
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Відьмочка від Пон 11.02.08 20:32

Iskra написав:1. Я виправдовую смертну кару лише щодо маніяків та серійних вбивць та їм подібних. Тобто люди із цілком зрозумілою антисуспільною поведінкою. Їх треба знищувати.
Але якщо людина вбила із необережності... Чи помста за вбивство рідних... То як на мене, тут має бути вже виправна дія. Часто такі люди добре усвідомлюють помилку і на такий шлях вже не стануть. Деколи просто потрібна соціальна реабілітація і нагляд.
2. Аборти. Вони небезпечні для здоров'я жінки. Знаю багато випадків, коли після абортів жінки вже не могли завагітніти чи виносити дитину.
Ліпше народити.
Багато народів вбивали фізично нездорових дітей відразу після їхнього народження. Або ж діти самі помирали (бо фізично, прородно не могли вижити). І народи були фізично здорові. А нині штучно підтримують життя багатьом дітям-калікам, які мучаться ціле життя.
Я би радше вмер, ніж залишився калікою і вантажем для рідних.
І так на рахунок дітей. Якшо мама здорова - то знов зможе народити...
3. Рятунок від мук. Мій дід від раку легень мучився 2 роки. Його вже навіть великі дози морфію та подібного "не брали". Він вже був психічно готовий відійти у світ предків. Але моя бабця штучно підтримувала його життя. Нікому від того легше не було...
Я сам би просив мене вбити (якшо сам цього би не зміг зробити), якшо би мав тяжку невиліковну хворобу чи тяжкі рани. Бо легше померти гідно, чим жити в лайні.
І я би виконав би прохання друга чи ворога полегшити його муки. Але лиш тоді, коли дійсно так треба, коли дійсно муки невиносні (як у випадку з моїм дідом, наприклад), коли дійсно хвороба невиліковна...

Бо вільна людина ліпше вмре левом, чим житиме шакалом, ліпше вмре героєм, чим житиме бидлом.
Бо за геройський чин матимеш гідне життя у світі предків. А як прогнеш спину, то не матимеш гідного життя ні тут, ні там...
Бо ліпше раз в небо соколом злетіти, чим вічно жити в ярмі...

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: повністю згідна!
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Відьмак від Вів 12.02.08 09:08

2 Iskra
На ахунок смертної кари для вбивць, то тут, як ти кажеш є різні випадки. І коли суспільство вирішує покарати злочинця смерною карою, значить воно вважає, що така соба вже не здатна виправитись, але звідки така впевненість, що навіть маньяки чи серійні вбивці не зможуть змінитися (я не кажу стати ідеальними, але хоч би перестати убивати) і повернутися в суспільство? Якщо ж вбивати через помсту, то тоді їхня смерть буде формально виправданою, але чи принесе це полегшення месникам?
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Iskra від Вів 12.02.08 09:58

Відьмак написав:2 Iskra
1. На ахунок смертної кари для вбивць, то тут, як ти кажеш є різні випадки. І коли суспільство вирішує покарати злочинця смерною карою, значить воно вважає, що така соба вже не здатна виправитись, але звідки така впевненість, що навіть маньяки чи серійні вбивці не зможуть змінитися (я не кажу стати ідеальними, але хоч би перестати убивати) і повернутися в суспільство?
2. Якщо ж вбивати через помсту, то тоді їхня смерть буде формально виправданою, але чи принесе це полегшення месникам?

1. Ну як виправиться маніяк, якшо з ним фізіологічно шось не так і його можна виправити лише змінивши мозок, генотип і так далі?..
Або він маніяк від виховання, життєві умови були такі. Навіть теоретично практично неможливо такого виправити. То би треба було починати виховання від нуля. А такого не буває...
2. А ми тут не говоримо про полегшення месникам...
Борис Явір Іскра:
Галичина - навіки!
Iskra
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Відьмак від Вів 12.02.08 23:15

2 Іскра
В принципі в деякій мірі я з тобою згоден, процентів десь на 80%.
Але все ж таки часто бувають випадки коли всіх злочинців вважають паталогічно хворими від народження, в реальності лише одиниці є такими. Навіть маньяки стають такими дуже часто під згубним впливом суспільства, а хто ж ми такі як не частинка суспільства, виходить ми також вині що люди обирають кримінальний шлях замість законого. То чи потрібно вбивати таких людей?
П.С. Хоча знову наголошую, що якщо людина дійсно безнадійна у плані перевиховання, то сенсу терпіти її на цьому світі нема.
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST KrapKa від Чет 14.02.08 00:40

Повністю підтримую евтаназію.
KrapKa
Експерт
Експерт

Повідомлення: 396
Ім'я: Юра
Прізвище: Каратник

UNREAD_POST Відьмак від Чет 14.02.08 22:11

KrapKa написав:Повністю підтримую евтаназію.

Чого?
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Відьмочка від П'ят 15.02.08 23:26

Відьмак написав:
KrapKa написав:Повністю підтримую евтаназію.

Чого?

ОТО ХЛОПЦІ!ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА,А ВОНИ ПРО ЕВТАНАЗІЮ!!! :? :|
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Wizor від Суб 16.02.08 11:18

НАйвищою цінністю у всіх культуртах світу - життя. Це одна з багатьох аксіом... Якщо людина щось вчинила - свідомо(помста, свідомо сплановане вбивство) покарання має бути набагато суворішим, оскільки людина здорова психічно. Але вбивати злочинця то йому полегшення. Питання дуже суперечливе, Одне я знаю точно, що всім їм треба заробялти собі на утримання - себто важкі роботи, шкідиві для здоров"я і т.д. А не бути нахлібниками у системі...

Чому покарання для жінки(згвалтованої) бо вважаю, що в цьому житті нічого просто так не трапляється, усе - уроки, уроки які є наслідком, нам залиється знайцти причину... Закон "бумерангу" , "Посієш вітер- пожнеш бурю", "Шо посієш тей пожнеш" ... Існують закони які лежать глбише від всіх релігій, і саме за цими законами живе всесвіт і ми як його структурна одиниця...
Wizor
Експерт
Експерт

Повідомлення: 446
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Відьмак від Суб 16.02.08 15:22

Wizor написав:НАйвищою цінністю у всіх культуртах світу - життя. Це одна з багатьох аксіом... Якщо людина щось вчинила - свідомо(помста, свідомо сплановане вбивство) покарання має бути набагато суворішим, оскільки людина здорова психічно. Але вбивати злочинця то йому полегшення. Питання дуже суперечливе, Одне я знаю точно, що всім їм треба заробялти собі на утримання - себто важкі роботи, шкідиві для здоров"я і т.д. А не бути нахлібниками у системі...

Чому покарання для жінки(згвалтованої) бо вважаю, що в цьому житті нічого просто так не трапляється, усе - уроки, уроки які є наслідком, нам залиється знайцти причину... Закон "бумерангу" , "Посієш вітер- пожнеш бурю", "Шо посієш тей пожнеш" ... Існують закони які лежать глбише від всіх релігій, і саме за цими законами живе всесвіт і ми як його структурна одиниця...

А ти не припускаєш можливості прощення, якщо людина розкається і переосмислить себе?
Що ж до покарання згвалтованих, то це такий самий абсурд, як суд над обкраденими і покаліченими :eusa_drool: , типу - "самі вині шо вас так, треба було бути уважнішими". :eusa_doh:
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Відьмочка від Нед 17.02.08 15:06

Wizor написав:

ЯКШО ВПАДЕШ,ТО ЗНАЙ ЦЕ ЗА ТВОЇ НЕСПРАВЕДЛИВІ І УПЕРЕДЖЕННІ СЛОВА,ТАК ЦЕ ЗВУЧИТЬ ПО ТВОЇЙ ТЕОРІЇ!!! НЕ ВИННА ЖІНКА ШО ІСНУЄ ПСИХ-МАНЬЯК,ЯКИЙ ПОЗНУЩАВСЯ З НЕЇ!!!ПОДУМАЄШ ВОНА ПРАЦЮЄ ДО ПІЗНА,ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРОКОРМИТИ ХВОРУ НЕМІЧНУ МАТІР!!!ЗВІСНО ЗАКОН БУМЕРАНГУ ІСНУЄ,АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ ВІН ДІЄ ПО ВИНІ ЖЕРТВИ!
Я чиста,біла і пухнаста,
а ще велика зараза!
Відьмочка
Користувач
Користувач

UNREAD_POST Wizor від Нед 17.02.08 15:24

Венити вона повинна лише себе, оскільки на все є свої причини, якшо вона опинилась в тмоу місця де був той безумець , то на те була своя причина, їй залишається її знайти і усвідомити чому їй був даний такий жорстокий урок ..... це є поняття кармічної відповідальності, де тебе вчать за проступки в минулих життях.... почитай ізотереки... там багато цікавого:) (ДО Тараса Саламанюка) Прощення?... ким ?... ми отримуємо лише той "хрест" себто ті випробування які можемо потягнути, якшо нетягнемо, покаятись ми маємо самі собі...
Wizor
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Нед 17.02.08 20:17

Wizor написав:Венити вона повинна лише себе, оскільки на все є свої причини, якшо вона опинилась в тмоу місця де був той безумець , то на те була своя причина, їй залишається її знайти і усвідомити чому їй був даний такий жорстокий урок ..... це є поняття кармічної відповідальності, де тебе вчать за проступки в минулих життях.... почитай ізотереки... там багато цікавого:) (ДО Тараса Саламанюка) Прощення?... ким ?... ми отримуємо лише той "хрест" себто ті випробування які можемо потягнути, якшо нетягнемо, покаятись ми маємо самі собі...

Ти в дечому неправий, вона невинна, що виникли такі обставини.
Наприклад коли я працювала, то верталася додому з клініки приблизно о пів на 12 ночі, тому, що треба було здавати зміну,іноді мене з роботи забирав батько, але часто було і таке, що у нього не виходило. Якщо вірити твоїм словам, то виходить...що коли б мене десь після роботи зустрів якийсь вбивця, згвалтував і вбив...то в тому була би винна я??? Тільки, тому, що тяжко працювала, і іншої підходящої роботи, де б робочий день закінчувався раніше раніше...я просто не знайшла.....
Хм...цікаве твердження, от скажи...за що б мені тоді був даний такий жорстокий урок????
А минуле життя і вся та інша ахінея.......люди та будьте реалістами...може воно всьо то і існує, але ж живемо ми зараз !!!!
Те, що нас вбиває - робить нас сильнішими.....
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

Повідомлення: 394
Ім'я: Лесюня
Прізвище: Денисенко
Курінь: самостійний гурток
Пластовий ступінь: Розвідувачка

UNREAD_POST ostannia_mega від Нед 17.02.08 22:07

хм....складно щось додати...на мою точку зору вбивство-не знаряддя для покарання, людина не повинна платити за свої вчинки помилуванням))))) забравши життя в людини, ви знімаєте з неї все....ну хіба є одна надія на вищі сили, які вчинять свій суд))) кожен злочинець має право виправити все, але, з іншої сторони, дати шанс-це знову ж таки помилувати))) одже вихід все рівно один))) тому навіщо лишнє насильство? не ми даємо життя, не нам його забирати!
жити значить жити....жити значить вмирати....
ostannia_mega
Новачок
Новачок

Повідомлення: 8
Ім'я: Катруся
Курінь: ч.48 ім.СС

UNREAD_POST Wizor від Нед 17.02.08 22:32

дивимост собі пред носа і нічого більш бачити нехочемо... наче коли я важко працюю то я вже святий , або коли я ледар то я поенційно покараний..... подумайте над тим всім добре .. .і загляньте як мінімум далі за свого носа ... або носа яког овам підсовує суспільство..
Wizor
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Elionor Sorceress від Нед 17.02.08 22:52

Wizor написав:дивимост собі пред носа і нічого більш бачити нехочемо... наче коли я важко працюю то я вже святий , або коли я ледар то я поенційно покараний..... подумайте над тим всім добре .. .і загляньте як мінімум далі за свого носа ... або носа яког овам підсовує суспільство..

Ніхто і не каже, що тяжко працюючи ти святий! З твого твердження, якщо ти дивишся більше за свій ніс, то 100 процентів ти захищений від всього і на тебе ніхто не нападе! МАЯЧНЯ! І не приплітай тут суспільство, адже ми говоримо про власне моральне ставлення.. у мене таке відчуття, що ти просто всіх нівщо не ставиш, якщо то так, то хлопче спустися з небес.
Якщо вже до такого дійшло, то давайте будемо всіх і все ВБИВАТИ!!! Але гуманно!
Те, що нас вбиває - робить нас сильнішими.....
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт

Повідомлення: 394
Ім'я: Лесюня
Прізвище: Денисенко
Курінь: самостійний гурток
Пластовий ступінь: Розвідувачка

UNREAD_POST Відьмак від Нед 17.02.08 23:00

Не складайте скарбів на землі, а на складайте на небі.

Відома всім цитата з Біблії.
Так само і з покараннями - не чекайте покарань на землі, чекайте їх на небі, чи в пеклі, кому як. Я вважаю шо наше "реальне" життя є по своїй суті несправедливим, і шукати в ньому якоїсь справедливості за вчиненне добро чи зло не варто, бо ми тіки спотворюєм власне світосприйняття. Це як гадати по рукам чи читати майбутнє людини по зорям, хоч і на це знайдуться прихильники.
Шукати справедливості треба не тут :eusa_naughty: , вона чекає нас в іншому місці.
Зображення
Зображення
Відьмак
Експерт
Експерт

Поперед.Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Exabot [Bot] і 2 гостей