Пропустити

Потрібна допомога! Соціальна мережа для пластунів.

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Потрібна допомога! Соціальна мережа для пластунів.

UNREAD_POST LeXia від П'ят 22.02.08 20:42

Ми з татом працюємо над створенням соціальної мережі для пластунів - http://shodyny.ning.com/. Щонайменше, це щось на зразок Пластового YouTube, Flickr та ЖЖ в одному сайті. Мережа дозволяє кожному учаснику мати свою власну сторінку та блог, фото, відео та музичні альбоми і власне є засобом мультимедійного спілкування між учасниками мережі. Учасники можуть створювати в мережі віртуальні осередки своїх гуртків, куренів, станиць та адмініструвати їх життя незалежно від інших. Технічний ресурс платформи - безкоштовний і майже необмежений.
Готовність перекладу платформи на українську складає 60%. Основна проблема з перекладом полягає в тому, що дуже часто не зрозуміло в якій саме ситуації з'вляється те чи інше повідомлення. Щоб правильно перекласти всі повідомлення потрібна більша активність в мережі – завантаження фото, відео та музики, а ми з татом самі її створити не можемо. Просимо допомоги і запрошуємо познайомитись з тим, що таке соціальна мережа.
СКОБ!
Лелека
Гурток "Сонячні зайчики" куреня ім.Марії-Магдалини Мазепи
LeXia
Новачок
Новачок

Повідомлення: 6

UNREAD_POST hvostuk від Суб 23.02.08 15:35

суперова ідея!!!!!!!!
думаю багато пластунів відгукнеться на неї, адже чимало з них мають жж чи блог, проте мати свої сторінки в межах спільного сайту це супер!
Раджу вам розмістити цю інформацію на пл. порталі в розділі новини, або найголовніше, залежить як домовитесь
Успіху!!!!!
Тетянка
hvostuk
Початківець
Початківець

Повідомлення: 60
Ім'я: Тетяна
Прізвище: Бей
Курінь: Степові Відьми
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

UNREAD_POST Dnipro від Суб 23.02.08 16:23

угу гарна ідея... мені навть з ютубу якесь сервісне повідомлення прийшло про цю "мережу":) Там якісь мої відухи були використані чи шось таке :)
Dnipro
Експерт
Експерт

Повідомлення: 598
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST LeXia від Суб 23.02.08 16:46

hvostuk написав:суперова ідея!!!!!!!!
Раджу вам розмістити цю інформацію на пл. порталі в розділі новини, або найголовніше, залежить як домовитесь
Успіху!!!!!

Я незаприсяжена, тому писати дають тільки тут...
Хіба може треба було написати в Розваги.
LeXia
Новачок
Новачок

UNREAD_POST LeXia від Суб 23.02.08 16:50

Dnipro написав:угу гарна ідея... мені навть з ютубу якесь сервісне повідомлення прийшло про цю "мережу":) Там якісь мої відухи були використані чи шось таке :)

Тато сподівався, що підписавшись на ваші відео ми привернемо увагу до своєї сторінки, а там є посилання на мережу...
Якщо не важко, додайте ваші Ютюбвські відео на свою сторінку в мережі. Закачувати повторно не потрібно, достатньо просто додати посилання на них в Ютюб.
Це допоможе уточнити та закінчити переклад.
LeXia
Новачок
Новачок

UNREAD_POST mykola muzala від Суб 23.02.08 20:13

для цього не потрібно бути заприсяженою - достатньо написати на адресу portal(at)l.plast.org.ua. Інформацію варто подати в такому ж стилі, як і всі інші новини на порталі - це 100% гарантія того, що інформація про цю соціальну мережу зявиться на стартовій порталу.

Ідея справді гарна - попри свої сторінки/блоги на ЖЖ, Connect, Facebook, Multiply створив і на пластовій соціальній мережі... Свій до свого по своє!
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість