Пропустити

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ СКАУТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЛЬВОВІ

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Re: ВЗАЄМОВІДНОСИНИ СКАУТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЛЬВОВІ

UNREAD_POST Lulovi від Вів 16.02.10 16:52

Називай інших так, як бажаєш, щоб називали інші тебе :wink:
В медицині я не спец, але якщо це правильний діагноз, то...
Lulovi
Користувач
Користувач

Повідомлення: 101
Ім'я: Олександр
Прізвище: Улан
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Professor від Вів 16.02.10 17:04

слух, чілавєкі, зробіть собі тєму - "обзивалкі і флуділкі"...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Professor
Експерт
Експерт

Повідомлення: 479
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Partyzan від Вів 16.02.10 20:48

соловейко написав:мені здається,шо ім'я і призвіще нашого зацікавленого друга "Oles' Macuk" троха співзвучні з Великим Гуру скаутського руху у Львові =)

:eusa_clap:
Так і є!
Я також думаю що це той ... Сам занаєш хто!
Partyzan
Новачок
Новачок

Повідомлення: 8
Ім'я: Ivan
Прізвище: Kalynychenko

UNREAD_POST mykola muzala від Вів 16.02.10 21:33

Я також думаю що це той ... Сам занаєш хто!

Перепрошую, Ви хто?
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Little Mouse від Сер 17.02.10 01:15

ousivec написав:На сьогодні активно діє більше десяти проектів:
Офіційний Портал ОУС: http://ukrscout.at.ua/ Статистика відвідань 230 хостів. Це легко перевірити оскільки там лічильник
Портал УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ: http://ukrainianscouts.ning.com/
Неофіційний Портал ОУС: http://ukrscout.mylivepage.com/ Дещо закинений, однак нестрашно, ми його поступово відновлюємо. По якості цей проект переважає Пластовий Портал. По кількості учасників ні, Відвідуваність висока, 150 осіб в день. 9 адмінів. 40 учасників.
Офіційний Сайт Акції ОУС "Вифлеємське Світло Миру": http://svitlo-vsm.at.ua

Цікаво-цікаво :) більше десяти? але я тут нарахував тільки 4...дивно :)))
+всі ці сайти розміщені на безоплатному хостінгу, хоча, будь-яка організація має право мати сайт з доменом org.ua

а стосовно http://ukrscout.mylivepage.com/, то цей "проект", як мінімум не може переважати Пластовий Портал тільки тому, що, знову ж таки, він лежить на безплатному хостінгу і розроблений на програмах того ж таки безплатного хостінгу.
вже би хоч форум там підняли phpBB, як нормальні люди...

чесно, як мінімум, смішно, називати цю саморобно-недороблену, вибачте на слові, фігню кращим за те, що розроблене на нормальній CMS системі і де наповнення оновлюють кожен день.
і форум тут нормальний!

на цих хостінгах дітки в 10 рочків бавляться, вчаться, як структура сайту має виглядати...але офіційний портал організації на домені at.ua це просто смішно!

вибачайте, це вже просто крик душі...не витримала наруги... :)
Жити кожен день, як останній, потрібно вміти ;)
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 289
Ім'я: Михайло
Прізвище: Гнип
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Little Mouse від Сер 17.02.10 01:19

і, просто прошу, навчіться працювати над зображеннями!

бо це просто "караул", за перепрошення... :eusa_think:
Жити кожен день, як останній, потрібно вміти ;)
Little Mouse
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 289
Ім'я: Михайло
Прізвище: Гнип
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Partyzan від Пон 22.02.10 23:24

Пане ousives!
Я ознайомився практично з усіма вашими статтями, переглянув всі сайти організації котру ви представляєте та перечитав діалоги на різних форумах в яких ви приймали участь.
І ось що я помітив та висновки до яких я прийшов у своїх пошуках;

1.Переважна більшість ваших статей несе в собі анти Пластову риторику яка базується на принципах «Я Д’Артаньян, а всі інші гвардійці кардинала!».
Висновок: Ваші статті не мають жодного принаймні химерного підґрунтя та хоча б відсоток здорового реалізму. Єдине що спадає на думку це те що вас не взяли до Пласту через професійну непридатність. Окремо хочу відзначити статтю "Пласт і "Любі Друзі"" на сайті narodna.pravda.com.ua в якій ви критикуєте ще чинного Президента за те що він начебто підтримує Пласт, пропоную продовжити серію статей в яких ви будете шалено і до нестями критикувати МНС України за сприяння дитячим гурткам юних пожежників.

2.Сайти які ви так широко та голосно рекламуєте за дванадцяти бальною шкалою ледве дотягують до двійки. Це з урахуванням всіх можливих поблажок, привілеїв, бонусів та теоретичних хабарів, які студенти невдахи намагаються дати викладачам для того щоб ті завищили оцінку. Мене надзвичайно потішила одна єдина фраза яка зустрічається практично на всіх сторінках, це «Сторінка знаходиться в стадії розробки».
Висновок: Жодного повноцінного сайту який містив би в собі всі необхідні атрибути та гідного оформлення ОУС немає. Про інформаційне наповнення краще не згадувати щоб зайвий раз не наражати нікого на культурний шок спричинений інформаційним голодом цих сторінок.

3.На більшій кількості світлин які опрелюдненi в всесвітній мережі одні й ті самі обличчя.
Висновок: В організації далеко не 200 осіб. Що стосується станцій в інших містах України то це на мою думку лише «Брендові станції», які просто використовують назву, а ви тішитесь з того що у вас «Велика організація».

4.Окремо хочу відзначити ваші «Баталії» та «Діалоги» коли в коментарях до статей, або на форумах розгораються незгасимі оди та шалені прославлення вашої організації, або пекельна критика ваших начебто конкурентів. І тут виникає питання чому у 99,99% ваших прихильників, або однодумців однакові помилки, стиль побудови речень та шрифт?
Висновок: Висновок один - це хворобливе роздвоєння особистості учасника «Баталій» в геометричній прогресії.

5.Організація Українських Скаутів вельми голосна та багато обіцяючи назва, але якщо ознайомитись з реальним змістом, відкинути дешевий пафос, маніакальний гігантизм та прагнення видавати бажане за дійсне залишиться свідоцтво про реєстрацію.
Висновок: Назва на яку заслуговує ваша організація має звучати так «Піонерський Гурток» у Шевченківському районі міста Львова. Це звісно також буде перебільшенням, але максимально допустимим.

Цей перелік можна продовжувати долучивши до нього «перший скаутський Інтернет канал»-http://lileja-tv.narod2.ru/, з огляду на сторінки ОУС видовище не для підлітків і багато іншого, інформації вистачить на докторську дисертацію.

Виходячи з всього вище перерахованого можу порекомендувати вам покинути ці псевдо піонерські ігри не надто професійно завуальовані під скаутську діяльність та зосередитись на пізнанні сакраментальних таїнствах макраме, або складанням інструкцій з використання канцелярських лінійок.
Вірю що ви вправно з цим впораєтесь і досягнете неосяжних вершин про які навіть людські мрії не мріяли в своїх самих сміливих фантазіях.
Востаннє редагувалось Partyzan в Чет 25.02.10 16:31, всього редагувалось 1 раз.
Partyzan
Новачок
Новачок

UNREAD_POST mykola muzala від Вів 23.02.10 14:16

Пане Оусівець, зверніть увагу на попередній допис і на те, що автор не належить до Пласту і, підозрюю, ніколи не належав...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Partyzan від П'ят 26.02.10 01:49

Так, я не Пластун.
Але спокійно читати те що пише "пан" ousives на
ousivec.livejournal.com, narodna.pravda.com.ua/authors/483bcb6f5907f
та інших своїх ресурсах я не можу.

Судячи з хворобливо-емоційної та нелогічної відповіді ousivsя справи ще гірші ніж я очікував.
Partyzan
Новачок
Новачок

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей