Пропустити

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ СКАУТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЛЬВОВІ

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Re: ВЗАЄМОВІДНОСИНИ СКАУТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЛЬВОВІ

UNREAD_POST Ivan від П'ят 12.02.10 23:23

:roll:
Ivan
Новачок
Новачок

Повідомлення: 13
Ім'я: Ivan
Прізвище: Negros

UNREAD_POST Ivan від П'ят 12.02.10 23:35

:eusa_shifty:
Ivan
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Ivan від П'ят 12.02.10 23:46

toMzS

Вибач я не хотів тебе образити, Михайло.

Я тут розумієш так би мовити поруч проходив. Може хотів стати пластуном, хто зна? Задав питання - дізнався про себе багато, тож не знаю, що й робити. Нащо Пласту ще одного товстого коня на призвисько Саша ( своїх не прогодувати)"((

А з фоткою це ти зря зробив. Людина задала питання, а ви іі паплюжите. Це не по пластових законах. Но це ми втрачаємо час. Питання ж було інше. Ось випадково знайшов:

II. ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА СТАТУС ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Стаття 5. Громадські організації повинні регулярно обнародувати свої основні документи, склад керівництва, дані про джерела фінансування та витрати.

Громадські організації, що легалізовані шляхом державної реєстрації, зобов’язані оприлюднювати (обнародувати) за посередництвом друкованих та/або електронних засобів масової інформації (сайтів):

свої статутні та інші нормативні документи;

персональний склад керівних органів;

персональний склад виконавчих органів;

протоколи зібрань вищих керівних органів (загальних зборів, конференцій, з’їздів);

протоколи засідань керівних органів, що діють в період між зібраннями вищих керівних органів;

дані про джерела фінансування та витрати;

контактні дані керівництва організації;

контактні дані керівництва регіональних і місцевих осередків організації, якщо такі існують.

Оприлюднення вказаних даних проводиться не пізніше двох місяців після прийняття відповідного документу, проведення зібрань і засідань, створення місцевого осередку, закінчення календарного року тощо.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про громадські організації 18.02.2009

Я собі оце так думаю, тре наводити порядок. А то одні кажуть нас 15000, інші - нас 10000, ще інші - нас 5000. А на форумі знайшлися і ТАКІ, що кажуть нас менше 5000! А якщо насправді пластунів 30000, або цілих 50000. Тиж рахувати вмієш правда - шо 15000 помножити на 10 гривень членських внесків, 150000 гривень в місяць, і майже 2 мільйона в рік. Ну а якщо 50000 помножити, тож (боюся подумати) - 60 мільйонів виходить. І от уявляєш, сидить собі такий (такі), що каже менше п'яти, в пластовому керівництві і всю різницю собі кладе (кладуть)*)

А ще цікаво. також тут надибав (ніхто не заперечував). Пласт від держави з національного бюджету отримує 350000 гривень. + Солодкоспівець написав що з міського бюджету Львова -150000 гривень, дає і обласний бюджет - тут прогалина (відкорегуєш) + це напевно не одина Львівська область + мабуть і батьки оплачують таборування своїх дітей. Це абуть не все (доповниш). Не хілі суми виходять. Трохи перефразувавши Солодкоспівця: "провів один табір, і півроку в Турції, на Мальорці, Ібіці, та в Єгипті - можеш лежати і загарати, ну і на форумі безкоштовно працювати:))"

Тож друже кидай линк на фінансові звіти Пласту по роках, і поправ сторінку: http://www.plast.org.ua/?pageid=432 , бо неподобства творяться в "царстві датським"
Ivan
Новачок
Новачок

UNREAD_POST loza від Суб 13.02.10 14:31

Я собі оце так думаю, тре наводити порядок. А то одні кажуть нас 15000, інші - нас 10000, ще інші - нас 5000. А на форумі знайшлися і ТАКІ, що кажуть нас менше 5000! А якщо насправді пластунів 30000, або цілих 50000. Тиж рахувати вмієш правда - шо 15000 помножити на 10 гривень членських внесків, 150000 гривень в місяць, і майже 2 мільйона в рік. Ну а якщо 50000 помножити, тож (боюся подумати) - 60 мільйонів виходить. І от уявляєш, сидить собі такий (такі), що каже менше п'яти, в пластовому керівництві і всю різницю собі кладе (кладуть)*)

математика якась дивна, м"яко кажучи.
порахую на прикладі нашого осередку (Чернівці). в нас на даний час 10-15 старших пластунів (платять по 5 грн у місяць) і до 40 дітей, які платять по 10 грн у місяць (це лише у станицю! а ще треба в край і в округу частину заплатити).
беремо по максимуму (хоча насправді все значно менше):
15*5 + 40*10 = 445 грн у місяць.
цієї суми нам ледь вистачило б, щоб оплатити оренду домівки у зимовий період.
тож не треба напружувати свою фантазію. це лишнє.
Дійсне членство в Пласті - це не лише право голосу!
loza
Експерт
Експерт

Повідомлення: 933
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний
Курінь: СМ
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Ivan від Суб 13.02.10 14:42

loza написав:математика якась дивна, м"яко кажучи.
порахую на прикладі нашого осередку (Чернівці). в нас на даний час 10-15 старших пластунів (платять по 5 грн у місяць) і до 40 дітей, які платять по 10 грн у місяць (це лише у станицю! а ще треба в край і в округу частину заплатити).
беремо по максимуму (хоча насправді все значно менше):
15*5 + 40*10 = 445 грн у місяць.
цієї суми нам ледь вистачило б, щоб оплатити оренду домівки у зимовий період.
тож не треба напружувати свою фантазію. це лишнє.

Коли перевариш той абзац, прочитай те, що написано у мене червоним кольором. :!: Будь ласка.
Ivan
Новачок
Новачок

UNREAD_POST mykola muzala від Нед 14.02.10 16:36

От відверто трафляє, коли хтось починає розмірковувати про фінанси Пласту - вже багато разів чув про "мільйони доларів від діаспори", "сотні тисяч з внесків" і т.д. Я знаю ситуацію з середини - Ви, наскільки я розумію, маєте свої уявлення і на них будуєте висновки. В цьому питанні я, як знов ж таки мені виглядає, маю значно більше інформації і досвіду, тому можу відповідально заявити - ваші розрахунки не мають нічого спільного з реальністю ;)

15000 помножити на 10 гривень членських внесків, 150000 гривень в місяць
в той час як я писав
наприклад вкладка в станицю становить здається 10 грн. з людини в місяць - з них частина це вкладка в край (близько 3 грн)
,тобто виглядає, що 9 грн в квартал. Цей маленький приклад показує, що Ви бачите тільки те, що хочете бачити, а не слухаєте аргументи - я вже зустрічав подібну манеру дискусії з керівником однієї ВЕЛИКОЇ скаутської організації, яку останні роки дуже непокоять лаври Пласту ;) І всю свою скаутську діяльність він чомусь зосереджує в інтернеті в "віртуальних боях з Пластом" в яких, крім нього більше ніхто не бере участі - навіть зі сторони Пласту :D

P.S. А членів Пласту в Україні близько 10 000 (близько, бо не всі осередки вчасно і в повній мірі звітують, що є однією з реальностей волонтерських організацій).
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST ousivec від Нед 14.02.10 18:04

mykola muzala написав:От відверто трафляє, коли хтось починає розмірковувати про фінанси Пласту - вже багато разів чув про "мільйони доларів від діаспори", "сотні тисяч з внесків" і т.д. Я знаю ситуацію з середини - Ви, наскільки я розумію, маєте свої уявлення і на них будуєте висновки. В цьому питанні я, як знов ж таки мені виглядає, маю значно більше інформації і досвіду, тому можу відповідально заявити - ваші розрахунки не мають нічого спільного з реальністю ;)

15000 помножити на 10 гривень членських внесків, 150000 гривень в місяць
в той час як я писав
наприклад вкладка в станицю становить здається 10 грн. з людини в місяць - з них частина це вкладка в край (близько 3 грн)
,тобто виглядає, що 9 грн в квартал. Цей маленький приклад показує, що Ви бачите тільки те, що хочете бачити, а не слухаєте аргументи - я вже зустрічав подібну манеру дискусії з керівником однієї ВЕЛИКОЇ скаутської організації, яку останні роки дуже непокоять лаври Пласту ;) І всю свою скаутську діяльність він чомусь зосереджує в інтернеті в "віртуальних боях з Пластом" в яких, крім нього більше ніхто не бере участі - навіть зі сторони Пласту :D

P.S. А членів Пласту в Україні близько 10 000 (близько, бо не всі осередки вчасно і в повній мірі звітують, що є однією з реальностей волонтерських організацій).

А я ще не забанений????? :eusa_drool:
І знову ви згадали про ОУС
Пане (чи товаришу) Музала адже Ви знову кажете неправду
Перше: Відносно інтернету, ти самі кажете що Пласт в цьому спец. Десятки провладних газет так і кричать про здобутки пластунів а реально? І звідки тих 10 тисяч взялося якщо офіційна статистика 5 тисяч... Офіційна статистика ОУС 600 членів. Звичайно вдесять раз менше ніж пластунів. Але це ніхто не заперечує, може ви читали зворотнє?
mykola muzala написав:
І всю свою скаутську діяльність він чомусь зосереджує в інтернеті в "віртуальних боях з Пластом" в яких, крім нього більше ніхто не бере участі - навіть зі сторони Пласту :D .

І знову пане Музала а чи ви усвідомлюєте той факт що знову кажете неправду (не брешете як вживають по відношення до оусівців пластуни а власне кажете неправду) або немаєте взагалі поняття що відбувається у цій країні.
Адже ОУС проводять свою діяльність (інтернет я не беру до уваги) і при чому круглий рік...
Подивіться будь-ласка альбоми порталу ОУС під назвою "УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ" http://ukrainianscouts.ning.com/photo/album/list
А це одна з тем форуму на цьому порталі http://ukrainianscouts.ning.com/forum/t ... umaete-pro
А це сам портал: http://ukrainianscouts.ning.com де щодня додаються новини з життя ОУС
А це щорічні заходи і акції ОУС: http://ukrainianscouts.ning.com/page/ak ... zahodi-ous
А це Офіційний Сайт Акції ОУС "Вифлеємське Світло Миру": http://svitlo-vsm.at.ua/ і там також є висвітлення подій з життя ОУС.
Тому якщо хтось каже що нічого не робимо або те що казав Микола Музала мяко кажучи не відповідає дійсності.
І по дружньому хочу сказати Миколі що мені є з ким спілкуватися в тому числі на форумах, (а він у нас тільки один, той на порталі УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ) а написав тому що набрид оцей бруд яким ви поливаєте Організацію Українських Скаутів та інші скаутські організації в Україні
ousivec
Новачок
Новачок

Повідомлення: 10
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

UNREAD_POST Ivan від Нед 14.02.10 18:41

Добре, пацани, уявлення про скаутів склав. :cry: Відпливаю. Бай-байте!
Ivan
Новачок
Новачок

UNREAD_POST mykola muzala від Нед 14.02.10 19:03

тема вичерпала себе і перетворилась на флуд і зясування стосунків ;), тому далі з оусівцем дискутувати не раджу - що всім настирливо рекомендую...
mykola muzala
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Hans від Пон 15.02.10 08:06

я ж казав що тут смердить Грубасиком..... а він тут як тут....
Hans
Експерт
Експерт

Повідомлення: 374
Ім'я: Іван
Прізвище: Гаврилко
Курінь: 1-ий курінь УСП " Ватага Бурлаків"

UNREAD_POST МзС від Пон 15.02.10 12:49

2 Іван
я просто показав твою фотку решті, щоб всі знали з ким спілкуються :) відповідно не паплюжив тебе жодним чином.

2 Саша Товстий
Ми нікого не поливаємо. А твої десятки сайтів, якщо чесно цікаві лише тобі, ти сам там пишеш, сам читаєш.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Lulovi від Пон 15.02.10 16:42

МзС написав:2 Саша Товстий
Ми нікого не поливаємо. А твої десятки сайтів, якщо чесно цікаві лише тобі, ти сам там пишеш, сам читаєш.

- і сам там перемагає :D от тільки невідомо кого...
Lulovi
Користувач
Користувач

Повідомлення: 101
Прізвище: Улан
Курінь: самітник

UNREAD_POST ousivec від Пон 15.02.10 17:48

МзС написав:.
2 Саша Товстий .
:(
Михайле!!! Спершу, майте повагу до старших від вас повіку людей, це перше. Якщо ви забули- моє імя Олександр Мацієвський або як скаутів друг Олесь. :D Але ж ви нескаути тому для вас Олександр Ігорович... А такі слова як "Товстий" з ваших уст і вважаю як один з способів поливання брудом. Шановні товариші пластуни будьте ввічливі для Українських Скаутів :eusa_naughty: Це по перше...
МзС написав:.

-Відносно сайтів... В мене немає сайтів.... Ані брешу є один: http://scout-ousivec.blogspot.com// Навіть ще другий: http://carrusel-ua.blogspot.com/ .- Перший є власне про скаутинг, другий взагалі до скаутингу немає відношення.
Інші (мені невідомо про які ви говорите...) є або були сайтами ОУС.
Чому були? Тому що ними справді ніхто не займався або ми їх обєднали у більші проекти. :eusa_clap:
На сьогодні активно діє більше десяти проектів:
Офіційний Портал ОУС: http://ukrscout.at.ua/ Статистика відвідань 230 хостів. Це легко перевірити оскільки там лічильник
Портал УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ: http://ukrainianscouts.ning.com/ Форум якого нам видає близько 100 відповідей на теми. Наразі на форумі 5 тем. Причому в одній темі аж 86 дописів і це не тільки мої, скільки там моїх... Дивіться і переконуйтесь:http://ukrainianscouts.ning.com/forum/topics/scho-vi-dumaete-pro від різних учасників порталу
Неофіційний Портал ОУС: http://ukrscout.mylivepage.com/ Дещо закинений, однак нестрашно, ми його поступово відновлюємо. По якості цей проект переважає Пластовий Портал. По кількості учасників ні, Відвідуваність висока, 150 осіб в день. 9 адмінів. 40 учасників.
Офіційний Сайт Акції ОУС "Вифлеємське Світло Миру": http://svitlo-vsm.at.ua
Є багато інших сайтів ОУС які є читаємі і дописувані скаутами ОУС та представниками інших Скаутських Організацій в тому числі й ззакордону. Коли нас хвалять за роботу громадскість та зарубіжні представники скаутської спільноти, прикро чути такі випади зі сторони деякої частина і це замість подяки за величезну пророблену працю скаутами ОУС.
Більшість ж пластових ресурсів є просто закинені.
Мені наприклад видається дуже дивним таке відношення пластунів, до нас Українців і Українських Скаутів
ousivec
Новачок
Новачок

UNREAD_POST WoolF від Пон 15.02.10 19:06

ousivec написав:Офіційний Сайт Акції ОУС "Вифлеємське Світло Миру": http://svitlo-vsm.at.ua

Ой-ой-ой! Який крутий сайт! А що ж це ви, п. Мацієвський копіюєте з поганого пластового сайту новини на свій суперовий?!
Отут наше http://www.vohon.plast.org.ua/uk/news?newsid=4006
а тут ваше http://svitlo-vsm.at.ua/news/v_2009_roc ... 09-11-19-9
слово в слово переписане! :) Якось не по оусівцьки :wink:

А ось тут поясніть пластунам вашу геніальну статтю http://narodna.pravda.com.ua/politics/48bce61c5f1d0/ про те, як пластуни до Києва приїхали на танку? :D

Дякую Олександре Ігоровичу :wink:
WoolF
Експерт
Експерт

Повідомлення: 883
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST МзС від Пон 15.02.10 20:51

2 Сашок
Поважати людей лише за їх вік і не зважати при цьому на їх вчинки - це безглуздо.

Лінки на свої ресурси можеш не кидати, мені особисто вони не цікаві, адже нічого нового ти не придумуєш, копіюєш матеріали пластунів, іноді, навіть, забуваючи міняти слово пластун на скаут :)

І знаєш мені особисто нецікаво з тобою спілкуватись, сперечатись і т.д., тому вже вибач :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти

UNREAD_POST Hans від Пон 15.02.10 23:52

ГРУБИЙ вимахується
Востаннє редагувалось Hans в Вів 16.02.10 11:46, всього редагувалось 1 раз.
Hans
Експерт
Експерт

Re:

UNREAD_POST ousivec від Вів 16.02.10 10:19

Hans написав:ГРУБИЙ вимахується, воно вже обіцяло розбити мині писок цеглою...
але шось не розбило

воно інвалід навіть 100 м не пробіжить на норматив інваліда.
воно тіко гавкає і то вкусити не вміє бо зубів немає...

не зважайте друзі.... то імбецил

ГРУБИЙ худни.....

Ну що ж...
Тут коментувати нічого :lol:
Оскільки немаєте аргументів тому й переходите на особисті образи. Висновок один: Дискутувати з людьми в яких відсутня культура спілкування справа марна. Тому з пластунами дискусії марна справа. Самі з собою дискутуйте. :eusa_wall:
Післямова: Товариш Іван Сабайдон-Гаврилко коли я йому задавав питання по Скайп, визжав наче свиня недорізана, щоб його не чіпали :lol: Але це таке.
Бажаю приємного спілкування з самими собою.
ousivec
Новачок
Новачок

UNREAD_POST Hans від Вів 16.02.10 11:10

Олександр Ігорович

моя приносити дари до вашого вігваму
моя клянятись
Востаннє редагувалось Hans в Вів 16.02.10 13:32, всього редагувалось 1 раз.
Hans
Експерт
Експерт

Re:

UNREAD_POST Lulovi від Вів 16.02.10 11:55

ousivec написав:Оскільки немаєте аргументів тому й переходите на особисті образи. Висновок один: Дискутувати з людьми в яких відсутня культура спілкування справа марна. Тому з пластунами дискусії марна справа. Самі з собою дискутуйте. :eusa_wall:
Бажаю приємного спілкування з самими собою.

- від спілкування з кількома пластунами Ви робите висновок, що інші пластуни теж такі самі, що у них теж відсутня культура спілкування? (можливо та культура у них відсутня тільки по відношенню да Вас?)
Ви вважаєте, що всі пластуни однакові? :D
та всі люди різні!

ще додаю: Ви часто говорите самі з собою?
Lulovi
Користувач
Користувач

Повідомлення: 101
Прізвище: Улан
Курінь: самітник

UNREAD_POST Hans від Вів 16.02.10 12:39

Не баньте грубенького його присутність так піднімає настрій.....

тре його заохочувати в написанні пасквілів...... то така потіха...
Hans
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Hans від Вів 16.02.10 12:54

зайшов на сайт

Вифлиємського вогню ОУС....

http://svitlo-vsm.at.ua/index/akcija_za_sprijannjam/0-6

і прочитав наступне :

Щороку (протягом чотирьох 2005,2006,2007 та 2008 року) нам допомагає фінансово у проведенні акції Ринок «Південний» а також народний депутат України Петро Іванович Писарчук. Складається враження що керівництво Ринку “Південний” зацікавлене у національно-патріотичному та духовному вихованню та зрості молодого покоління.

зараз дам інформацію про п. Писарчука з офіційного порталу Верховної ради України

http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat_list

Писарчук Петро Іванович
Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
Партія регіонів
Порядковий номер у списку 154

Регіони цікаво правда...
Hans
Експерт
Експерт

UNREAD_POST mykola muzala від Вів 16.02.10 13:46

нє, Іван, навіть людина з ПР може допомагати - це її право і можна тільки подякувати, що справді допомагає. Мене інша фраза"вбила"
Складається враження що керівництво Ринку “Південний” зацікавлене у національно-патріотичному та духовному вихованню та зрості молодого покоління.

Написати ТАКЕ в офіційній новині це треба мати просто неймовірний політ "мислі", я думаю, що "керівництво Ринку Південний" гідно оцінило, яке враження про них складається :))))
mykola muzala
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Hans від Вів 16.02.10 13:57

Жаль що Скаутською організацією може керувати імбіцил такого калібру.....

то не найліпшим чином відбивається на всій ОУС. Жаль діти ж ні в чому не винні...
Hans
Експерт
Експерт

UNREAD_POST mykola muzala від Вів 16.02.10 16:00

Іван, де ж так можна :eusa_naughty: Не можна на Пластовому форумі так ображати людей, які до нас з відкритою душею :D , а ти їх так називаєш :roll:
mykola muzala
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Hans від Вів 16.02.10 16:47

імбецил то не образа а медичний термін

Імбецильність (лат. imbecillus — слабий) — середня стадія олігофренії — затримки психічного розвитку.
Hans
Експерт
Експерт

Поперед.Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей