Пропустити

Думки Вголос

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Думки Вголос

UNREAD_POST Wizor від Сер 19.11.08 23:13

Нато? РОСІЯ?
Герої чи сором
Подискутуємо!
(НЕщодавно була вивішена і забанена тема, у цій темі - уривок із однієї статті в які йшлося про поганих російськи дядечок і Амереканських і те як Україна стане ареною війни за вплив і ресурси(А може вже стала ?)
Схоже на провокацію, якими рясніє інтернет та ЗМІ, але тема варта уваги(ІМХО)

Цікаво....
Провокація, втім Помаранчеву Революцією теж можна назвати провокацією ..... у свій час у неї ніхто не вірив(самі українці мабуть не вірили що здатні на щось таке:)) Проте зважаючи на реальність подій вминулому(Помаранчева революція всеж має місце в історії).

Особисто я думаю, що ні в НАТО ні до Росії -"сестри" під крило нам непотрібно, Яшо ми хочемо залишитися нацією(Бо Варто зняти Рожеві окуляри стосовно США та НАТО І єхній "захист", стане для нас сумним початком, і ми будемо наглядним прикладом ГЛобалізації ). Чого лише вартує фарс 11 вересня 2001 року, коли, фактично оголосили війну націоналізму в світі(адже саме націоналізм є в їхніх очах сепаратизмом і тероризмом, бо будь=хто піде проти волі великого тата США чи мами ЄВросоюзу може бути приречений на теростичну діяльність в образі - НАціонально визвольної війни для нас, Чечні, Авганістану, Іраку...)
Сумно бо зараз панують настрої в народі , немов нас врятує сильна особа а образі ДЯдька який перестріляє
всіх БОРжуїв і можновладців- панацея чи ілюзія? Диктатор- сильна рука:) :eusa_whistle:
А в той час уже забулися жахи минулих війн і потроху починає набувати сили "Романтизм Благородгної війни" - вогонь якого СВЯто загоряється в Молоді, яка в час тверезостві і між заходами "НА перекур" думаЄ про щиру смерть наших малолітніх "героїв" Бою під Крутами. ХТось назве мене БОГОХУльником за паплюження Слави наших мертвих братів(які у той же час - сором нашим батькам, А НАМ ВСЕ "ЗАГОРНУЛИ В ГАРНУ ОБГОРТОЧКУ І ПОДАЛИ НА БЛЮДОЧЦІ" і нам варто соромитись Що ДІТИ Взяли ЗБРОю і вмерли за ПУЗАТУ владу ЯК ВІРИЛА В СОЦІАЛІСТИЧНУ СОлідарність) втім не про те мова, і не мені судити, бо зброї в руки поки не брав, а зарікатися що не візьму - пальці ненаважуються :eusa_silenced: .

Хочеться, ..дуже хочеться Викрикувати "Слава Україні", Але поки нема тої України про яку мріяли наші предки. І в тому поки ваша вина, а про нашу будуть говорити наші діти!
Wizor
Експерт
Експерт

Повідомлення: 446
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

Re: Думки Вголос

UNREAD_POST Okim від Чет 20.11.08 00:19

мудро, грунтовно ..
також вважаю, що нема чого шукати захисту в "старших братів" . україна повинна бути самостійною .
що треба БУЛО для цього зробити, всім зрозуміло . чи всім зрозуміло, що зараз треба робити?
всі ми бачимо помилки влади, кожен другий - затятий критик
критик і бєздєльнєг водночас .

щодо нещодавніх подій: чи всі розуміємо, що та шалена позика принесе користь лиш карент владі (і то не на довго), а земля україни скоро може належати не українцям (навіть не українським олігархам) ??

війна йде
людство еволюціонує, тож війна йде не збройна
хоча може прийти час, що країною пробіжиться небезпідставний революційний настрій і все свідоме й молоде полетить на кулі наче нетля на вогонь .. (а держава без свідомої молоді автоматично стає в позу раком)

в україні зараз єдина сила - пласт
в пласті темпу задають виховники (давайте подивимось скільки в нас ст.пл. і скільки з них займається виховництвом..)

обов"язок кожного пластуна - постійно самовдосконалюватися (всебічне патріотичне самовиховання) і випустити в люди мін.один гурток .
нашому суспільству треба міцний стержень .
кожен правильно вихований громадянин, чим би він не займався професійно (політик, чи пекар), приноситиме користь державі . а за виховання відповідає хто? правильно, ти!

тож мій заклик: замість того щоб критикувати, сам змінюй ситуацію на краще
Okim
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1033
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST Okim від Чет 20.11.08 00:27

моя думка щодо виходу з вічної кризи така:
україні треба тоталітарний режим
все має бути "до середньовічності" строго

той деспот, що зробить з країни королівсьво - людина надзвичайно розумна .. в моїй уяві це український путін недосконалого пластового виховання і сталевих принципів :D
Okim
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Wizor від П'ят 21.11.08 16:10

Або форум помер .... .. Або влом відписувати :) ... Окімич дякую за конструктивну думку.
Wizor
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Чуприк від П'ят 21.11.08 18:18

Тема заюзана донеможу. Хочете грунтовної суперечки - заліьзте на сайти якоїсь політсили, бажано національно або проросійськостурбованої і попробуйте довести там, що Пласт єдине що працює в Україні. Окіме, вірю що ти то щиро, але повір - для того щоб Пласт таки став силою про яку ти говориш самовдосконалюватися треба не самому, а максимально залучаючи до цього ішних...
Чуприк
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1608
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Wizor від П'ят 21.11.08 19:24

Якби хтів іншого формуму то б не писав на цьому. .. думаю то логічно ....
Wizor
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Okim від П'ят 21.11.08 19:55

Чуприк написав:самовдосконалюватися треба не самому, а максимально залучаючи до цього ішних...

"свідома еволюція людини - особиста справа кожного" - якось так пише Раджниш Ошо (мудрий дядько зі сходу)
і тут я з ним абсолютно згоден .
самовдосконалюватися можна лиш самостійно, а заставити це робити інших - хіба (і найдієвіше) власним прикладом .
тож залучати інших можемо саме будучи виховником
. така моя думка
Okim
Експерт
Експерт

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей