Пропустити

Пластовий закон незвичними фразами

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Пластовий закон незвичними фразами

UNREAD_POST Змій від П'ят 08.05.09 10:54

Поки не знаю, чи знайдуться подібні фрази на всі точки, але почну. І з вашою допомогою сподіватимусь закінчити. Поки до кожної точки є пояснення з пластового порталу, щоб нагадалось. Фрази є підкресленими. Маєш якісь думки на рахунок цього? :D

1. Пластун словний = Один раз даного слова дотримується, незважаючи на перепони.
2. Пластун сумлінний = Кожне діло, за яке добровільно взявся, виконує по змозі якнайліпше.
3. Пластун точний = Дотримується визначених меж початку чи кінця якогось заняття або виконання дорученого завдання.
4. Пластун ощадний = Без потреби і користі не витрачає ні грошей, ні часу, ні енергії. Якщо щось залишається, зберігає на той час, коли буде потрібно.
5. Пластун справедливий = Він без вагання признає і віддає кожному все, що тому належить. У кожному змаганні дотримується засад "чесної гри".
6. Пластун увічливий = Допомагає у добрій справі, якщо є потреба, уступає, кому слід, першість і гарно поводиться з усіма. Його увічливість не повинна робити враження принизливості, бо це суперечить лицарським законам.
7. Пластун братерський і доброзичливий = Почуває себе братом усіх пластунів, а також інших людей. Він не дошкуляє нікому, не кривдить живих істот. Працює у відповідності до своїх сил для добра, скріплення і розвитку власного народу, без сліпої ненависті до загалу членів іншої національної спільноти.
8. Пластун зрівноважений = Не діє ніколи під впливом хвилинних настроїв (гніву, розпачу тощо)

Не виходьте із себе. Хтозна що може статись у період вашої відсутності.

9. Пластун корисний = Займається тим, що приносить чесну і справжню користь собі самому та іншим. Також цінити і шанує працю інших людей. Він визнає значення праці у такій послідовності: праця для розвитку всього людства; праця для власного народу, праця для себе самого.
10. Пластун слухняний пластовій старшині = Слухається пластової старшини згідно із зобов'язуючими правильниками. Після сумлінного виконання наказу, він може висловити критичну думку щодо доцільності цього наказу. Не виконує наказу, який є незгідний з пластовим законом.
11. Пластун пильний = Ніколи не пропускає нагоди навчитися чи довідатися чогось корисного для розвитку свого духу, своєї працездатності. Спостерігає за довколишнім світом і помічає усі дрібні деталі та зміни, що відбуваються у ньому.
12. Пластун дбає про своє здоров'я =(з Життя в Пласті, бо на порталі не так)= Він шанує й плекає його як цінність загалу і як передумову своєї працездатности. Він не вживає ніяких отрут, не віддається ніяким налогам, зокрема не п’є алкогольних напитків і не курить тютюну. Загалом не робить нічого, що могло б підірвати його молоді сили або спиняти їх розвиток. Він підприємлевий, енергійний і вірить у власні сили.
13. Пластун любить красу і дбає про неї = Намагається допомагати красі оточення своїм виглядом, одягом, вчинками, мовою, визнаючи правила доброї поведінки, гарної мови і поширює це знання власним добрим прикладом.
14. Пластун завжди доброї гадки = Не розгублюється і не падає у розпач навіть у найважчих умовах. Завжди спокійний, схильний до веселощів, а у небезпеці - відважний.
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Змій
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1247
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пластовий закон незвичними фразами

UNREAD_POST Pavu4ok від Суб 09.05.09 19:44

Я ще до "Словний" додаю: дбає про чистоту свого мовлення.
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Pavu4ok
Експерт
Експерт

Повідомлення: 547
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Gorob від Пон 11.05.09 11:33

"дбає про чистоту мови" в основному додають до "Любить красу і дбає про неї" ;)
Gorob
Новачок
Новачок

Повідомлення: 15
Ім'я: Тарас
Прізвище: Волянюк
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Pavu4ok від Пон 11.05.09 20:57

Ага.. не уважно прочитав, дякую ))
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Pavu4ok
Експерт
Експерт

Повідомлення: 547
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Gorob від Пон 11.05.09 21:46

Закон не уважно прочитав??? Що його там читати?? Його ж треба знати )))
Gorob
Новачок
Новачок

Повідомлення: 15
Ім'я: Тарас
Прізвище: Волянюк
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Pavu4ok від Вів 12.05.09 16:57

Я про описи Івана.
Pavu4ok