Пропустити

Увага: На Пластовому Форумі з'явився СТУКАЧ

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Увага: На Пластовому Форумі з'явився СТУКАЧ

UNREAD_POST ЛяДик від Нед 22.02.04 17:31

Взагалі, спочатку я хотів назвати тему: "Пластуни - ... МНК?" але побачив, що проблема лежить значно глибше.
Суть полягає в наступному: спочатку зі мною висловив побажання "поговорити" як член МНК один місцевий ОЗОн, потім - голова місцевого МНК (і заступник МНК всеукраїнського), що я мовляв "обсираю" "братню" організацію на Пластовому Форумі.
Звичайно, я пояснив як було насправді, що проти МНК конкретно я не висловлювався. "Наїзди" були на членів МНК-пластунів (конкретно малися на увазі ОЗОни), які плутають 2 організації між собою. В даному випадку лізуть "в чужий монастир зі своїм (МНКівським) статутом".
Але суть проблеми ось в чому: як до членів МНК включно з їхнім заступником організації, які не є пластунами потрапила роздруковка з Пластового Форуму????????????
Відповідь: один дуже поважний пластун "здав", як він гадав, мене (як він гадає свого ворога?) МНК!
Питання до всіх: відгадайте хто?
Відповідь: ні не ОЗОни - члени МНК!!!
Хто тоді??? - Зачеплений "за живе" в іншій темі (Піратство в Пласті) пл.сен. Василь Кузик, ОХ.
Чому я це роблю: щоб Ви, Шановне Товариство, дали оцінку такому вчинку людини, нагородженої Св. Юрієм у бронзі та у сріблі та теперішнього Голови СПС ст. Тернопіль.
Дати людині гідність - це дати їй все! (індіянське прислів'я)
Хау! - Я сказав!
ЛяДик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1489
Ім'я: BолоDuмuр
Прізвище: Оkарuнсьkuй
Курінь: Плем'я Могікани

UNREAD_POST Bagira від Пон 23.02.04 08:16

1. З твого тексту мені незрозуміло - про що мова.
2. Я - також член Молодого Руху. Їхня кімната напроти нашої домівки. Ми є дві дружні організації. Вони в курсі майже усіх їхніх справ, а вони у наших (плани, табори, мандрівки тощо). І ти знаєш, я не можу назвати себе і усіх рівненських пластунів "молодорухівськими холуями"...
3. Те що форум закритий, ще нічого не означає (принаймні для мене), що інформація тут конфедеційна. Я особисто можу підписатися знову під кожним своїм словом на Форумі. І мені не стидно показати роздруківку з Форуму комусь на загал, або хтось би мені показав мої слова. Мені нема чого соромитись, а тобі є... І це сумно...
4. Розвішування ярликів "холуї" - це бридко. В українському народі на твій випадок є гарна приказка - "на злодієві і шапка горить"...
Бувай здоров...
Bagira
Експерт
Експерт

Повідомлення: 722
Звідки: Живу у Рівному - але в станиці Кузнецовськ Рівненської округи
Ім'я: Олександр
Прізвище: Казимірський
Курінь: УПС "Брати Моуглі"

UNREAD_POST Bagira від Пон 23.02.04 08:21

А взагалі то це сумно - українці немилосердно валять насмерть один одного... А жиди з москалями ратиці потирають... Давай, Лядику, давай....
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Сивий від Пон 23.02.04 11:14

Bagira написав:А взагалі то це сумно - українці немилосердно валять насмерть один одного... А жиди з москалями ратиці потирають... Давай, Лядику, давай....

2 Bagira Ну причому тут москалі з жидами. Це рагульска звичка українців - зїзджати на те що у всьому винні вони.

2 Лядик - розкажи в чому проблема - які негативні моменти тієї проблмеми, а також способи виходу із неї. Конкретнішим треба бути.
Гей-Гу
Сивий
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 290
Ім'я: Назар
Прізвище: Сивуляк
Курінь: Лісові Чорти

UNREAD_POST Bagira від Пон 23.02.04 11:24

Друже Назаре, чи не здається тобі, що постійні сварки між українцями - оце правдивий рагулізм!!!

П.С. Здається, що я особисто не підписував ніяких паперів і нікому не обіцяв, що не буду розголошувати того, що є на Форумі...
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Сивий від Пон 23.02.04 11:46

Так сварка це рагулізм, але:

1. Піднята тема не є сваркою.

2. Тема піднімається з якоїсь причини, що в свою чергу послужила длятого конфлітку.

3. Тема піднімаєтся для того, щою внести між її учасника якесь (можливо повне) порузуміння (коли учасники не можуть вирішити самі цей конфлікт).

4. Тема піднімається з метою уникнення в майбутньому цієї ситуації.

А виносити щось з форуму може кожен, але ця інформація як мінімум не має хоч на 1 відсоткок зашкодити Пласту або його учасникам.
На форумі викладаються субєктивні (особисті) думки його учасників з надією донести їх іншим учасникам.

Особиста думка кожного форумчанина може бути донесена іншим (третім людям або організаціям) чиї інтереси тут торкаються, я думаю -тільки зі згодою того учасника.
А інші що думають :?:
Гей-Гу
Сивий
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST Bagira від Пон 23.02.04 12:00

Сивий написав:1. Піднята тема не є сваркою.

Звинуватили Кузика і обізвали "холуєм". Дарма, що не прямо, але слово таке присутнє...
Зі всім рештою майже згідний.
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Bagira від Пон 23.02.04 12:04

Видалено модератором.
...

..... Повторно видалено

... видалено а ешта інформації в приваті...
Модератор.
Востаннє редагувалось Bagira в Вів 24.02.04 17:22, всього редагувалось 1 раз.
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Zavgosp від Пон 23.02.04 23:08

А виносити щось з форуму може кожен, але ця інформація як мінімум не має хоч на 1 відсоткок зашкодити Пласту або його учасникам.

так от, в цьому і вся фішка!!
як на мене, то особиста конфронтація між 2ома особами, не повинна виливатися у поширення цитат у інших організаціях, у даному випадку, якщо то правда, то кузик вчинив банальне западло..
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт

Повідомлення: 520
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST ЛяДик від Вів 24.02.04 11:07

2Bagira:
Уважніше читай повідомлення.
Кузика я холуєм не обзивав.
До всіх:
Обвинувачення проти Кузика і так є, як на мене, дуже поважним.
Суть звинувачення полягає в тому, що роздруковка з Форуму гуляє з "легкої руки" Кузика. Особисто мені розказували люди, яким Кузик давав прочитати роздруковку з Пл. Форуму. І пластуни, і не пластуни. В кінці-кінців роздруковки стали взагалі загально-доступними (все МНК їх перечитало).
Як Ви всі гадаєте: це нормальна ситуація???
І для чого тоді Форум? Нашо на ньому реєструватися, подавати особисту інформацію про себе, якщо добрий дядя Кузик чи хто-небудь інший і так будь-кого ознайомить з роздрукованими матеріалами з Форуму.
ПС Де гарантія, що "закриті" матеріали з Пластового Форуму не відомі уже "компетентним" органам??? Думаю, питання перетворилося на риторичне :thumbdown:
Хау! - Я сказав!
ЛяДик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST shuandr від Вів 24.02.04 17:13

може друг Кузик і не зовсім харашо вчинив, але його справді ніхто не зобов"язував нічого не розголошувати
на таємні теми можна поспілкуватись в чаті ISQ та інших прибамбасах
а форум занадто відкрита фіча щоб тут щось від когось вимагати :D
ARS LONGA - VITA BREVIS
et LEOPOLIS - MAGNUS :D

shuandr
shuandr
Користувач
Користувач

Повідомлення: 149
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шупер
Курінь: Чорноморці

UNREAD_POST Bagira від Вів 24.02.04 17:24

Пропоную, запоки друг Кузик не висловився тут і не пояснив свою позицію (може це ВЗАГАЛІ НЕ ВІН), припинити давати характеристики йому і тим більше обзивати...
Bagira
Експерт
Експерт

Проба на...

UNREAD_POST ЛяДик від Вів 24.02.04 22:46

Bagira написав:Пропоную, запоки друг Кузик не висловився тут і не пояснив свою позицію (може це ВЗАГАЛІ НЕ ВІН), припинити давати характеристики йому і тим більше обзивати...

Взагалі то доказів на користь цієї версії занадто багато і головно від пластунів-МНКівців та інших свідків...
Прнаймні для себе я висновки зробив.
Якщо Вам не хочеться влізати в цю конкретно ситуацію, прошу абстрагуватися від неї і висловитися по суті.
Як Ви ставитеся до самого такого чи подібного факту?
Хау! - Я сказав!
ЛяДик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Bagira від Сер 25.02.04 10:20

Не буду робити ніяких висновків, запоки сам друг Кузик не пояснить...
Хоча ще раз повторюся, особисто я ніяких обіцянок нікомуне давав,що не буду розголошувати щось із Форуму. Та, зрештою, що із цього Форуму тут є таємного?.... Це ж не форум співробітників СБУ...
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST shuandr від Сер 25.02.04 10:29

я вважаю так:
якщо форум вважаться внутрішньопластовим, і зареєстровані на ньому пластуни дотримуються правил чесної гри, то виносити наші внутрішні розбірки на розгляд інших, навіть дружніх, організацій зовсім не гарно

можу сказати другу Кузику своє фе
ARS LONGA - VITA BREVIS
et LEOPOLIS - MAGNUS :D

shuandr
shuandr
Користувач
Користувач

Повідомлення: 149
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шупер
Курінь: Чорноморці

UNREAD_POST Lolik від Сер 25.02.04 18:16

Підтримую shuandr стосовно певного нерозголошення. Я от задумався: може, варто в правила додати щось на кшталт "учасники зобов'язуються не розповсюджувати повідомлень, розташованих в закритих форумах"? Хоча сам щось не зовсім підтримую свою ідею... :eusa_think: Але щось в тому є. Якщо ми створили закриті форуми для пластунів - давайте не ділитись інфою зі сторонніми.

В Пласті є глобальніша проблема. Поміж усіх нас гуляє інформація стосовно нашої виховної методи і ще багато чого, яке вартує щонайменше часу, вкладеного в розробку цієї інформації. І багато хто зі сторонніх хотів би володіти такою інфою. Проте, на жаль, гарантій нерозповсюдження ніхто не має.

І ще. Йде робота по розташуванню цих матеріалів в онлайн-бібліотеці з доступом по паролях. Тепер я думаю, чи варто таке робити, адже відповідальність частково ляже і на мене :eusa_think:
Lolik
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2071
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Сивий від Сер 25.02.04 18:38

Щодо розміщення матеріалів, Льоліку то тут проблем я не бачу.
Ця інформація щодо виховної методи, ми все одно не приховаєм.

Ця методика, в тому числі така, яка завжди застосовувалась і в нашому курені, все одно піде назовні.
Шляхи такі:
Відходять пластуни від пластового життя.
Створення клонів нашої організації.
Створення подібних організацій.
Видання книжок з цієїю методикою.
Використання пластового досвіду в написанні наукових праць, романів, статтей.

Добре це чи погано - напевно більше добре: всім пластунам від того буде користь. А інших організацій нам боятись нема чого - в них або зовсім нема ідеї, або є інакша ідея- отже і методика буде інша.
Гей-Гу
Сивий
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST Поручик від Нед 29.02.04 20:50

Лядику! На мою думку треба бути розумнішим і не звертати уваги на такі провокативні інценденти! Я погоджуюся, що дана ситуація є прикрою і неприємною, але не думаю, що на цьому треба зациклюватися. Краще давай надаємо по мордам неприємним особам :wink:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2274
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Bagira від Пон 01.03.04 09:05

Лядику, а давай розкажи, що саме тобі показали у тих роздруківках з Форуму. Які твої слова і як саме ти висловлювався супроти МНК? Мені не хочеться лазити по Форуму, відшуковуючи це, бо нема часу... Пліз...
Bagira
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Сивий від Пон 01.03.04 11:23

Шановні диспутанти цієї теми - тема закривається в звязку з безперспективністю і неконстуктивністю.
Всі претензії щодо закриття цієї теми адресуйте будь - ласка в міжнародний суд в м.Кабул, Афганістан.
Гей-Гу
Сивий
Дописувач
Дописувач

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей