Пропустити

Музала кричить: "Тримайте злодія!"

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST mudry від Сер 08.02.06 00:40

Lolik написав:
Zavgosp написав:панове, зберігайте адекватність!
не спілкуйтеся з арпадом..

ріспект... ще згадайте всіх, хто на відкритті ЮМПЗ був, і повигадуйте

мені наприклад дуже памятається візит Мирона Янківа
до сих пір як переглядаю фотки зЮМПЗ мимоволі усміхаюсь
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2210
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST МзС від Сер 08.02.06 14:16

Не знаю, мо я ше маленький і не всьо розумію, але чи тільки мені здається, що дехто (назвімо його А****) обвинувачує постійно всіх і у всьому, коли йому пояснюєш (роз'яснєш) щось стосовно одного із його звинувачень, він знаходить (вигадує) іншу тему (подію), щоб когось покритикувати,тобто вміло з'їзджає. В той же самий час, якщо йдеть про його дії, або ж про дії його однокурінців, він стверджує, що все нормально.
Скажімо про мене говорилось, що я обгрунтовую потребу політичної діяльності Пласту і пластунів(хоча таки не було конкретного прикладу); вибач, але здається твій однокурінець (назвімо його С**) своїми діями теж це робить, чи робив ти йому такі ж закиди, як мені???!! Хлопці у Франеку носять агітки на підтримку С**, ну і ???!!!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Льова від Сер 08.02.06 14:57

От переможе Писарчук і пошиє нам всім нові шапочки,
бо однострої від Буняка-Юзича вже зносилися!!!
Льова
Льова
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 259
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський

UNREAD_POST arpad від Сер 08.02.06 19:37

МзС - насмішив :) Перечитай всі теми від початку створення форуму, і ти побачиш, якого рівня аргументи тут фігурують і хто кого постійно звинувачує і до речі, в більшості випадків - безпідставно, а в решті випадків так само можна звинувачувати себе...

Свистові - святих людей нема, навіть станичний Львова не святий ;)

Льові - в тебе буйна фантазія :eusa_clap:
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1241
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Swyst від Сер 08.02.06 23:30

arpad написав: Свистові - святих людей нема, навіть станичний Львова не святий ;)

Так я не заперечую, просто звинувачувати інших, не визнаю і не вибачившись за свої гріхи . . . як мінімум пішло :?
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Swyst
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1022
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST mudry від Чет 09.02.06 00:18

А можна я буду агітувати за Світлану Кусьпись? Вона принаймні у своїй кампанії правду говорить "Я - жінка"

http://otar.livejournal.com/197962.html?style=mine
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
mudry
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2210
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST arpad від Чет 09.02.06 08:16

Swyst написав:Так я не заперечую, просто звинувачувати інших, не визнаю і не вибачившись за свої гріхи . . . як мінімум пішло :?

Свисте, це перед євреями треба постійно вибачатися, а в нас достатньо одного разу. Ти підписав відкрите звернення до ОЗО, ти отримав відповідь, в якій були і вибачення за наші деякі дії. Постійно нагадувати за те, що вже закрито - не менш пішло, нє? ;)
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Swyst від Чет 09.02.06 09:31

arpad написав: Свисте, це перед євреями треба постійно вибачатися, а в нас достатньо одного разу. Ти підписав відкрите звернення до ОЗО, ти отримав відповідь, в якій були і вибачення за наші деякі дії. Постійно нагадувати за те, що вже закрито - не менш пішло, нє? ;)

Е ні, зустріч - була, але щодо неї можна прочитати в іншій гілці форуму, і там не було фактично жодного слова вибачення, була вкрай "гнучка" обіцянка більше не провокувати конфліктів . . .

Вибач Арпаде, але якщо ми знову повертаємось до витоків, то нема сенсу далі про щось говорити по цій темі . . .

Думаю дописувачі та читачі цієї теми давно визначились зі своєю точкою зору, і нажаль ця дискусія як і 10 інших за участі А... ні до чого конструктивного не довела.
Swyst
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від Чет 09.02.06 10:41

Swyst написав:Думаю дописувачі та читачі цієї теми давно визначились зі своєю точкою зору, і нажаль ця дискусія як і 10 інших за участі А... ні до чого конструктивного не довела.

На форумі було і до моєї появи купа "конструктивних" обговорень, і зараз є купа "конструктивних" тем, які ведуться без мене.

Натомість можу ствердити, що офіційних вибачень за постійні наїзди, переважно безпідставні, часто образливі, ні я, ні мої друзі не отримали, хоча б вони мали бути. Бог суддя...

Не чув я і вибачень від організаторів і керівників т.зв. Пластового центру за втягнування Пласту в політичну боротьбу, агітацію за кандидата і т.д.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Чет 09.02.06 12:52

Дуже тішусь, що насмішив. Посмійся гарно, то кажуть життя продовжує.
Мені згідно твоєї поради перечитати всі назви тем, чи заглиблюватись і в їх суть??!!
Я так розумію, що ти (доволі грубо) натякаєш, на те, що всі постійно і безпідставно наїзджають на озонів, але сам говориш про їх нібито вибаченя, отож звідси логічний висновок: значить закиди (наїзди) не були безпідставними, а й справді деякі дії деяких членів куреня не відповідали (невідповідають?!) законам (зокрема пластовим і моральним).
Я помітив в тобі, ще одну гарну (чи нє?!!) рису, ти вміло пропускаєш повз вуха (очі) частину питань, які тобі ставлять. Просто їх не помічаєш. Ти напевне юрист, якщо ні, раджу спробувати себе в цій ролі!!!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST arpad від Чет 09.02.06 13:46

Мзс - більшість закидів - безпідставні, за те, що мало підстави, ми вибачилися.

І я на це не натякаю, я про це постійно говорю - щоб закидати ОЗО якісь претензії, треба самим не робити того ж :eusa_naughty:

Якщо на якісь із твоїх питань я не відповів, то тільки тому, що вже про це писав раніше. то неодноразово. Читай форум, ґоу! :D
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від Чет 09.02.06 17:35

arpad написав:Мзс - більшість закидів - безпідставні, за те, що мало підстави, ми вибачилися.
Володимире, не хочу псувати тему, але щось я не пригадую вибачень зі сторони ОЗО в жодній з тем, ані в відповіді вашого Комтура. Якщо вибачення дійсно були... прошу процитуй їх нижче.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Повідомлення: 2274
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST arpad від Чет 09.02.06 23:08

Поручику, сама поява відповідей, в якій визнаються наші помилки, багато про що говорить. Я ж сам неодноразово вибачався - якщо щось було не так...

А щодо псування теми - я був противником її створення...
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Swyst від П'ят 10.02.06 00:13

arpad написав:Поручику, сама поява відповідей, в якій визнаються наші помилки, багато про що говорить. Я ж сам неодноразово вибачався - якщо щось було не так...

поява відповідей та вмзнання помилок, це ще не вибачення (так подумалось) :eusa_drool:

думаю набагато змістовніше було б , якби вибачались ті хто зробив помилки, а не той, кого назначив Великий Комтур :eusa_wall:
Swyst
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від П'ят 10.02.06 11:47

Свисте, я згоден. Але тоді звертатися треба індивідуально, а не до куреня...

А стосовно "кого визначив комтур" - це ти даремне. В нас повна демократія. Документи погоджуються проводом куреня, а підпис комтура є остаточним і свідчить про те, що документ офіційний. Провід і комтура обирають курінні збори - все за правильником УСП. Це в інших куренях курінний пише собі що хоче, нікого не питаючи... :eusa_dance:
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від П'ят 10.02.06 12:05

arpad написав:Поручику, сама поява відповідей, в якій визнаються наші помилки, багато про що говорить. Я ж сам неодноразово вибачався - якщо щось було не так...
Володимире, з твоїх слів виходить, що вибачень не було. Те що ти вибачався не в рахунок, оскільки, за словами Чуприка, тебе ніхто не уповноважував говорити від імені куреня. Твої вибачення, говорять лише на твою користь, однак не на користь куреня. Загалом твоя фраза може бути розтлумачена, як - "нашим вибаченням є те що ми спустилися поговорити з вами".
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від П'ят 10.02.06 12:24

Ну, так в нас демократія :D В мене бути чіткі повноваження, я за їх межі не виходив, але то інша справа :eusa_hand:

Публічно визнати свої помилки - це не "спуститися", погодься...

А от Академік, наприклад, міг би вибачитися за те, що розсилав через гутірку купу брехливої і перекрученої інформації, включно з пісаніями анонімного Ростислава Піскуна...
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від П'ят 10.02.06 12:42

arpad написав:Мзс - більшість закидів - безпідставні, за те, що мало підстави, ми вибачилися...
Якщо на якісь із твоїх питань я не відповів, то тільки тому, що вже про це писав раніше. то неодноразово. Читай форум, ґоу! :D

Ти я бачу мене образити хочеш, добре, добре... Я ж насправді МзС, саме таке написання є вірним. Більшість - не всі. Як я розумію вибачаються переважно не ми, а ти, але якщо у вас так заведено, нехай. Я б з тобою не погодився, що на всі мої питання (хоча йдеться не лише про мене) ти відповів і порадив би тобі перечитати форум, але... ти порадив мені це перший, такшо від сьогодні Форум - моя настільна книга, я засинатиму з монітором в руках ... або кластиму його під подушку!!!
Ти ніде не писав про те, чи не хочеш стати юристом!! :)
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST arpad від П'ят 10.02.06 14:09

Вибач за неправильне написання ніка - це не навмисне, друкарська помилка (є ще вираз "друкарський чортик" - але боюся, такі слова від мене можуть бути потрактовані неоднозначно :) )

Якщо я стану юристом, то обскачу Академіка за багатопрофільністю, він буде ображатися і придумає зі стелі ще з десяток нових наїздів на ОЗО :D

А хто такі "ми", хто не вибачається? Якщо я в чомусь помилився, я готовий вибачитися. Натомість я неодноразово ловив на свідомих помилках і перекрученнях багатьох друзів, але тільки одиниці це визнали і вибачилися.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від П'ят 10.02.06 14:19

МзС написав:такшо від сьогодні Форум - моя настільна книга, я засинатиму з монітором в руках ... або кластиму його під подушку!!!
Ти ніде не писав про те, чи не хочеш стати юристом!! :)

Професор Ф.Ф.Преображенскій із Булгаківського "Собачого серця" не радив перед обідом читати радянські газети, бо зіпсується апетит. Ти ризикуєш нормальним сном!!!
Вы знаете, я произвел 30 наблюдений у себя в клинике. И что же вы думаете? Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать "Правду", - теряли
в весе... Мало этого. Пониженные коленные рефлексы, скверный аппетит, угнетенное состояние духа.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST МзС від Чет 16.02.06 14:41

А я от думаю, чого вже 3 деь я так погано їм, це все через те, що я перечитався форуму(це навіть гірше за радянські газети), Преображенський про форум нічог не писав, та він напевне про нього і не знав. Але ти визначся, бо я до твоїх порад дослухаюсь :!: , то ти кажеш читай, то не читай, жах!!!
А юристом ти таки стань, в тебе це виходить непогано, а тобі за це щей платитимуть!!! :D
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST arpad від П'ят 17.02.06 08:21

Читай, читай :D Але дозовано!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від П'ят 17.02.06 12:00

Володимире, а відповіді на моє питання я так і не отримав. Мені далі її відповідь чекати чи як?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

UNREAD_POST arpad від П'ят 17.02.06 13:34

Поручику, не ускладнюй. Ми свої помилки визнаємо, намагаємося їх виправляти і виправляємо. А непомильних людей не буває. За те, що мало підстави для вибачення, ми вибачилися.
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт

UNREAD_POST Поручик від П'ят 17.02.06 19:21

Володю, я нічого не ускладнюю :eusa_naughty: я просто прошу - "вкажи де твій курінь вибачився". Хіба це складно, якщо курінь вибачився дати зсилку? Написати, що мовляв Поручику зайди ось туди й туди і там написано, що курінь ОЗО вибачається. Хіба це сильно ускладнює?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт і суспільство