Пропустити

Стефанович: Реальний скаутський рух в Україні - в "тіні

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST mykola muzala від Вів 11.12.07 23:22

400 тисяч у них і 15 тисяч у Пласту (тепер ви погодились на число 5 тисяч). Різниця у 30 разів! А піар, навпаки, у вас у 30 разів більший


Львівська область .... чисельність населення — 2728,6 тис. чоловік (5,4% населення України)... Тобто від 400 тис. в Львівській області пропорційно мало б бути 5,4%, або хоча б 2%. Десь 21000 або хоча б 8000 членів. Якщо записати пару шкіл учнів, то десь так і буде виглядати чисельність, але роботи від цього не побільшає. Я знаю рівень цієї організації у Львові - я дуже здивуюсь, якщо там хоча б 100 людей, а реально 20-30 "близьких знайомих". Десь такий ж результат буде і в інших регіонах. Тому 400 тис. не просто надута цифра - це фантастична цифра. Та ще й зважаючи на практично повну відсутність інформацію про діяльність організації. Якщо впродовж 2 тижнів відсутня будь-яка інформація про діяльність організації, то це великий удар по думці громадськості про цю організацію та її дільність - про ФДО я не чув нічого за багато років (пару разів на нарадах з владою зустрічався), тому й не дивно, що про неї ніхто не знає. Навіть з тих 400 тис. я думаю більшість також не знаю про існування такої організації. З приводу ж ПіаРу Пласту, то загальновідомим є той факт, що ПіаР не варто робити з нічого - дуже скоро ця мильну бульбашка лопне і це завдасть шкоди організації. Для нормального ПіаРу (не реклами) потрібна діяльність - весь ПіаР Пласту побудований на діяльності. Частину того, що про нас пишуть, є в розділі Пласт в ЗМІ...

Стосовно порушень правил, то очевидно, що у Пласта поінформованості, що роблять окремі групи пластунів, немає. Ви в одній організації і не знаєте, як ходять на Монблан в негоду... Читайте хоч журнал Карпати.
достатньо непогано, доречі, поінформовані, та й, без перших трьох номерів, підбірка Карпат в мене є... Це без сумніву не єдине джерело інформації про діяльність пластунів (за Вашими словами ми ніби й невелика організація, але нічого один про іншого не знаємо). Проте на Монблан, як і Ельбрус, діти не ходять - ходять старші.

Критика моїх синів. Старший Захар (25 років) є керівником мого Київського осередку ДАР і керівником МГО "Федерація сноубордингу та скі-туру України". Кандидат у майстри спорту зі сноубордингу та фрістайлу (могул). В альпінізмі ходив на четвірки, перший, хто з"їхав зі східної вершини Ельбруса на борді (в 16 років). Також координує Спілку ДГО Києва. Менший - Максим (сьогодні 20 років). Майстер спорту зі сноубордингу. Член молодіжної та основної збірних України. На дозвіллі тричі спускався з Ельбруса на борді, має 16 категорійних сходжень на Кавказі (до 3А). На громадських засадах тренує дітей у Міжгірському районі. Мішка Панець з Подобовця - другий на молодіжній першості України, КМС. Мені за своїх хлопців не соромно.
тепер маю за кого вболівати на Олімпійських іграх, якщо вони ще й активні в громадському русі (чи то дитячому), то тимм більше вболівати...

Саме такі, як вони, і тягнуть всю роботу в наших громадських організаціях.
і Пласті такі ж самі тягнуть працю...

Пласт - різновид скаутського руху. І інші ДГО - теж
від початку створення Пласту в 1911 році, говорилось про те, що Пласт - український різновид англійського скавтінгу, такий як харцери - польського, пфафіндери - німецького, юнаки - чеського і т.д. Проте не всі дитячі організації визнають себе скаутськими, та й не можна просто так назвати себе скатуською організаціює, якщо в основі роботи організації немає скаутських засад виховання. Це не свідчить про те, що пластуни проти існування інших скаутських організацій - в Україні скаутських організацій багато і може бути ще більше, і чим більше буде, тим краще буде для дітей, які можуть до них належати. Проте Пласт очевидно буде проти існування організацій, які називаючись скаутськими, тільки дискредитують скаутський рух (це не про ДАР заввага) - і таких ми маємо достатньо.
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Стефанович від Вів 11.12.07 23:55

Визнаю, визнаю, визнаю. Таки дійсно мало знаю про пластове пішохідне мандрівництво. Ніколи не ставив перед собою задачу глибоко це вивчати. Ото мелькне щось в пресі, чи то рятувальники ввечері в колибі розкажуть щось... Ото і всі знання. Але вони врізаються в пам"ять назавжди. От, наприклад, писали таке: пішли 120 пластунів трьома групами на Говерлу. І заблудились. Одну групу рятувальники знайшли на Драгобраті... Чи я щось переплутав, чи редакція?... Я людина старого консервативного мислення. Тому таке просте запитання. Вибачте, якщо воно не коректне. В яких МКК випускаються ваші групи в походи? Чи можна десь побачити маршрутні листи? Хоч якісь посвідчення інструкторів пішохідного мандрівництва. Де проходили навчання, ким видані посвідчення? Так нелюбиме мною Міністерство освіти вимагає від керівників груп, до складу яких входять діти, посвідчення інструктора шкільного туризму. Воно у ваших провідників, гідів, організаторів чи як би вони не називались, є? Це так, для власного інтересу, щоб знати на майбутнє, з ким маємо співпрацювати в горах Карпатах. Хоч Карпати - це не зовсім пішохідне мандрівництво. Особливо зимою. Пам"ятаєте Триліса на Боржаві?
Особливу радість доставило розуміння, що альпінізмом займатись з юнацтвом небезпечно. Таки так. Навіть для дорослих. Тим паче, що смертність у цій справі в Україні виросла у 60 разів у порівнянні зі старими часами.
Малих дітей ми ведемо на Ельбрус лише з їхніми батьками. 15-16 років за правилами можна без батьків але з інструктором, який рік готував їх до сходження. І це має бути інструктор з альпінізму (з посвідченням). Сходження дітей на зимові вершини Карпат - окрема тема. Більшість маршрутів взимку категорійні (1Б-2Б), тому підхід має бути, як у великому альпінізмі. Пласт цього дотримується? Бо я не знаю точно і не хочу наговорювати зря. Так, лише дещо бачив...
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Стефанович від Сер 12.12.07 00:11

Що до Олімпіади, то наші ігри - в Сочі у 2014 році. За статистикою не буває призерів Олімпійських ігор в слаломних дисциплінах молодше 26 років. А разом ми будемо вболівати за Пеняка Йосипа з Ужгорода (Чемпіон України). Він вже Майстер спорту міжнародного класу, вигравав Кубок Європи, але в Турін ліцензію не здобув. Це не так просто. Бажаємо йому попасти у Ванкувер в 2010... Іншим - 7 років каторжної праці. А молодіжна "Федерація сноубордингу..." для цього якраз і створена.
Так що, пластуни, ставайте на сноуборди! Нафіг той Монблан.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Scalpel від Сер 12.12.07 02:21

Стефанович написав:...Нафіг той Монблан.

Кожному своє... :)
Серед пластунів прихильники багатьох видів спорту, є і завзяті сноубордисти.
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Чуприк від Сер 12.12.07 09:45

Про туризм - всі мандрівки не віхідного дня реєструються в МКК в обовязковому поярдку. Перші не реєструються бо їх дуже багато і вони для дітей 11-13 років, яких в організації чи не найбільше - просто МКК західних областей не запрограмовані на таку пропускну здатність.
Змагання з пішохідного мандрівництва Стежками героїв, проходить за підтримки Федерації з кінця 90-х. Всі хто проходить і хзахищає маршрут в МКК отримують відповідні кваліфікації, погоджені державою. Тому інструктори в Пласті мають всю необхідну, встановлену державою документацію для проведення мандрівок. Подібна ситуація у сфері водного мандрівництва.
Щодо заблукалої групи та можлививх нещасних випадків. У наших сусідів поляків при тому що в них питання дохвільної системи в туризмі троха гостріше стоїть але й туризм масовіший значно більший відсоток нещасниїх випадків. І питання тут не в кваліфікаціях - а в кількості мандруючих. Тому дуже добре що нас вісх Бог милував.

До чого тут скаутінг? Мо просто визнати що ДГО є різні - туристичні, екологічні, виховні. А окремо скаутські з чітко визначеною специфікою, яку ми нажаль, не можемо добитися від пана Олександра.

В нас дуже багато спільного, особливо у сфері проблем. Тому не варто розбратом їх поглиблювати. Хочете скористатися нашим піаром (ви б знали скільки наші члени поту й сил потратили щоб його поставити на належний рівень) - ласкаво просимо на наші акції, або запрошуйте нас на ваші. Ми обов'язково в прес-релізах і фактлистах згадаємо, що в нас були друзі з ДАРу.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник від Сер 12.12.07 11:44

Судячи з усього, пан Стефанович не задумуючись може назвати інших "хамлом з підворотні", а от вибачитися за свою некоректність - це вже зась!
Видно раднику міністра вибачатися статус не дозволяє.

Не знаю які спортивні риси прививають дітям в його організації, але про моральні можна робити висновки.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Стефанович від Сер 12.12.07 18:12

О-го-го!
Польща...
А як вам Німеччина? З її Альпенфераімом (штабквартира в Мюнхені) чисельністю одних лише дітей 147 тисяч? І дорослих понад 600 тисяч?
У нас реально в Федерації альпінізму і однієї тисячі не набереться. А гине наших альпіністів-туристів більше, ніж в Німеччині.
Сурова статистика.
Порядку у нас нема! І нікому він не потрібен. 300 доларів - и Кавказ у наших ног!
А маршрутні листи хотілось би подивитись. Особливо категорійні. Якщо у вас ведеться облік, і якщо він у Києві. А стосовно дитячих походів вихідного дня, то я не просто так запитав про посвідчення інструктора шкільного туризму. Ця проблема актуальна у всіх ДГО. Інших державних документів, які хоч якось регламентували б роботу з дітьми, нема. МКК - не державна організація і вона лише дає добро на той чи інший похід. І перевіряє наявність документів, які дають право вести когось кудись.
Якщо в справу втручається прокурор (ну, бувають такі батьки, які після аварій звертаються до них), то він першим ділом визначає, чи мав право цей Вася, Гриша, Саша вести дітей у похід. Будь якої категорії чи протяжності. Більше року веде "роз"яснювальну" роботу в прокуратурі один ну дуже великий "спеціаліст" з турклубу "Арсенал". Якщо пам"ятаєте, то у нього на Ельбрусі минулим літом полетіли 5 студентів. Ще депутат Верховної Ради О.Герасим"юк цю тему мусолила на 1+1.
Тому я писав вище, що бажаю деяким вашим молодим мандрівникам подовше прожити, бо дилітантам хоч і везе, але не завжди.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Стефанович від Сер 12.12.07 18:33

Да, тут ще потрібно пояснити, чому я це все копаю. Не так важливо, хто скаути, а хто юні альпіністи чи піонери.
Задача в іншому. Якщо ми самі (керівники ДГО, МГО і Пласту) не напишемо кучу бумаг, інструкцій, методик про те, як нам можна/потрібно водити дітей у походи, на природу, то за нас це зроблять "спеціалісти" з Департаменту усиновлення та захисту прав дитини. Бо держава дає нам на це гроші, то має вимагати строгої відповідальності від нас, щоб вона, ця відповідальність, випадково не впала на чиновника з Департаменту молодіжної політики. Кабы чего не вышло. Старе, як світ. Вже лунають перші дзвіночки: а у вас є дозвіл, ліцензія, право... Поки нічого не трапилось, то і не вимагають категорично, але все може бути. Тому ми самі повинні встановити собі правила (затвердивши їх державою) і виконувати. І до нас буде менше питань.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Wanderlust від Сер 12.12.07 20:11

Стефанович написав:...
Не погано було б довідково повідомити, скільки років Юхновський був у КПСС (і що він там обіймав) і скільки в Пласті.
А от двоюрідні брати мого батька Женя та Андрій не були в КПСС. І оце нещодавно довідався, що закопані вони у дворі моєї школи в Олиці, як бандити ще в 53-му. За Ватутіна...
Так що не пластом єдиним...


Або я чогось не розумію, або не знаю. Ватутін був в Пласті? Чи Ви вбачаєте якийсь інший взаємозв'язок між ним і цією організацією, якої в СРСР не існувало? :eusa_think: :eusa_think: :eusa_think:

До речі, Ватутін загинув у 1944. Чи ми говоримо про різних людей? Я про того, що генералом був :)
Краєм світу уночі,
При Господній, при свічі
Хтось бреде собі самотньо
Із янголом на плечі
----------------------------------
Придивися сюди уважніше.
Ти бачиш прихований зміст?
От і я не бачу.
Аватар користувача
Wanderlust
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 390
З нами з: Чет 29.01.04 08:50
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Боровий
Курінь: Орден Хрестоносців
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Стефанович від Чет 13.12.07 10:25

Не уважно читаєте, хлопці. Ви відіслали мене, де є перелік визначних пластунів всіх поколінь. Я не полінувався і прочитав. Дійсно, там багато відомих прізвищ. Героїв. Але є і дуже сумнівні. Для прикладу назвав двох, з якими багато спілкувався особисто. Та ж Вжесневська. Не буду детально розписувати, в чому її роль для українських дітей негативна, бо обо"язково знайдеться прапорщик, який буде мене звинувачувати у всіх гріхах. Але то класичний приклад, як нас використовують американці.
А що до Ватутіна, то він дійсно не був у Пласті. І хто знає його роль у війні, то і не повинен задавати подібне запитання. Звісно, якщо це люди не совєцкой чи комуністичної закалки. Його війська воювали проти УПА.
І іменно бійці УПА, а не німці, обстріляли його машину і поранили. А помер він уже в Києві, в госпіталі. Пам"ятник біля Верховної Ради, правда, стоіть іменно Ватутіну, а не воїнам УПА, які воювали проти фронту Ватутіна, а потім проти НКВД.
Це я до того, що не лише члени Пласту мають ким і чим гордитись.
І багаторічна належність людини до КПСС, як на мене, не є предметом гордості. Особливо у національно-патріотичних молодіжних організаціях. Хоча, Пласт не молодіжна, вона скаутська...
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Чуприк від Чет 13.12.07 10:40

Ура-а-а!!! Нас визнали!!! Нарешті ми почули те, з чого починала дискусія - скаутські орагнізації вони не є суто дитячими і не є суто молодіжними. Вони скаутські зі своєю специфікою. А через недосконалість законодавства (у багатьох країнах МГО та ДГО мають ще поділ за напрямками прописаний у відповідних законах) ми мусимо реєструватися як МГО. Але суть це не змінює - скуатська система є іншою. Тому вважаю, що пан Олександр визнав необгрунтованість апелювання до того що весь дитячий рух є скаутським.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник від Чет 13.12.07 11:43

Стефанович написав:А верх всьому - Юхновський! Не погано було б довідково повідомити, скільки років Юхновський був у КПСС (і що він там обіймав) і скільки в Пласті.


Шановний пане Стефанович.
Серед пластунів є і не так вже мало колишніх членів КПСС. Чому так - подумайте самі. Їхнє колишнє членство в КПСС не є "предметом гордості" і без потреби не згадується. Разом з тим це не є таємницею, як і не є "предметом", якого потрібно соромитися. Ми оцінюємо своїх друзів не по факту колишньої приналежності до КПСС чи ще чогось, а по їх справах в Пласті і поза Пластом.

Те ж стосується і тих людей, яким ми надаємо титул "почесний пластун". Нам нічого не відомо про "злочинну, антиукраїнську" діяльність Юхновського в період СССР та членства його в КПСС. Проте нам добре відома державницька діяльність Юхновського у 90-ті роки та конкретно діяльність по відродженню Пласту в Україні.
Ми пишаємося тим, що ця людина є почесним пластуном.

P. S. Невеликий сюжет для роздумів. У 2000 році мене познайомили з колишнім дивізійником, нині громадянином Аргентини, причому попередньо повідомили, що він дуже хоче познайомитися з офіцером Збройних Сил України. Коли нас представили один одному, я був вражений тим, з якою щирою радістю цей дуже літній чоловік, багатолітній член проводу ОУН (м), обійняв мене, як старого друга. Під кінець розмови я все ж запитав чому так, адже я колишній радянський офіцер і, відповідно, колишній комуніст. На що він відповів, що не важливе минуле (звісно, якщо у ньому не було антиукраїнської діяльності), а важливе сучасне. "Той досвід, який Ви набули в роки служби в РА, тепер служить Україні, так само, як досвід який ми колись набували від німців, також потім пригодився в нашій боротьбі в УПА. І я радий вітати офіцера ЗСУ, який носить на своєму кашкеті той самий тризуб, під яким ми йшли у бій за волю України!"
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Стефанович від П'ят 14.12.07 00:08

Шановні полковники і не тільки!
А як бути з загальноприйнятим "Хто не пам"ятає минулого, не годен майбутнього?" Чехія одразу навела порядок з бувшими комуністами. Чітко сказали, де їх не повинно бути. І половина українців працюють в Чехії, заробляють гарні гроші. А чехи в Україну не їдуть на роботу. Звичайно, справа не лише в ставленні до комуністів, але це зіграло не останню роль. І будьте чесні перед самими собою - ви читали Павличка, Яворівського? Маю на увазі не те, шо вони пишуть і говорять зараз, а тоді, коли мене у школі заставляли вчити вірші Героя України Павличка. Почитайте. І поясніть мені, чому Павличко Герой України, а Ліна Костенко - ні. Чи Ющенко не знає Ліну Костенко?
Юхновський працював віце-прем"єром. За патріотизм взяли? Чи по старій пам"яті, як партійного функціонера? І що він ще зробив корисного, окрім підтримки Пласту? А його щире негодування з наявності в Україні різноманітних молодіжних організацій? Звісно, він вам хороший, бо сказав - всі у Пласт! А на моє запитання, куди подіти ДГО, не знав що і сказати...
Не обов"язково було вести, як ви кажете "злочинну, антиукраїнську" діяльність. Але система існувала, ламала стусів, лук"яненків, горинів... І трималась вона на рядових членах КПСС, які щиро хотіли бляху на перекриття хати, орден, підвищення по службі. Деякі навіть страшно хотіли виконати свій інтернаціональний обов"язок. Чомусь за 5 тисяч кілометрів від свого дому в чужій нам країні. А повернулись у 15 000 трунах. Під "чутким и мудрым руководством КПСС". Це нам треба?
Нам це забути? Дійсно, мій особистий вплив на дітей моєї організації великий. Я можу не лише завести дітей на Ельбрус. Але я хочу, щоб всі внуки мали могилу діда (бо я не маю), тому треба називати все своїми іменами. І не робити кумирів з хамелеонів.
Спокійної ночі. Слава КПСС!
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Vus від П'ят 14.12.07 07:59

Отакої.
Починали з обговорення скаутського руху в Україні, а добалакались до політики.

Шановний Стефанович! Прочитавши про Вашу діяльність, як на мене, було б доцільніше НАМ (і нам і вам :) ) більш активно співпрацювати для проведення спільних проектів. Сподіваюсь спільна робота дасть багато перш за все дітям.

І було б цікаво почути Вашу думку щодо можливості такої співпраці.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Стефанович від П'ят 14.12.07 10:08

Що до співпраці.
Мене фізично не вистачає на всі заходи Дитячого альпійського руху. Тому затівати зараз щось нове спільно з іншими - не потягну. Для мене найактуальніше (чи саме актуальне, не знаю, як таки вірно) це переконати Міністерство, що заходи Федерації сноубордингу варті більшої підтримки, ніж 30 тисяч, які вони дали в цьому році. Одна дитяча спортивна школа в Подобовці вимагає до 50 тисяч.
А спільно дійсно є що робити. Давайте створювати робочу групу з написання Інструкції, (положення, правил) про проведення заходів туристичного спрямування за участі дітей. Щоб Міністерство молоді затвердило і нам воно ж не викручувало руки. Бо навіть Рахунковій Палаті оце в час перевірки не зрозуміло, як ми годуємо людей у горах, де немає кафе, столових. Все це потрібно толково розписати, бо кожен раз доказувати, що ми не злодії і на Кавказі за безготівкові українські гривні важко прогодуватись.
Це більш актуально, ніж піднятись на Новий рік на Говерлу.
У Пласта, думаю, теж є питання, як вірно все оформляти. Бо бюджетні гроші вимагають строгого контролю, а наша діяльність не така, як у багатьох МГО, коли вони перерахували гроші на якусь базу відпочинку і проговорили (пропили, протанцювали тощо) три дні за здоровий спосіб життя. До речі, читайте звіти на сайті міністерства. Ну, дуже цікаво! Особливо коли знаєш, скільки на що було виділено грошей.

Так що чекаю пропозицій по написанню Інструкції. Це реальна спільна робота. Залучити можна також той же "Компас".

А стосовно обговорення скаутського руху, то це була цілком ваша ідея. Мені просто сказали знайомі, що мене вже і на сайті пласту...

І ще зараз спільна проблема - хто будуть заступники нового мінстра, хто буде директором департаменту молоді. Як буде формуватись конкурсна коміся. Чи знову Павленко віддасть всі гроші молоді Хомутинника, чи трохи згадає і тих, хто мерз на Майдані і з прапором Нашої України ходив по горах...
До речі, Юрій Олексійович ще не почесний пластун?
Бо в альпійський рух він якось не вписується.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Полковник від П'ят 14.12.07 15:36

Успіхів, шановний пане Стефановичу.
Цілком щиро.
Незважаючи на все написане вище.

Але, якщо йдеться не про "а поговоріть", а про реальну співпрацю, то не на форумі це вирішується.
Координати КПС Пласту є на цьому сайті.
Ще раз успіхів.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Стефанович від П'ят 14.12.07 17:23

Пане Полковнику, я пам"таю вашу вимогу-пропозицію щодо вибачень, але я не можу все і одразу. Ось виясню для себе, що я нюхаю, яку траву чи що там прийнято, внесу ясніть для тих, хто цим дуже цікавився (значно більше, ніж суттю скаутського руху), тоді і на інші запити зможу знайти хвильку часу. Не поспішайте.
А що таке КПС Пласту?
"А поговорить" прийдеться, бо з цього потрібно розпочинати ліпити те, що я в робочому варіанті називаю "Інструкція з проведення громадськими організаціями заходів туристичного спрямування з дітьми".
Повинні зголоситися хоч декілька чоловік, щоб в інтернет-режимі почати обмінюватись листами з конкретними кусками такої інструкції.
А зібратися поговорити можна у Бориса Скребцова за адресою Хмельницького 14 - 9. Поруч метро Театральна. Але зарані треба з ним узгодити. Спочатку в голові повинні визріти пропозиції до такої інструкції.
Ії сила буде в тому, що розроблена вона буде не чиновниками, яким важко відірвати ... від стільця, а тими, хто реально водить дітей у гори, в походи, табори. А міністерство її затвердить, я так думаю (як радник міністра).
Моя адреса: daru@ukr.net
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Полковник від Суб 15.12.07 19:12

КПС - Крайова пластова старшина, вищий виконавчий орган Пласту, який керує діяльністю організації на крайовому (всеукраїнському) рівні.
"Поговорити" звичайно можна. Та треба зважати, що Пласт багаточисельний і розгалужений організм. Гірський туризм, скелелазання, альпінізм - лише невелика частина з того розмаїття, яке є в Пласті. Наприклад мене більше цікавлять летунське та військове пластування, хоча скельний вишкіл у минулому році я пройшов з величезним задоволенням.
Тому то я і раджу Вам - якщо хочете реальної співпраці між організаціями, зверніться до КПС. А там, після контактів з Вами, вирішать, що робити далі.
Успіхів.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Стефанович від Нед 16.12.07 00:50

От би ця термінологія в Краснодарському краї вписувалась... Звучить: Краснодарська крайова старшина! А у нас попробуй в"їхати, що таке край.
Скельний вишкіл - це здорово! Альпінізм у Пласті - вищий пілотаж.
Тому і не бачу ніяких прпозицій стосовно Інструкції. Нафіга вона Пласту?
Навпаки! Не приведи Господь щось такі як Стефанович, з інструкторським стажем з 1978 року, чи Логгінов з "Компаса" напишуть.
Зараз вольному воля. Вишколи, Монблан в тумані, Ельбрус без інструктора. Були б гроші. А про гроші я писав у своїй статті. Має Пласт гроші - "Вперед і вгору".
То ж запропонуйте вашому КПС прочитати це обговорення. Якщо йому, цьому КПСу, ця тема цікава, нехай шевеляться, визначають осіб, які будуть щось ліпити у вигляді рекомендацій в темі безпеки і правил, як нам працювати на природі.
Я бігати по офісах не маю часу. Всю ідею я виклав тут, на форумі.
Якщо, звісно, цей КПС керує всією організацією і думає про завтрашній день.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Полковник від Нед 16.12.07 17:43

Відповідь у приваті.

Про пластовий альпінізм http://www.plast.org.ua/news?newsid=1610

І ще http://www.burlaky.net/
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

Поперед.

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron