З’явилася книга про дівчинку-пластунку - Пласт
EN

Пластуни – дуже талановиті і цілеспрямовані люди, тому, прийшовши кудись на роботу, на навчання чи на різні заняття, – не дивуйтеся, якщо там будуть саме вони. А часом приналежність до Пласту – це класна рекомендація на роботу.

Десь так трапилося і у випадку книжки “Лілея і зоряний театр”.

Анна – мама пластунки-новачки Софійки зі станиці Київ. Вона хотіла написати для доньки книгу про справжню дружбу і вирішила, що це буде історія саме про Пласт.

“Це мала би бути максимально добра і тепла книга, а отже, точно книга про пластунок”, – розказує Анна.

Фото: Віталія Козменко

У той час Таїсія з видавництва “Парасоля” розповіла нам, що побачила на сторінці в Анни в інстаграмі історію про те, що авторка закінчила рукопис про маленьку пластунку. Це її зацікавило, тож саме так розпочалася їхня співпраця.

“Я відреагувала на сторі, попросивши надіслати рукопис мені на пошту видавництва. Анна так і зробила. Рукопис мені зайшов, і ми вирішили, що з цього може вийти непогана колаборація”, – розповіла Таїсія.

Фото: Віталія Козменко

Купити книгу “Лілея і зоряний театр” можна в книжкових магазинах або онлайн за цим посиланням: https://cutt.ly/bXBjn4S

Ця покупка підтримає українське книготворення, а також пластунів-військовиків, адже 20% від прибутку видавництво “Парасоля” перераховує у фонд.

Допомогти пластунам на передовій коштами для захисного спорядження можна тут:

Поділитися

Схожi новини