В станиці Житомир провели цікавий експеримент з назвою "Міняю виховника"

12.11.2013
Автор: Ірина Тюрменко

З 4 по 8 листопада пройшов тиждень "Міняю виховника" - цікавий експеремент, який приніс свої результати. Ідея полягала у тому, щоб старшопластуни помінялись зі старшопластунками своїми гуртками і навпаки, оскільки пластун зарадний і зможе вижити у будь-яких умовах, ми вирішили зробити собі такий виклик! Здається, що пластова метода одна й та сама, а от характери, підхід, темперамент у кожного свій. 

В ході так званого експерименту сходини дівочих гуртків очолили старшопластуни, сходини хлопчачих гуртків - старшопластунки. Усі виховники знайшли спільну мову з юнаками та юначками, і сходини пройшли так само весело, повчально, з купою спогадів та емоцій. Кожен виховник щось нового почерпнув та навчив чомусь новому і свій "новий" гурток. Також виховники зробили висновок, що у такій формі можна здійснювати невеличкий контроль-перевірку проведення сходин, для того, щоб їх зробити більш практичними та цікавими, запозичивши різні корисні моменти на сходинах у інших гуртків.

Безумовно, як кожна особистість індивідуальна, так і гурток є особливим кожен по-своєму - і цього не відібрати, оскільки опитавши юнаків та юначок, майже від усіх було чути таку відповідь: "це було прикольно, дещо неординарно, але поверніть мені мого виховника(цю) назад, я його не проміняю", що в принципі є основою для більшого зміцнення гуртка як найменшого пластового з'єднання.


   
Домашня » » В станиці Житомир провели цікавий експеримент з назвою "Міняю виховника"
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/