12-13 квітня відбулася окружна спартакіада Луганської округи у м. Сєвєродонецьку

15.04.2014
Автор: Ілона Ковальчук

Вперше Сєвєродонецька станиця організовувала Окружну спартакіаду. Захід був присвячений 80-ти річчю міста. 12 квітня, на міському стадіоні відбулося урочисте відкриття, учасниками якого стало 32 особи, в т.ч. старшина та судді. Учасниками заходу стали пластуни станиці Сєвєродонецьк, Лутугіне, Слов`янськ та Київ.

Організатори заходу:

В програму заходу було включено змагання за таких видів спорту:

Ще до відкриття заходу, пластуни Сєвєродонецької станиці взяли участь у Всеукраїнському суботнику «Зробимо Україну чистою», чим і зробили піар ПЛАСТу в місті.

З 12:00 до 15:00 відбувалася запекла боротьба за титул переможців. Після обіду, група з 18 осіб взяла участь у змаганнях з плавання: 25 м вільним стилем, та естафета. Для учасників ця частина програми стала одним з найприємніших спогадів заходу.

Інша частина учасників, яка не зголосилася до участі у змаганнях з плавання, взяла участь у квесті по всьому місту, присвяченого дню І пластової присяги, після чого змогли насолодитися мистецтвом відомих художників у картинній галереї міста.

Ввечері, учасники мали можливість гарно відпочити, познайомитись один з одним, подивитись фільми підготовлені Сєвєродонецькою станицею про своє місто, пограти в цікаві ігри та потанцювати на піжама-паті. День завершився приємною втомою та теплою посмішкою на обличчі.

Зранку, після вставання та руханки, відбувся фінал з футболу. І навіть невеличкий дощик, не завадив учасникам отримати задоволення від гри.

Так як, 13 квітня – Вербна неділя, пластуни не могли не згадати про цю подію. Відбулася цікава гутірка від станичної Сєвєродонецької станиці пані Нелі Ковальчук, про Великодню історію.

На закритті відбулося нагородження переможців та пластунів, що показали найкращі результати. Також, справжньою подією стала спартакіада для деяких пластунів, адже 2 учасників з Києва, та 1 дівчина зі Слов`янська стали пластунами прихильниками.

Наприкінці заходу була молитва за Україну, та міста нашої області, так як відбуваються серйозні воєнні конфлікти.

«Для нас ця спартакіада стала дійсно випробуванням, адже всі знають про тяжкі політичні конфлікти, що відбуваються в Україні, а особливо зараз у нас на Сході України. Поки відбувався захід, було захоплено м. Слов’янськ, і пластунам м. Слов’янськ довелося залишитись у нас ще на деякий час. Сєвєродонецьк гостинно зустрів пластунів, не дивлячись на постійні напади активістів, прихильників Росії.»

На заході були присутні представники міського телебачення, які зняли сюжет про пластування на Луганщині.


   
Домашня » » 12-13 квітня відбулася окружна спартакіада Луганської округи у м. Сєвєродонецьку
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/