Відбувся історично-вишкільний табір "Воля або смерть" станиці Коломия

13.08.2014
Автор: Богдана Лудчак

З 5 по 16 липня 2014 р. поблизу с. Кубаївка Надвірнянського району відбувся літній табір скаутської організації Пласт у Коломийській станиці під назвою «Воля або смерть», тематикою якого було Українське Січове Стрілецтво. Саме в час боротьби українців за свободу і незалежність, дуже важливо, щоб молодь знала історію своєї держави.

​За час перебування в таборі учасники навчалися, грали в теренові ігри, інтелектуальні змаги, організовували ватри, жили в гармонії з природою. Для учасників створювали не тільки розважальну атмосферу, але і навчальну - проводили гутірки з табірництва, історії Українських Січових Стрільців, стрільби з лука, куховарення, і багато інших. 

Досить цікавим було випробування, коли всі гуртки окремо готували їжу, а потім провід оцінював їхні результати, вказував на переваги та недоліки. Кожна таборова ватра була особлива своєю темою: гуртки складали пісні, міні-вистави, придумували костюми. 

Організатори також старалися відродити давні українські традиції, однією з яких є весілля. Юнацтво вибирало методом голосування наречену і нареченого. Спочатку відбувалось сватання, а ввечері під час ватри - українське весілля. Все це супроводжувалось народними піснями та танцями.

​Цей табір став незабутнім для його учасників. Повернувшись додому, вони знову чекатимуть наступного літа, щоб пережити позитивні емоції, набратися досвіду та знайти нових друзів.

Автор: пл. уч. Наталя Лазарович


   
Домашня » » Відбувся історично-вишкільний табір "Воля або смерть" станиці Коломия
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/