Попередній набір гуртків на крайовий мандрівний табір "Говерля 2015" буде проводитись до 20 травня

25.04.2015
Автор: Софія Дацюк

Ще зовсім трішки, і літо. А літо — це захопливі мандри, неймовірні друзі, шалені пригоди. Обери те, що захоплює, те, що назавжди залишається в серці! Не зволікай — зроби свій вибір вже сьогодні! Говерля кличе! Гори кличуть! Перевіряй стан свого спорядження і і гайда з нами! Обери собі гурточок і гурткового із нижчевказаних кандидатів у підстаршину Говерлі 2015 року. Ті, хто своєчасно заповнять онлайн зголошення отримають певні привілегії.

Ст. пл. скоб Олексій Сапига (8sapiga8@gmail.com)

"Приємно мандрувати світом,
Коли земля радіє літом,
Аж серце перепелом б'є,
Коли нема дощу, ні спеки,
Коли не часті небезпеки,
А власний хліб у торбі є"

Пл. розв. Костянтин Гончар (Opir1996@gmail.com)

"Якщо хочете гарно провести табір,то зголошуйтесь до мене в каманду)
Я брав участь у багатьох крайових таборах (Легіон, Говерля, СВТ, КВТ)
Отож чекаю в команді і до зустрічі)"

Пл. розв. Христина Уграк (kristen70@meta.ua)

"Привіт всім тим хто бажає цього літа відчути чар гір, та відкрити для себе Говерлю.
Буду рада бачити саме тебе в своїй сотні.
Про себе: пл.розв. Христина Уграк, пластую в к.ч.56 ім. Мілени Рудницької, той що в станиці Івано-Франківськ.
Якщо виникли питання шукай в фейсбуці, твітері чи інстаграмі. Відповім на всі питання.
А свій майбутній гурток можу запевнити — буде неймовірно."

Ст. пл. прих. Мар’яна Лозовик (mushenjatko_m@mail.ru)

"Дівчина зі станиславова. Майбутня художниця. Колись була в 56 курені ім.Мілени Рудницької. Обожнюю мандрувати та веселитись, щоправда трохи лінива) якщо ти хочеш відпочити від буденності, від сірих асфальтів, та весело провести час — зголошуйся в мій гурток:)"

Ст. пл. прих. Марія Білик (projdusvitka@gmail.com)

"Пластую з восьми років. Бунтую) Мандри — основне моє захоплення. Особливо у гори — поки що була у Карпатах та у Криму, але ще не вечір)
Двічі ходила у Стежками Героїв, пройшла Говерлю, купу інших туристичних походів, і взимку і влітку.
Готова передати свій досвід та і навчитись чогось нового класним людям, які готові відкрити для себе всю повноту туристичних походів, не бояться робити дурні речі, здатні вийти за межі кофорту! Йду на Говерлю відпочити та двіжнути) Ходи зі мною!”

Пл. розв. Артем Бернацький (artem.bernatskyy@gmail.com) — facebook

"Якщо хочеш йти швидко — йди один, якщо хочеш йти далеко — йди з друзями". Збираю нових друзів на дОвгу подорож. Люблю креатив і веселий настрій. Проживаю в Києві, навчаюсь в КПІ на програміста (я не зануда, не подумайте). Захоплення 3D анімація, відео-монтаж, театр.
Досвід : Говерля (дуже добре), Легіон, КММТ, в дитинстві облазив Крим і Карпати (рафтинг, скелелазіння), маю чорний пояс по таеквондо.
P.S. Гори кличуть і ми не маємо часу на вагання."

Ст. пл. прих. Ольга Казакова (hazelthorn45@gmail.com)

"Отак-от просто закохатися у гори,
А потім все життя любити їх (М.Кузьменко)."

"Привіт! Я — Оля, новацька сестричка, пластунка, яка ще не знайшла свій курінь, проте знайшла свій табір — Говерлю! Я студентка-еколог з м.Вінниці, скажу,що мандрувати можна всюди і завжди! Говерля — ідеальний варіант для тих,хто тільки починає споглядати світ в деталях і масштабах одночасно, це також місце для тих, хто не уявляє життя без дороги,неба та вершин. Очікую, що ця Говерля буде незабутньою у всіх планах. Тому радо запрошую провести чарівні дні та ночі в горах, в безмежній красі, з надзвичайними веселощами, крутою компанією та неймовірними пригодами…
На замітку: шукаю веселих, сильних, завзятих, відкритих, а головне щирих пластунів та пластунок.
А разом ми здолаємо всі перешкоди, створимо найкращу сотню і незабутньо проведемо це літо;)”

Ст. пл. Олександр Кришталь (krishtal42@gmail.com)

"Вітаю усіх хто планує піти цього року на Говерлю, обіцяю цей табір для вас буде незабутнім . Отож, розкажу трішки про себе. Я пластую вже з 2011 року і з цього часу я мандрую. Мій перший пластовий табір був мандрівним і саме з нього почалось моє знойомство з горами. Це було досить складно і фізично важко, я часто собі говорив навіщо то все мені і взагалі що я тут забув, але тільки по закінченню табора я зрозумів, що я закохався в гори безтямно і більше без них неможу, адже тільки в мандрах я дісно живу. Наразі в мене декілька мандрівних таборів за плечима, я почав професійно займатись спортивним туризмом, побував безліч раз в Карпатах і того року підкорив величний Кавказ. Бажаю і цьогорічним учасникам Говерлі розпалити в собі вогонь мандрів, який ніколи в вас незгасне."

Ст. пл. прих. Ігор Галашин (ms.galashin@mail.ru)

"Пластую трошки більше 3-х років. Юнакував у курені ч. 77 ім.Івана Гавдиди. За своє пластове життя пройшов: Говерля 2014, 2-чі Осінній Рейд, Зимова Мандрівка "Говерляна", та багато інших мандрівок. Захоплююсь природою, краєвидами, полюбляю пригоди, веселощі. Життєві кредо: Не будь туристом. Будь мандрівником. Мандри — найкраще заняття у світі.
Приєднуйтесь разом мандрувати веселіше :)"

Ст. пл. вірл. Анастасія Червінська (cherwinska.nastya@gmail.com)

"Мене звати Настя. Пластую вже 9-ий рік, була в курені 52 ім. Марти Чорної. За цей час встигла здобути ступінь вірлиці та набрати новацький рій. Обожнюю мандрувати, зокрема неодноразово брала участь в Осінньому Рейді, а також пройшла Говерлю, кажуть, що дуже добре, навіть трикветру дали :)
Якщо хочете весело та корисно провести час в приємній компанії — пишіть cherwinska.nastya@gmail.com"

Ст. пл. скоб Микола Слободян (mykolcya@gmail.com)

"Юнакував у 97 курені ім Кривоноса. Зараз вчусь у КПІ. Хочеш дізнатися щось ще, пиши сюди https://vk.com/mykolcya, або https://www.facebook.com/mikolcya.slobodyan. Коротше кажучи, як обереш мій гурток — не пожалкуєш. Це я обіцяю."

Ст. пл. Назарій Мулярчук (nizarok@mail.ru)

"Пластую з 2008 року, за час свого пластування побував в найрізноманітніших куточках України, відбув безліч мандрівок, зокрема Стежки Героїв, побував на багатьох таборах, як в якості учасника так і проводу та інстуктора. Пройшов 4 крайових табори: Легіон — 14, Ревор, КВТ і Говерлю. Окрім пласту є студентом 4 курсу музичного училища, граю в 2-ох оркестрах та ансамблі. Також є членом організацій Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Самооборона майдану. Займаюся волонтерською діяльністю. Гори та мандри в цілому для мене є чимось особливим та життєво-необхідним явищем, місцем, де я залишаюся собою та відпочиваю від шумних міст з їхньою метушнею. Раджу всім спробувати!"

Пл. розв. Анна-Анастасія Дворянська (dvoranska36@gmail.com)

"В Пласті я з 2008 року. В курені Марії Приймаченко (Львів). Поїхала на Говерлю, тому що відмінили СВТ. Так що хто хотів на СВТ зголошуйтесь до мене. Але Говерля теж класний табір. Разок їздила.
Будемо блукати, багато блукати. Хіба над нами змилостивиться виховник, або станеться чудо і я навчусь орієнтуватись.
Може буде весело, а може ні. То як карта ляже. Але зануд не беру. І халявщиків теж.
І ше!!! Треба нармальних пациків, щоб помагали дівчатам нести їхні речі.
Якось так) За то всьо по-чесному.”

Ст. пл. вірл. Анничка Скробко (annyrjka52@gmail.com)

Звати мене Анничка(18 років). Пластую вже 13 років у славному місті Лева. Відбула понад десяток пластових таборів, здобула ступінь вірлиці, а також є виховницею дівочого юнацького гуртка Графки в к.ч.52 ім.М.Чорної. Я дуже люблю мандрувати горами, минулого року успішно пройшла КМВТ Говерля. Тому, якщо ти очікуєш драйвового табору, найсмачніших сніданків, обідів і вечерей(а це я вмію))), найцікавіших миттєвостей та спогадів. Тоді зголошуйся до мене в найкращий гурток Говерлі-2015.

Пл. розв. Христина Заяць (z.christina50@gmail.com)

"Якось дивно у місті… асфальт, маршрутки, магазини на кожному кроці… Йдеш по вулиці і згадуєш гори…
14 днів долеко від цивілізації… затишні вогники і яскраві ватри, мальовничі вершини й екстримальні спуски, жерепи і траверси, губи, сині від чорниць, стоптані ноги і неймовірні спогади.
Пластую вже 9 років, виховниця в 50 курені Богдани Світлик, майбутній дизайнер і невтомний шукач пригод.
Хочеш відчути всю романтику Карпатських гір — буду рада бачити тебе в своєму гуртку."

Пл. розв. Анастасія Зафійовська (naxazaf19@gmail.com)

"Набридли сірі будні? Хочеш пригод? Тоді складай наплічник, пакуй карту, компас і гайда на Говерлю.
Якщо гори манять тебе до себе кожної хвилини і ти від цього не можеш всидіти на місці, буду надзвичайно рада бачити тебе в своєму гуртку. Буду рада пройти цей табір разом з вами, ділитися підтримкою і сухими шкарпетками, усмішкою і пластирами.
Пластую я вже 7 років, за цей період часу відбула досить таборів різноманітного спрямування, серед яких і КВМТ Говерля. Зараз займаюся виховницькою діяльністю в к.ч. 82 Марії Старицької. Навчаюся на графічного дизайнера в ЛДКДУМ ім. Івана Труша.
З нетерпінням чекаю ваших зголошень!”

Пл. розв. Андрій Дяків (andrew.dyakiv@gmail.com)

"Якщо хочеш бути сильним — бігай, хочеш бути красивим бігай, хочеш бути розумним — бігай. Хочеш бути сильним, розумним, красивим і не бігати? Зголошуйся на Говерлю. Не важливо до кого ти зголосишся. Важливо те, що він в Пласті з 02.09.2007; дуже добре пройшов 4 крайових табори (КВТ, Легіон, Бурлацький, ЗБ) і прагне допомогти групі людей дуже добре провести два тижня свого літа.P.S. Головне — це здоров'я!"

Пл. розв. Роман Сальник (pinchc0rn@gmail.com)

"Ти:

  • в очікуванні найкрутішого табору року;
  • у пошуках незабутніх пригод та кращого гурткового.

Я:

  • у пошуках найсміливіших, найвеселіших мандрівників; 
  • знаю, очікування збудуться — пригоди не забудуться!

Мандруймо разом!”

Щоб обрати, в якому гуртку ви хочете мандрувати, скористайтеся електронною формою зголошення! Поспішайте!


   Офіційно
10.11.16 Звіт керівного (виконавчого) органу Пласту за 3 квартал своєї діяльності
09.11.16 Проект порядку денного позачергового Крайового Пластового З'їзду в м. Києві 26-27 листопада
04.10.16 Розпочинається зголошення на позачерговий Крайовий пластовий з'їзд у м. Києві (26-27 листопада)
Більше новин...
Новини [додати свою]
22.12.16 Свято Миколая 2016 у пташат станиці Івано-Франківськ [Загальне]
22.12.16 11-14 січня відбудеться «Школа Зимовго Мандрівництва 2017» [Вишколи]
22.12.16 Івано-Франківські пластуни завітали з Вифлеємським вогнем миру до учасників визвольних змагань [Загальне]
22.12.16 В Івано-Франківську відбулась благодійна «Майстерня святого Миколая» [Загальне]
22.12.16 Пластуни станиці Самбір відвідали з подарунками Самбірську дитячу лікарню і найстаршого пластуна станиці [Загальне]
22.12.16 Новацтво станиці Івано-Франківськ назбирало мішок добра святого Миколая – смаколики для воїнів АТО [Загальне]
20.12.16 17 грудня у Дрогобичі відбулися Андріївські вечорниці [Загальне]
19.12.16 25 грудня у Львові відбудеться інтелектуальний змаг "Думай 2016" [Вишколи]
16.12.16 Пластуни другий рік поспіль передали Президенту України Петру Порошенку Вифлеємський Вогонь Миру [Загальне]
16.12.16 Міжстаничний лещатарський табір "Фест - 2017" відбудеться 19-22 січня 2017 року на Закарпатті [Загальне]
16.12.16 10 грудня чернівецькі пластуни провели Андріївські вечорниці [Загальне]
16.12.16 Шукаємо активне та талановите юнацтво для участі у ЮМПЗ 2017 року у Німеччині [Загальне]
15.12.16 3 грудня в Житомирі відбулась Етнозустріч “Полісся України в межиріччі Ужа та Тетерева” [Загальне]
15.12.16 Визначили переможців Всеукраїнської військової спартакіади "Експльозія 2016" [Загальне]
12.12.16 Міжкрайовий "Лещатарський табір 2017" відбудеться 8-15 квітня в Австрії [Загальне]
12.12.16 У Мукачеві відбулись новацькі Андріївські вечорниці [Загальне]
12.12.16 Пластуни станиці Красне організували «Галицькі вечорниці» [Загальне]
11.12.16 3-4 грудня курінь ч. 22 ім. М. Підгірянки відсвяткував своє 22-річчя! [Загальне]
09.12.16 Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року! [Загальне]
09.12.16 Пластуни м. Калинівка взяли участь в духовних зібраннях «Любов і відповідальність» [Загальне]
Більше новин...
Пласт в ЗМІ
01.08.16 "Пластовий табір це комп’ютерна гра, але в реальності", - Голова КПР України під час ефіру на "Громадське радіо"
30.07.16 Чорноморський ВІСНИК про збір скаутів "Чорне море 2016"
18.03.16 "ВЕЛИКА ГРА" ДЛЯ ПАТРІОТА" - стаття про Пласт в офіційному виданні МОН "Освіта України"
03.02.16 Пластун Максим Грищук про події в ДАПі в програмі "Останній форпост Донецького аеропорту"
22.12.15 Відеосюжет hromadske.tv про пластуна, дитячого психіатра лікарні Maudsley (Лондон, Великобританія)
Більше новин...
Суспільні новини
05.12.16 Другий Всеукраїнський діалог «Principium» відбудеться 8-10 грудня у Львові
05.12.16 Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"
05.12.16 Благодійний туристичний фестиваль "Travel Fest" відбудеться у Львові 10 грудня
14.07.16 Запрошуємо до ознайомчого табору «ВЕЛИКА ГРА 2016» на узбережжі Чорного моря
31.05.16 Табори 2016 року для активної молоді з громади, організовані Пластом, ФРІ та ЛОФ
Більше новин...