В околицях Сокола триває ХХ Крайовий Вишкільний Табір

20.08.2016
Автор: Володимир Токач

КВТ є одним з кінцевих етапів повної юнацької програми в Пласті. На цьому таборі у дітей є можливість розвинути та поглибити свої лідерські якості, познайомитися з техніками управління групами та проектами, порівняти свій рівень з однолітками з інших регіонів.

Цьогоріч табір зібрав 59 учасників, комфорт та безпеку яких гарантують 12 кваліфікованих старшопластунів. Урочище Остодір буде домом для них з 11 по 23 серпня.

В програмі окрім класичних (напр., ось як співає КВТ =) )є і гутірки з тайм-менеджементу, управлінню проектами та правильній постановці і досягненню цілей.

Традиційною була й дводенна мандрівка, на цей раз знову на Сивулю — на вершину Ґорґан, де учасники могли проявити свої приховані якості

По поверненню КВТ подався на Сокіл, де познайомився з історією табору, його сьогоденням та можливостями для прийому гостей, провів частину своїх занятть. На Медового Спаса учасники відвідали церкву та посвятили яблука у сусідньому селі Кузьминець.

Під час КВТ також відбувається і здача вмілості “Три пера” для тих, хто виявить таке бажання.

Для більш якісного переходу в УСП з учасниками проходять заняття про ролі дорослої особи в Пласті, про те, які форми роботи вони зможуть вибрати, знайомляться з деякими процедурними особливостями Пласту та іншими аспектами подальшого пластування.

Фото з сторінок коменданта КВТ 2016 ст. пл. вірлиці Наталії Шимків, Ls та сторінки КВТ в мережі Facebook


   
Домашня » » В околицях Сокола триває ХХ Крайовий Вишкільний Табір
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/