В Києві відбувся всеукраїнський семінар з проведення гри "Джура"

26.05.2013
Автор: Роман Орищенко

22 травня в Історико-музейному центрі Національного університету «Києво–Могилянська академія» відбувся Всеукраїнський методичний семінар з організації та проведення дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Організаторами заходу виступили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Рада козацьких отаманів України, МБУ «Центр національного відродження», Ресурсний центр патріотичного виховання «Звитяга», Спілка Украінської Молоді, Пласт – Національна скаутська організація України.

В роботі семінару взяли участь представники центрів туризму та краєзнавства, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, відповідальні за патріотичне виховання   молоді та представники Головного Штабу гри «Джура» з різних областей України.

Пласт на семінарі представляли радник голови Пласту, відповідальний за зовнішні зв’язки Роман Орищенко, відповідальний за співпрацю із Головним штабом гри «Сокіл» («Джура») Роман Красовський, організатор заходів на всеукраїнського етапі гри «Сокіл» («Джура») Захар Маковський.

Довідка: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України протягом 2003-2013 років. За цей час гра зарекомендувала себе як найбільш популярна форма позашкільної роботи з виховання дітей і молоді.


   
Домашня » » В Києві відбувся всеукраїнський семінар з проведення гри "Джура"
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/