Українська English Deutsch Polska Русский

Святий Миколай – дітям з інтернатів та сиротинців

Десятий рік поспіль пластуни Львівщини активно займаються доброю справою та організовують для дітей з інтернатів і сиротинців акцію «Святий Миколай – дітям з інтернатів та сиротинців». Головним координатором цієї великої акції виступає Мальтійська Служба допомоги у м. Львові.

Щороку проведення  акції займає більше місяця напруженої праці. Команда організаторів починає з дитячих мрій – тобто їде туди де їх вже чекають, в школи-інтернати та сиротинці писати з дітьми листи до св. Миколая.  Цього року пластуни їздили у сиротинці-інтернати у селі Жовтанці (Кам'янко-Бузького району) та міста Сколе. Коли ж листи потрапляють до нас ,побажання дітей заносяться в реєстраційний бланк. Імена дітей звіряють зі списком що надає навчальний заклад, аби ніхто не залишився без подарунка.

Тоді пластуни розносять ці листи у церкви Львова, щоб парафіяни могли взяти лист і скласти по можливості подарунок цій дитині. Далі подарунки звозять у пластову домівку, де їх спаковують у один пакунок та, якщо є потреба і така можливість, допаковують тим, що хотіла дитина.

Саме в цей період, а триває він до десяти днів – одразу після навчання і до пізньої ночі, пластова домівка схожа на «небесну канцелярію». Формується близько 300, а іноді й більше, подарунків. А зранку 19 грудня, всі подарунки завантажуються в автобус та відправляються  по школах-інтернатах та сиротинцях. Вже безпосередньо там пластуни діткам показують виставу про св. Миколая та роздають такі довгоочікувані для них подарунки.

У нас є активні організатори та відпрацьована ефективна система проведення акції, проте завжди постає проблема в недостатній кількості речей для діток, адже люди зазвичай не можуть повністю задовольнити потреби дитини-сироти.

Ми потребуємо та з радістю приймемо для подарунку:
- одяг (переважно зимовий та білизна), шапки, шалики, рукавиці, взуття;
- засоби гігієни;
- іграшки та спортивний інвентар (м'ячі, ігри, ракетки);
- канцелярські товари;
- а також кошти, які використовуємо на закупівлю додаткових речей для сиріт та на транспорт.

Хочеться, щоб діти отримали все що просять, щоб знали що св. Миколай про них не забуває, щоб мали віру в серцях та надію на краще. Розраховуємо та приймаємо будь-яку допомогу, у разі надходження коштів зобов’язуємось надати звіт про їх використання.
     
Допомогти дітям без батьків, насправді, дуже просто!

з повагою, Львівський осередок Пласту

Контакти: Марта Червінка (Сколівський інтернат, 8-063-56-22-731, mykolaj.skole@plast.org.ua);
Олена Галушка (Жовтанський сиротинець, 8-097-653-19-89).

Рахунок Пласту: П/Р ПЛФ 26005013584 ВАТ Кредобанк, МФО 325365, ЄДРПОУ 02030399.

Нас підтримують:


Цього року магазин РОБІНЗОН вирішив приєднатися до акції. В період з 1 по 18 грудня львівський магазин РОБІНЗОН, який знаходиться за адресою м. Львів, вул. Огієнка, 7 відрахує  5% від усіх своїх доходів, отриманих в цей період, на потреби одного з найбільш потребуючих дитячих будинків у Львівській області у м. Сколе. Тому  коли ти купуєш рукавиці, чи шапку, теплий фліс, лижі, чи наплечник,  ти одночасно допомагаєш тим дітям, яким такі подарунки зробити нікому. Заходьте, робіть подарунки своїм близьким, собі, і тим самим долучайтеся до акції.А ось, власне, і самі дітки зі Сколівського інтернату. Їх сфотографовано у момент написання листів до святого Миколая.