Крайовий пластовий з'їзд 2016

Інформація по зголошенню делегатів Крайового Пластового З'їзду 2016

Зголоситись на Крайовий Пластовий З'їздз можна за допомогою системи обліку членства EPlast
Для цього необхідно бути зареєстрованим в система та перейти за адресою http://www.plast.sitegist.net/uk/projects/kpz2016

Якщо при роботі з системою будуть виникати питання - пишіть на sashko.swystun@plast.org.ua
Зараз на розгляді: 0 зголошень

Розподіл делегатів з правом голосу по округах

Потверджена участь наступних делегатів

Прізвище ім'яПідстава участіСтаницяОкругаДата зголошення
Krasovskyi Roman Зв'язковий/а куреня УПЮ Київ м.Київ 25-11-2016
Єременко Галина Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Червоноград Львівська 06-10-2016
Іщик Тарас Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 04-10-2016
Андрійчук Станіслав Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 22-09-2016
Білінська Марія Гніздовий/а УПН Самбір Львівська 16-10-2016
Бабецький Олег Зв'язковий/а куреня УПЮ Івано-Франківськ Івано-Франківська 23-11-2016
Бабич Вероніка Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Вінниця Вінницька 21-10-2016
Бабич Андрій Зв'язковий/а куреня УПЮ Вінниця Вінницька 16-11-2016
Бадік Максим Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 15-11-2016
Березовський Зіновій Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Запоріжжя Запорізька 14-11-2016
Бирук Ірина Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Рівне Рівненська 20-10-2016
Бойко Леся Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Білі Ослави Івано-Франківська 03-10-2016
Бондаренко Анастасія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 17-11-2016
Бондарчук Олександр Голова Станичної/Паланкової Старшини Житомир Житомирська 20-09-2016
Борсук Андрій Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 20-10-2016
Василик Оксана Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Іваниківка Івано-Франківська 07-11-2016
Вдовичин Уляна Зв'язковий/а куреня УПЮ Львів Львівська 25-11-2016
Гангала Ігор Зв'язковий/а куреня УПЮ Чернівці Чернівецька 03-10-2016
Гаркавченко Олександр Голова Станичної/Паланкової Старшини Одеса Одеська 04-10-2016
Гасюк Богдан Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 14-11-2016
Герус Іванна Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 05-10-2016
Герус Ольга Член КПР або КРК Львів Львівська 14-11-2016
Годний Віктор Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Кам'янець-Подільський Хмельницька 04-10-2016
Дворак Михайло Член КПР або КРК Київ м.Київ 16-11-2016
Добош Ростислав Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 20-11-2016
Довганик Марія Гніздовий/а УПН Київ м.Київ 18-10-2016
Дух Матвій Голова Станичної/Паланкової Старшини Львів Львівська 14-11-2016
Жданович Юлія Гніздовий/а УПН Київ м.Київ 16-11-2016
Кадиков Андрій Голова Станичної/Паланкової Старшини Харків Харківська 14-11-2016
Канак Андрій Голова Станичної/Паланкової Ради Чернівці Чернівецька 06-10-2016
Карабань Денис Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Суми Сумська 15-11-2016
Коваленас Серж Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Вараш Рівненська 24-11-2016
Колесник Наталія Член КПР або КРК Київ м.Київ 01-11-2016
Колесник Дмитро Член КПР або КРК Краматорськ Донецька 14-11-2016
Колодницький Іван Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Черкаси Черкаська 24-11-2016
Кондратик Василь Голова Станичної/Паланкової Старшини Трускавець Львівська 11-11-2016
Кондратович Христина Зв'язковий/а куреня УПЮ Львів Львівська 01-11-2016
Конопльова Наталя Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Чугуівська паланка Харківська 13-11-2016
Крив'як Анастасія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 14-11-2016
Кульчицька Уляна Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 15-11-2016
Лівак Людмила Голова Станичної/Паланкової Старшини Ужгород Закарпатська 02-11-2016
Литвиненко Валерія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Харків Харківська 16-11-2016
Ложкіна Марина Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Шепетівка Хмельницька 19-10-2016
Лозинська Катерина Зв'язковий/а куреня УПЮ Житомир Житомирська 19-11-2016
Лозинський Роман Зв'язковий/а куреня УПЮ Львів Львівська 23-11-2016
Лузан Андрій Член КПР або КРК Київ м.Київ 04-10-2016
Міщенко Діана Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Кременчук Полтавська 22-11-2016
Маланчак Андрій Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Новояворівськ Львівська 14-11-2016
Мальков Владислав Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Кременчук Полтавська 01-11-2016
Машталер Леся Голова Станичної/Паланкової Старшини Коломия Івано-Франківська 09-10-2016
Мединська Ксенія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 09-11-2016
Мельник Ігор Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Новоград-Волинський Житомирська 06-10-2016
Менделюк Віталій Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Надвірна Івано-Франківська 08-11-2016
Мигалик Юрій Зв'язковий/а куреня УПЮ Львів Львівська 05-11-2016
Михайлик Максим Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Полтава Полтавська 19-11-2016
Мосевич Дмитро Голова Станичної/Паланкової Старшини Дрогобич Львівська 09-11-2016
Музала Микола Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 01-11-2016
Нечаєв Роман Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Крилів - Світловодськ Кіровоградська 21-11-2016
Олександр Процун Голова Станичної/Паланкової Старшини Хмельницький Хмельницька 13-10-2016
Осипчук Дмитро Зв'язковий/а куреня УПЮ Київ м.Київ 02-11-2016
Павлюк Марія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Чернівці Чернівецька 17-10-2016
Пастух Роман Зв'язковий/а куреня УПЮ Львів Львівська 02-11-2016
Перкова Ірина Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Маріуполь Донецька 23-11-2016
Пиндзин Олена Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Надвірна Івано-Франківська 08-11-2016
Подгорнова Оля Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Дніпро Дніпропетровська 10-10-2016
Ребрик Андрій Голова Станичної/Паланкової Старшини Ужгород Закарпатська 10-10-2016
Рондяк Ксеня Зв'язковий/а куреня УПЮ Самбір Львівська 18-10-2016
Рудюк Юлія Голова Станичної/Паланкової Ради Вінниця Вінницька 06-10-2016
Румак Оксана Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Івано-Франківськ Івано-Франківська 02-11-2016
Русак Оля Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Коломия Івано-Франківська 15-10-2016
Садова Софійка Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Новий Розділ Львівська 14-11-2016
Садова Анна Голова Станичної/Паланкової Старшини Новий Розділ Львівська 14-11-2016
Садовий Богдан Голова Станичної/Паланкової Ради Новий Розділ Львівська 13-11-2016
Світлична Анастасія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Сєвєродонецьк Луганська 25-10-2016
Свистун Сашко Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 17-09-2016
Семенюк Юрій Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Рівне Рівненська 07-11-2016
Сеньків Ярослав Зв'язковий/а куреня УПЮ Дрогобич Львівська 07-11-2016
Скопенко Ірина Голова Станичної/Паланкової Старшини Крилів - Світловодськ Кіровоградська 09-11-2016
Скороход Андрій Голова Станичної/Паланкової Старшини Миколаїв Миколаївська 20-09-2016
Слободян Ольга Голова Станичної/Паланкової Ради Івано-Франківськ Івано-Франківська 14-11-2016
Смик Іван Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 22-11-2016
Спольський Мирон Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 01-11-2016
Степанюк Тарас Голова Станичної/Паланкової Старшини Київ м.Київ 14-11-2016
Стець Святослав Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 10-11-2016
Сторожко Анастасія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Харків Харківська 06-11-2016
Стрілець Андрій Зв'язковий/а куреня УПЮ Київ м.Київ 16-11-2016
Струк Олександр Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Луцьк Волинська 05-10-2016
Струк Василь Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Луцьк Волинська 05-10-2016
Студілко Максим Член КПР або КРК Вінниця Вінницька 06-10-2016
Тарасюк Кирило Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 15-11-2016
Ткачівський Петро Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Галич Івано-Франківська 30-10-2016
Ткачук Юрій Зв'язковий/а куреня УПЮ Рівне Рівненська 03-11-2016
Фегецин Ольга Член КПР або КРК Львів Львівська 16-10-2016
Шадий Юрій Голова Станичної/Паланкової Ради Здолбунів Рівненська 07-10-2016
Шевчук Оксана Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Рівне Рівненська 05-10-2016
Шелудешева Марина Голова Станичної/Паланкової Старшини Слов'янськ Донецька 14-11-2016
Шерекіна Наталія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Авдіївка Донецька 23-11-2016
Шимків Наталія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Тернопіль Тернопільська 13-10-2016
Шургот Ярослав Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 24-11-2016
юзик сергій Зв'язковий/а куреня УПЮ Тернопіль Тернопільська 04-10-2016
Юзик Наталія Гніздовий/а УПН Тернопіль Тернопільська 25-10-2016
Яблонська Оксана Гніздовий/а УПН Радехів Львівська 06-11-2016
Яцківська Оксана Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Солотвин Івано-Франківська 13-10-2016

Рекомендувати делегатом з правом дорадчого голосу

Прізвище ім'яПідстава участіСтаницяОкругаПричина відмовиДата зголошення
Білик Ірина Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Суми Сумська 15-11-2016
Бартощук Соломія Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Львів Львівська 09-11-2016
Дідик Віта Гніздовий/а УПН Івано-Франківськ Івано-Франківська 27-10-2016
Жук Костянтин Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Київ м.Київ 16-11-2016
Майоров Даниїл Делегат від членства станиці, обраний Загальним Збором Черкаси Черкаська 03-10-2016
Миколишин Євген Гніздовий/а УПН Львів Львівська 22-09-2016

Потверджена участь гостей та делегатів з дорадчим голосом

Прізвище ім'яПідстава участіСтаницяОкругаДата зголошення
Бігус Микола Бажаю взяти участь в КПЗ з правом дорадчого голосу (для дійсних членів) Тернопіль Тернопільська 15-11-2016
Гріщенко Костянтин Бажаю взяти участь в КПЗ з правом дорадчого голосу (для дійсних членів) Вінниця Вінницька 23-11-2016
Мотрич Ярослав Бажаю взяти участь в КПЗ з правом дорадчого голосу (для дійсних членів) Запоріжжя Запорізька 25-10-2016
Наконечна Неоніла Бажаю взяти участь в КПЗ з правом дорадчого голосу (для дійсних членів) Київ м.Київ 22-11-2016
Овчаренко Вадим Бажаю взяти участь в КПЗ з правом дорадчого голосу (для дійсних членів) Слов'янськ Донецька 03-10-2016
Дані згенеровано системою обліку членства EPlast