11 листопада 2017 року Карпатські Вовки освятили курінний прапор - Пласт
EN

11 листопада 2017 року увійде в історію пластового куреня «Карпатські Вовки» як пам’ятний і знаменний день! Адже саме тоді відбулася посвята курінного прапора. Дійство відбувалось в с. Корчин у церкві Святих Кузьми і Дем’яна.

На освяті були присутні лапки та хвостики (діти та чоловіки/дружини членів куреня), а також такі поважні гості, як Голова Пласту України Ольга Герус, ЧоК і станичний найбільшого осередку в Україні Матвій Дух, ЛЧ.

Перед посвятою прапора сеньйорам Вовкам – Марко Савицький та Ксенія Курилишин, ватаг вручив курінні хустини.

Ряди Вовків, після важких серйозних випробувань і мук, поповнили дві пластунки: Софія Караваєва і Аня Статна.

На раді було дуууууууууже багато хвостиків, які своїм милим гамором тішили всіх присутніх 🙂

Сама Рада проходила в с.Дубина. Сеньйори-Вовки приєднались до обговорення важливих питання щодо співпраці між куренями КВ в УСП і УПС. Після обговорення цих та інших питань, сеньйори покинули раду.

Ватаг Данило Онишко розказав про досягнення куреня і його членіви за рік і відзначив, що курінь є дуже активним і входить в число найактивніших куренів станиць Львів та Чернівці.

Після одноголосного надання абсолюторію попередньому проводу та довгих дискусій було вибрано провід куреня на 2017-2018 рр.:

  • Ватаг – Ірина Сорока
  • Заступник ватага – Богдан Сумарюк
  • Шкрябун – Андріан Кобевко
  • Шкуродер – Михайло Петлицький
  • Хорунжий – Андрій Ткаченко
  • Підхорунжий – Леся Крушельницька
  • Рада честі – Данило Онишко, Ксеня Дремлюженко, Соломія Бартощук

Коли сіло сонце і холодний осінній дощ замерзав на деревах та машинах, у курені стало більше найсправжніших ВОВКІВ – вищий третій ступінь отримали Оксана Келеман і Остап Онишко.

Всі раді та щасливі поверталися з Ради додому

Поділитися

Схожi новини