13 травня на Чортових скелях відбулось пейнтбол-змагання «БОРНЯ» - Пласт
EN

13 травня на Чортових скелях відбулось пейнтбол-змагання БОРНЯ до 100-річчя з народження Богдани Світлик.

3 місяці підготовки, 3 дні активних закупів, 3 години на доїзд, 3 курені-організатори та 3 команди-переможці

Ми дякуємо усім учасникам

Попри сонце і дощ, ми зіграли в БОРНЮ.

ВІТАЄМО команди-переможці:

  • 3 місце – команда А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
  • 2 місце – командна Каморра
  • 1 місце – команда Піф-паф

Окрема подяка спонсорам змагання, компаніям та закладам, без яких у нас не вийшло б так яскраво, смачно та солодко.

Дякуємо за неймовірні сирні смаколики, ніжні мафіни та зефір, гострі пряні соуси, особливі пряники, поживні обіди та перекуси, потрібні аксесуари для телефонів, зручні та практичні бананки та панамки, українські комікси, футбольні м’ячі, сертифікати та знижки, відзначки і поліграфію. Корисна крамницяСирна Лавка ТернопільBox For YouПротест StreetwearПродажа техники Apple IElectronicsFlamingo bakeryWhite Sand Clothing BrandБОЇМ. ГастромандриІнтернет-магазин “Смак Життя”Open. Швидкий ресторанІнтернет-магазин “Футбольна Точка”Суші ЛьвівСолодка СкриняUkrainian Assembly ComixЦифровий Фотоцентр Фотонова, likewoods odessa. Особлива подяка за мобільність та готовність до швидкої співпраці пейнтбольному клубу Psihov Paintball.

Дякуємо Пласт Львів за можливість реалізовувати задумане. Дякуємо усім учасникам змагання за ваш запал, любов та інтерес. Ви – неймовірні!

Ми старались для вас!

Ваша команда,

Khrystyna Zayats (комендант), Vika Khorkava (писар), Yaroslav Bedriy Оля Артамонова Taras Fedinyak (відповідальні за програму), Орися Заяць(фандрейзер), Nataliia Pravosudova (господарник), Roman Salnyk (лікар-водій), Nastya Zayats (заступник коменданта).

Зустрінемось на БОРНІ 2019!

Поділитися

Схожi новини