22-25 лютого відбувався міжстаничний лещетарський табір «Фест 2018» - Пласт
EN

Пластували Фест! Так можна сказати про усіх тих, хто взяв участь у Міжстаничному лещетарському таборі “Фест 2018”, який відбувався з 22 по 25 лютого у с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської області. На цей лещетарський табір з’їхалися пластуни з Мукачева, Ужгорода, Хуста, Львова, Києва, Рівного та Самбора і на схилах засніженого Бескиду всіх їх об’єднали швидкість, радість і рух!

Погода сприяла пластунам, бо протягом усіх чотрьох днів ясне сонце і міцний (-25) мороз панували на Бескиді, а відтак і новацтво, і юнацтво увесь день проводили на схилах гори, вправляючись у лещетарських навичках (за винятком перерв на смачні гарячі обіди та гарячий гірський трав’яний чай). Тож завдяки участі у таборі свої навички з лещетарства змогли покращити вього 69 учасників УПН та УПЮ з різних станиць нашого краю. А ще були дружні вогники у юнацтва і цікаві майстерки у новацтва, незабутня зимова ватра з піснями та іграми. На “Фесті” знайшлося місце і для запальної танцювальної вечірки, на якій виступив відомий у краї рок-гурт “Stonehenge”, під гучні ритми якого ніхто не міг встояти на місці. Тому танцювали теж фест! У день завершення відбулися лещетарські змагання “Слалом гігант”, переможці, яких отримали чудові подарунки, що стануть корисні у пластовому мандрівництві. Детальніше про всі події, що відбувалися на лещетарському таборі “Фест-2018” ви можете дізнатись з фотозвітів. Фест файно провели час пластуни на Лещетарському таборі, і спогади про нього яскравими світлинами нагадуватимуть про Бескид.

За незабутні враження, за здобуті і покращені вмілості з лещетарства хочеться подякувати інструкторам, що протягом усіх чотирьох днів працювали з новацтвом і юнацтвом: Святославу, Соломії та Миросі Луців, Юрію Гладкому, Марку Романіву, Марку Чуквінському, Оресту Свірчевському, Маркіяну Гуку, Роману Пристай та Лівак Люді. Особлива наша подяка за організацію і проведення лещетарському табору коменданту табору С.О. Марічці Білінській, бунчужному ст. пл. Миколі Міщенку, ЦМ; за матеріальну підтримку дякуємо спонсорам: ТОВ “Кружік Україна”, ТОВ “ЮРИТМІКС” та  дредитній спілці “Святий Мартин”. А також усім тим, хто подбав про добробут і харчування учасників, особливо Василю Карабіну, ЦМ і всім виховникам та сестричкам, що взяли участь у “Фесті-2018”.

Ми бажаємо всім учасникам табору: “Катайтеся ФЕСТ і пластуйте теж ФЕСТ!” До нових зустрічей на Карпатських схилах!

Більше фото тут.

 

Поділитися

Схожi новини