25–26 березня у Львові відбувся крайовий змаг з футболу ім. С. Охримовича 2017 - Пласт
EN

Цього року Загін «Червова Калина» вкотре радує поціновувачів футболу. Мабуть, для всіх ця подія асоціюється не лише зі спортом чи здоровим способом життя, а, перш за все, з командним духом учасників, який зростає, наче в геометричній прогресії після кожної перемоги чи поразки. В моменти, коли ми бачимо, як пластуни різного віку та з різних куренів вболівають один за одного, підтримують та, ставлячи холодні компреси на «бойові» травми, жартують, ми розуміємо, що суть не в тому, щоб виграти, а в тому, щоб поринути в цю чарівну атмосферу та щиро порадіти за тих, хто сильніший та без злорадства підтримати тих, хто виявився слабшим.

В суботу 25 березня, коли за кубок змагалися команди куренів УСП/УПС, трійка переможців набула такого вигляду:
  • I місце – «Хмельниченки»,
  • ІІ – «Чорні хлопці»,
  • III – «OZO Juniors».
Кращим гравцем було названо Павла Козланюка («Хмельниченки»), а кращим воротарем – Романа Дзедзика («Чорні хлопці»).
А вже наступного дня, в неділю 26 березня в гру вступили команди УПЮ. Після напружених баталій, призерами та переможцями змагу стали:
  • I місце – «Онишкевичі»,
  • II місце – «Цяпки»
  • III місце – «Шарамба».

Кращим гравцем серед юнаків став Мар’ян Дудка, а титул кращого воротаря отримав Юрій Гриб.

Деякі ігри були справді запеклими; у той час, як дивлячись на інші з поля можна було відчути легкий холодок. Але зовсім не тому, що в залі було холодніше, ніж на вулиці, а тому, що був присутній справжній дух суперництва, який з року в рік стимулює до постійного саморозвитку.
Знаково, що переможці поїхали додому не лише з вже фірмовими перехідними кубками (на яких викарбувано назви всіх чемпіонів, починаючи з 2008 року), медалями та іншими традиційними призами. Так, команда-переможець категорії УПЮ («Онишкевичі») повезла з собою м’яч з автографами гравців Національної збірної України з футболу.
Провід змагу щиро вітає усіх переможців та зичить оптимізму усім, кому удача цьогоріч не усміхнулась. Тренуйтесь, працюйте над собою і вже через рік кожен охочий зможе спробувати взяти реванш.
пл. розв. Тетяна Криницька

Поділитися

Схожi новини