27 липня - 10 серпня відбудеться крайовий апробаційний вишкільний табір “Соловейко” - Пласт
EN

Підготовчий курінь УСП “Дубове Листя” запрошує тебе на крайовий апробаційний вишкільний табір “Соловейко”, що відбудеться з 27 липня по 10 серпня 2019 р. Б. на героїчних теренах Житомирщини.

Минулого року “Соловейко” проводився вперше і заклав міцні підвалини для праці над собою всім учасникам табору. Цей рік не стане виключенням! На тебе чекають два тижні життя в товаристві людей, разом з якими ви маєте пройти всі випробування, загартувати тіло і дух, отримати знання та досвід, заручитися підтримкою один одного та відчути чар пластування.  

Табір “Соловейко” має на меті підготовку інструкторів практичного пластування, провідників заходів та керівників проектів різного спрямування. У рамках табору відбувається тривекторна підготовка: історично-ідеологічна, військово-спортивна та провідницька. Інструктори, справжні знавці своєї справи, поділяться з тобою своїм досвідом та вміннями. 

Табір розрахований на УСП (людей, віком 18-35 р.), а також старше юнацтво (від 16 років зі ступенем розвідувача і вище). 

Орієнтовна вкладка: 1200 грн.

Спробуй! Тут ти відчуєш, що Пласт – це не лише для дітей 😉

Не марнуй ні хвилини та зголошуйся

За інформацією телефонуй: 063 69 09 313 – Олександр Бондарчук, або пиши на електрону скриньку [email protected] 

Зустрінемося на таборі “Соловейко”. 

Поділитися

Схожi новини