Чому ми збираємо саме 7,5 мільйонів на табори?
EN

На честь 111 річниці Пласту ми запустили збір на 150 таборів для 5000 дітей. Для цього спільними зусиллями хочемо залучити 7,5 мільйонів гривень. Чому саме така сума? Пояснюємо далі.

Попри війну школи та університети продовжують працювати, бізнеси розвиваються, а ми не припиняємо дарувати наповнене дитинство нашим вихованцям. Діти особливо втомлюються від постійного стресу війни і заслуговують на якісний відпочинок у колі друзів. Тож ми докладаємо всіх зусиль, щоб пластове таборове літо відбулося.


Зокрема, ми створили набори для майстрування вдома (повітряні змії, свічки або макраме), які дозволять корисно провести час і водночас долучитися до нашого збору.


Загальний бюджет 150 таборів в Україні й за кордоном — 45 мільйонів. Значну частину цієї суми покривають міжнародні фонди та внески батьків учасників.

Проте на табори в Україні не вистачає 4,5 мільйонів, а за кордоном — 3 мільйони. Вартість табору зазвичай вища, ніж сума внесків учасників.

Ось і виходить потреба у 7,5 мільйонів гривень, які ми хочемо спільно зібрати, щоби 5000 дітей змогли відволіктися від повітряних тривог та вибухів і продовжити свій розвиток навіть у часі війни.

Пласт табори
Пласт табори

Без твоєї підтримки нам не обійтися!

Замовляй набори для майстрування вдома і допоможи нам організувати табори для дітей:

Поділитися

Схожi новини