День народження Богдана Гаврилишина і смерті Віктора Гурняка
EN

Між народженням і смертю цих пластунів 88 років. Сьогодні, 19 жовтня, відомому економісту Богдану Гаврилишину могло б виповнитися 97. А 9 років тому в цей день своє життя за Україну поклав Віктор Гурняк — Герой України.

Богдан Гаврилишин — видатна людина: пластун, всесвітньо відомий економіст, громадський діяч, професор, меценат, засновник Давоського економічного форуму.

“Я всім це повторюю: починайте з великих мрій! Думайте не тільки про те, які наступні капці купити! Вірте у свої сили — вирішите щось зробити, то навчитеся і зробите. Але найперше — мрія!”, — це той урок, який в кожного з нас заклав Богдан Гаврилишин.

Наша відповідальність — робити все, що в наших силах для перемоги України. Цю відповідальність ніс і пластун Віктор Гурняк — Герой України, який, боронячи незалежність Держави, віддав найдорожче — своє життя.

Друг Гарт був відданий всьому, до чого брався. Його подвиг нагадує нам про важливість самопожертви на благо України. Тож мусимо старатися щодня робити бодай маленькі кроки для її розвитку.

“Він не зміг би не бути на війні. Він би не був Гартом, якби не рятував тих, хто поруч”.

Сьогодні Богдан Гаврилишин поруч з Віктором Гурняком та всіма пластунами, що не зрадили своїх присяг, сидять коло Вічної Ватри.

Їхній приклад надихає нас та дає силу продовжувати справу тих, хто віддали свої життя, щоб ми могли жити та буйно мріяти.

Гаврилишин Гурняк Пласт
На фото крайній зліва – Віктор Гурняк, крайній справа – Богдан Гаврилишин

Герої не вмирають!

Поділитися

Схожi новини