Пластуни Лондона зібрали стадіон на відкриття пластового року
EN

Осінь — це особлива пора для пластунів, коли ще триває ностальгія за літніми таборами, але вже починається новий пластовий рік. Пластуни відкривають набір учасників і повертаються до регулярних занять, мандрівок, тренінгів, щоб підготуватися до таборів наступного року.

І стартує Пласт з особливої події — ВПР (відкриття пластового року). У цей день у містах відбуваються громадські події для всіх охочих. Ця традиція існує по всьому світу. І вже вчора, 17 вересня, пластуни Лондона відкрили пластовий рік, зібравши цілий стадіон!

Осередок Пласту в Лондоні організував захід на Battersea Park Millenium Arena. З усіх куточків міста і передмістя зібралося понад 300 осіб. Також завітали гості з Австралії та України.


Підписуйся на розсилку, щоб отримувати більше інформації про Пласт у світі:


Програма для всіх учасників була активна і насичена, про що лондонські пластуни пишуть на своїй сторінці:

Попри те, що нас щедро покропив дощик (разів зо п’ять), програма відбулася у повному обсязі — прощання з таборовим літом й відзначення його здобутків, тихий аукціон пластових спогадів та фандрейзинг на відновлення пластової оселі «Верховина» у Вейлсі та допомогу одній із українських родин, весела спортивна програма по уладах — від джавелінів й стрибків у висоту й до метання ядра й смуги перешкод, а також пластово-таборові змаги.

Цікаво, що батьки теж не залишились осторонь, а сформували команду з волейболу та створили нову групу підтримки. А до організації долучився Пластприят — це ближнє коло друзів Пласту, які долучаються до його розвитку, хоча і не є офіційно членами.

Усіх годував і трохи навіть одягав наш улюблений Пластприят. Щиро вдячні усім виховникам та референтам уладів за неймовірну роботу.

Відкрили програму хвилиною мовчання на пам’ять всіх пластунів-захисників України, які загинули на війні з росією. Урочистим моментом стало складання Пластової Присяги нових чотирьох членів станиці Лондон.

Варто сказати, що сьогодні було багато нових членів станиці, ми розрослися і це неабиякий виклик, але цей початок точно задав нам високу планку на майбутній пластовий рік. Хоча майбутнє здається далеким, насправді воно починається прямо зараз.

Вітаємо всіх пластунів з початком нового пластового року! Дякуємо пластунам Англії та всього світу за те, що розвиваєте осередки українства у різних куточках планети.

Друзі, підписуйтеся на нашу поштову розсилку, щоб ми завжди були на зв’язку і могли надіслати вам корисну інформацію:

Поділитися

Схожi новини