Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей
EN

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт “Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»”.

“Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»” — це табори, націлені на сприяння гармонійному психічному розвитку молоді. Також на утвердження та формування свідомого та відповідального ставлення у молоді до культури безпеки життєдіяльності.

Літні табори дозволяють забезпечити комплекс заходів для фізичного, духовного та психологічного розвитку дітей та молоді. У воєнний час дуже важливим є формування в підростаючого покоління культури безпеки життєдіяльності. МО «ПЛАСТ–НСОУ», у рамках реалізації проєкту “Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»” візьме до уваги всі аспекти щодо розвитку молоді. А у воєнний час особлива увага приділятиметься психологічному здоров’ю та знаннях про безпеку життєдіяльності, враховуючи ризики, що виникають у часі війни.

Програма курсу змінюється щорічно та містить актуальні теми для молодих людей, які прагнуть наблизити нашу Перемогу: лекції, семінари, ігри, творчі завдання, історичні практикуми.

Цьогоріч табори будуть відбуватися у трьох безпечних місцях України:

  • Табір 1: Івано-Франківська область, Рожнятівський район, село Гриньків, пластова оселя «Сокіл»; 30.07–09.08.2023.
  • Табір 2: Закарпатська область, с. Вишка, пансіонат «Урочище»; 30.07–09.08.2023.
  • Табір 3: Рівненська область, Рівненський район, село Волошки, пластова оселя «Волошки»; 01–10.08.2023.

Зголошуйтесь через контакти на сайті.

Поділитися

Схожi новини