Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт “Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»”.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/AnyConv.com__DSC04089-1-edited-scaled.webp)
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/LOGO_Minist_Molodi-1024x337.png)
“Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»” — це табори, націлені на сприяння гармонійному психічному розвитку молоді. Також на утвердження та формування свідомого та відповідального ставлення у молоді до культури безпеки життєдіяльності.
Літні табори дозволяють забезпечити комплекс заходів для фізичного, духовного та психологічного розвитку дітей та молоді. У воєнний час дуже важливим є формування в підростаючого покоління культури безпеки життєдіяльності. МО «ПЛАСТ–НСОУ», у рамках реалізації проєкту “Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»” візьме до уваги всі аспекти щодо розвитку молоді. А у воєнний час особлива увага приділятиметься психологічному здоров’ю та знаннях про безпеку життєдіяльності, враховуючи ризики, що виникають у часі війни.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/JKO_0091_11zon-1024x684.jpg)
Програма курсу змінюється щорічно та містить актуальні теми для молодих людей, які прагнуть наблизити нашу Перемогу: лекції, семінари, ігри, творчі завдання, історичні практикуми.
Цьогоріч табори будуть відбуватися у трьох безпечних місцях України:
- Табір 1: Івано-Франківська область, Рожнятівський район, село Гриньків, пластова оселя «Сокіл»; 30.07–09.08.2023.
- Табір 2: Закарпатська область, с. Вишка, пансіонат «Урочище»; 30.07–09.08.2023.
- Табір 3: Рівненська область, Рівненський район, село Волошки, пластова оселя «Волошки»; 01–10.08.2023.
Зголошуйтесь через контакти на сайті.
Схожi новини
![Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_8753-1-e1671801556810.jpg)
Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір
Детальніше
![Пластунку Катерину Клованич з Мукачева нагородили відзнакою “Бронзовий хрест”](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/shablon-misyachnyj-zvit-5-1-e1676930800125.png)
Пластунку Катерину Клованич з Мукачева нагородили відзнакою “Бронзовий хрест”
Детальніше
![Зголошуйся на літню програму обміну виховниками між пластовими краями у світі 2023](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/289325240_131813792862965_8327479884029314964_n-e1686305475457.jpg)
Зголошуйся на літню програму обміну виховниками між пластовими краями у світі 2023
Детальніше
![Згадуємо день народження Богдана Гаврилишина і смерті Віктора Гурняка](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/14695555_10153964959622393_5255101908312989315_n-1-e1698158338353.jpg)
Згадуємо день народження Богдана Гаврилишина і смерті Віктора Гурняка
Детальніше
![КПР оголошує відкритий конкурс на посаду членів Крайової таборової комісії 2024](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674289801_1624021899_kapeluh-e1674294025681.jpg)
КПР оголошує відкритий конкурс на посаду членів Крайової таборової комісії 2024
Детальніше